22 Şubat 2011 Salı

Endişeli zırıllar

Türkiye'nin Pakistan'a dönmemesi için derhal bir imza kampanyası başlatmalıyız minnoşlar. Durum çok vahim. Yaşam tarzımız tehlikede. Hayat stilimiz tehdit altında.

Pakistan'daki Siyalkot belediyesi aldığı bir kararlar bundan sonra bazı kentlerin vergi ve fatura tahsillerini eşcinsellere bırakmış. Belirli yerlerde uygulanan bu sistem çok işe yaramış.

Siyalkot belediye başkanı Perviz İkbal Butt (soyada gel), eşcinsellerin kazandığı paralarla prim alacaklarını ve isterlerse kazandıkları paralarla da tedavi olabileceklerini belirtmiş.

Ay ne saçma. Son dönemde duyduğum en korkutucu haber bu. Yani yattığımız bir fatura tahsiline gelen adamlar vardı ya şimdi Pakistan'a benzersek onların yerine lubunyalara mı gelicek? Ve hepsi zaten bana gıcık kesin suyumu elektriğimi kesecekler.

Ne tedavi olmak istiyoruz ne de faturalarımızı eşcinseller kessin istiyoruz. Ben doğalgaz faturacım Münir Bey'den çok memnunum.

Gereksiz endişeye yol açmayalım lütfen.

5 yorum:

 1. ahahaha gerçek soyadı mı butt yahu :))

  YanıtlaSil
 2. milli cicis televizyonda gevrek kadinin karsisinda astrolojiden girdi misirdan cikti tasli bikinisinden basladi dunya savaslariyla devam etti. su dakika kizilderililerden bahsediyor ve benim gitgide midem bulaniyor. gevrek kadin bile gulemiyor artik o derece bir manyaklikla esir aldi yayini. oyyyyyyk

  YanıtlaSil
 3. seni çok özledik clara van der woodsen :( bi daha bizi bu kadar ihmal etmee. xoxo

  YanıtlaSil
 4. ay bir yandan modernleşiyoruz, bir yandan da underground bir şekilde bizi sindiriyorlar, nasıl bir hükümet ayol bu, tam kabussss

  YanıtlaSil