4 Kasım 2011 Cuma

Dark room'da travmaAblanız her yere minnoşlarım. Şimdi de sizlere Amsterdam dark room'larından bildiriyorum. Oradan buraya uzanan acıklı bir hikayeyi anlatacağım.

Malum ülkemiz gay'lerinin yurt dışı sevdaları pek bitmez. Kürdüyle, Laz'ıyla her biri ayrı bir penis boyuna ve koca taşaklara sahip bu topraklarda yedikleri yetmez ve ellerinden geleni ardına koymayarak kendilerini bir de Hans'ların John'ların memleketine atmak için her şeyi yaparlar.

Bu yurt dışına çıkış yollarından biri de genç gay'lerimiz için, bir aktivist örgüte kapağı atıp, seminer olsun konferans olsun gezme yolları kovalamaktır. İşte Boğaziçi Üniversitesi'nde okuyan zeki bir arkadaşımız da bu yollardan biriyle kendisini Amsterdam'a atmayı başarmıştır.

İlk yurt dışı deneyimi olduğu için aşırı heyecanlıdır ve içi içine sığmaz bu kızın.

Konferanslar biter kızımız harçlıklarını birleştirip bir iki gün daha Amsterdam'da kalıp o bar senin bu bar benim gezme peşindedir. Ve en sonunda yolu kentin meşhur barlarından birine düşer. Bir kaç içkiden sonra da kendini her meraklı Türk gay'i gibi dark room' atar.

Efendim o sike köfte, bu taşağa avuç derken en sonunda birinde karar kılar. Gayet kalın, pürüzsüzdür ve kızımızın hoşuna gider ve haşince ağzına almaya başlar. Fakat biraz fazla sertçe almış olacak ki ağızdaki organın sahibi beyden şöyle bir ses çıkar:

"Dikkat et kıreceksin".

Evet, Türk Türk'ü bu seferde dark room'da bulmuştur. Biraz daha takılırlar sonra da sikin sahibi der ki "Gel sana bir içki ısmarlayayım" Genç gay kızımız kabul eder. O zaman kadar karanlıktan dolayı birbirlerinin yüzlerini henüz görmemişlerdir dark room'dan çıkmak üzerelerken sikin sahibi der ki "Yalnız yukarı çıkınca şok şaşıracaksın"

Dark room'dan çıkarlar barın ilk ışıkları yandığı anda Boğaziçi'li gay'imiz az önce ağzına aldığı sikin sahibini görünce gerçekten şok geçirir.

Çünkü karşısında olanca güzelliğiyle Kuşum Aydın durmaktadır.

kisses

31 yorum:

 1. "Yalnız yukarı çıkınca şok şaşıracaksın"i kuşum aydın aksanıyla yazman gerekliydi madicim. "şaşiriceksiiiğn" şeklinde.

  YanıtlaSil
 2. Ebesinin amı!

  YanıtlaSil
 3. ahahahahahahahah ay aydına süpet alıkan o zavallı kız gayliği falan bırakır artık! Kız sana kendisini koliletmekle aynı şey bu! allah seni napsın.

  YanıtlaSil
 4. kırceksin hahahahahahahaha

  YanıtlaSil
 5. Şok şaşırdım o kadının siki mi varmış?

  YanıtlaSil
 6. ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy madilikkk!! İntihar ederdim!

  YanıtlaSil
 7. Kadına iftira atmaya utanmıyormusun Madi? aaaa çok ayıp uslu kızım!

  YanıtlaSil
 8. ayol aydının similyası but muymuş?hayatta inanmam

  YanıtlaSil
 9. madi sana hic yakistiramadim, zira bu hikayedeki kurgun yanlis tatlisi. arastirmaci kahpeligini gelistirmen gerekiyor minnosum. biz eski guvenilir madi'yi ozluyoruz.

  YanıtlaSil
 10. ahahahahahahaha delirdim,madiciğim harikaydı bu yazı.Üzüldüm boğaziçili kızımıza.

  ahahahaha halen gülüyorum...

  YanıtlaSil
 11. but lol ayol.
  nerden aklına geldi bu fıkra.halka açık kadınların maceralarından sıkıldık bize biraz sikendal ver bebeyim

  YanıtlaSil
 12. yok artık
  doğru olamaz bence

  YanıtlaSil
 13. epeydir burata yazmadığından belliydi memlekette olmadığın. kendine boğaziçili kız yakıştırması sırıtmış. senim giresun kirazı olduğunu biliyoruz. kuşum'la yaptıklarını da öğrenmiş olduk böylece. sırada kim var?

  YanıtlaSil
 14. amma attın ha, utanmasan cemil ipekçi yazacaksın

  YanıtlaSil
 15. oha madi ilk defa direk isim verio demek ki aydından ii bi tekme yemiş

  YanıtlaSil
 16. Iyy midem kalktı, sen git ta oralarda bula bula onu bul..Bir gün İbrahim Çelikkol falan da bana düşşe ne şık olcek..

  YanıtlaSil
 17. pürüssüs..ahahaha

  YanıtlaSil
 18. oha. senin kulağına kadar nasıl geldi bu hikaye! ulan bizde anlatıyorduk arkadaşımız başına geldi diye şimdi herkes anlatır atrık bizim bi arkadaş vardı amsterdama gitmiş falan filan...

  YanıtlaSil
 19. bu hikaye simdiden efsane oldu. herkes birbirine forwardliyor. meger kaynak burasiymis.

  YanıtlaSil
 20. osman sınavdan bahsetsen, adam yetenek avcısı (!) ibrağam çelikkol'u da keşfetmiş

  YanıtlaSil
 21. yukarı çıkınca çok şaşırceksın demiştir o

  YanıtlaSil
 22. inanmadım nokta

  YanıtlaSil
 23. aydın pasif değil miydi ayol? :D

  YanıtlaSil
 24. Kushum Errkek olduya ayol Haberiniz mi yok ? Lol

  YanıtlaSil
 25. yazdıklarınıza sıçtım gülmekten...167lik aydında 18cm similya ha?mucize gerçek olmuş...kendini koliletirken o o o o o na na na na diyen gacı süpet mi yaptırmış.ohannes :)))

  YanıtlaSil
 26. clara abla peki buralı aktivistlerin avrupalardaki hetero hayatları? onları yazsana

  YanıtlaSil
 27. aydının similyası anlattığın gibiyse bende ayıya dayı derim ama hiç inandırıcı gelmiyor bacım

  YanıtlaSil
 28. kız bana bak manyak karı :D ay kırıceksin de bi boklar olduğunu sezmiştim ama yağni amcaoğlu veya yakın arkadaş gibi bişi bekliodm ben

  YanıtlaSil