18 Mayıs 2011 Çarşamba

Nilüfer'in Konyalı Kadın'dan bir şikayeti var

Konyalı Kadın arkadaşımız şimdi de şarkı sözü yazarlığında şansını deniyor. Önce Deniz Seki'yi arkasından da Ajda Pekkan'ı kafalayıp birer şarkı vermeyi başarmış. Ay ne Hürriyetmiş kardeşim, suyunun suyundan da faydalanıyorlar hep birlikte.

Tabii ki Konyalı Kadın yeni Sezen Aksu olma hayalleriyle yanıp tutuştuğu bu güftekarlık günlerinde bu işi de arsızlığıyla yüzüne gözüne bulaştırmaktan geri kalmıyor. Dedikoduları ardı ardına geliyor.

Konyalı kadın şimdi de Nilüfer'e sarmış ve ona özel yaptığı bir şarkıyı vermek için sürekli ulaşmaya çalışıyormuş. Tek isteği şarkısını Nilüfer'e bir kez dinletmek ve sonrasında da albümünde okumasını sağlamakmış. Artık Konya misket havası mı besteledi ne yaptıysa ille de Nilüfer diye tutturmuş.

Ama Konyalı kadın'a buradan kötü bir haberim var. Nilfüer kesinlikle bu şarkıyla ilgilenmiyormuş. Ve Konyalı kadın'ın tacize varan aramalarından da artık fenalık gelmiş.

Ben terbiyesi ve sıkıcılığından senelerdir hiç bir şey kaybetmeyen Nilüfer adına Konyalı kadın'a hak ettiği cevabı vereyim: Kadıncığım Nilüfer şarkını istemiyor. Bırak artık tacizi.
Hadi başka kapıya.

The Swinger Palas

Eski erkek arkadaşı onuı bir erkekle aldattığı için travma geçirip, bunun üzerine her yere iç şişiren açıklamalar yapan hanımefendiyi hatırlıyorsunuz değil mi? Bu tuhaf ilişkiler ağı bu şekilde kalmamış desem size...

Bu 10 parmağında 10 marifet olan hanımefendinin gönüllü halka ilişkilerciğini yaptığı bir gece kulübü var.

Dedikodulara göre onu bir erkekle aldatan eski erkek arkadaş bu kulübün sahibi nohut adamla birlikteymiş.
Artık ne kadar doğru bilemem. Bunu emin olmadığım dedikodular bölümüne yazın lütfen. Çünkü nohut adamla beraber olan erkekleri pek anlayamıyorum ben. Parası var tamam anladık da 31 olsa bile çekilmez be minnoşlar.


Valla eğer bu dedikodu doğruysa bravo ona.

Eee, ozaman benden de ona bir öneri. Mekanın adını değiştirip Swinger palas yapmanın zamanı gelmiş bence. Bu sezon da swinger şovlar yapılsın orada.

Yakışır nohutuma.