17 Aralık 2010 Cuma

Kadın french bed'de güzeldir

İstanbul, kültür sanat başkenti olmaya devam ederken Anadolu'muzun güzide şehirleri de kendi kültürel organizasyonlarını düzenlemekten geri kalmıyor.
Mesela kayısı kokan büyük penisli erkeklerin şehri Malatya.

Bu güzel olduğuna dair hiç bir şüphemizin olmadığı ilimizde geçtiğimiz aylarda bir film festivali düzenlendi. Festivalin jüri üyeleri olarak da hepsi birbirinden değerli ve saygıdeğer isimler görev aldı. Nilüfer Açıkalın gibi gayet saygın ve star isimlerin yanı sıra bir adet jüri koltuğu da Posta Gazetesi yazarı Kadın Çınar'a verildi.

Taşıdığı ağır çantaları evde bırakan Kadın Çınar, aldığı bu görevin baş döndüren stresiyle Malatya'ya gitmeden önce festival yönetiminden bir dizi istekler de bulunmuş.

Bu isteklerinden ilki ise 'asistanıyla' aynı odada kalmakmış.

Fakat istekleri bununla da bitmeyen Kadın Çınar Malatya'ya vardığında, asistanıyla paylaşacağı odasına bir de french bed talebinde bulunmuş.

Kadın Çınar'ın engin sinema bilgisinden faydalanmak için hiç bir masraftan kaçınmayan Malatya Film Festivali ise biraz şaşırarak da olsa bunu da yerine getirmiş.

Ve tüm festival boyunca Kadın Çınar, Malatya'da 'asistanıyla' hem aynı odayı hem de french bed'i paylaşmışlar.

Türk kültür sanat hayatındaki gelişmeler gerçekten beni çok heyecanlandırıyor.

7 yorum:

 1. Söylendiğine göre asistan da kadınmış. Yani kadın kadına. Ayrıca o iki şişman balon tek yatağa nasıl sığdılar o da ayrı muamma.

  YanıtlaSil
 2. bu kadın kitap bavulu taşıyarak kitaptan anlar olmuş, film bobini de mi taşısı acaba? yoksa o çantacı fotoğrafındaki çantalar film bobini mi dolu kız?

  YanıtlaSil
 3. kadın çınar kim ya ipucu ver

  YanıtlaSil
 4. Çantacının asistanı olduğunu da ilk kez duydum! Çantacının çantacısı! O zaman neden bu kadın hala Ahmet Hakan'ın çantalarını taşıyor? Çantacısına taşıtsın. Beceriksiz de bir şey demek. Yazık.

  YanıtlaSil
 5. 17:38deki kadın çınarı merak eden adsız, kesin sen de gerçek kadınlardansın, blogu takip et ve öğren ya da bizi diğer minnoşlarla baş başa bırak!

  YanıtlaSil
 6. fotoğrafını gördüğümde bile burnuma ağır bir ter kokusu geliyor resmen.. bir de onunla aynı yatakta olduğumu düşünemiyorum.. abomination ıyh.

  yan oda var mıymış ya da duvarlar ne kadar inceymiş acaba.. millete yazık yani..

  YanıtlaSil