8 Kasım 2010 Pazartesi

Mutfakta biri mi var?
Türkiye'deki her mahallede dolma sarmayı bilen bir gay olduğunu öğrendiğimiz Yemekteyiz yarışması arada bir değişiklik yapmak için ünlüleri yarışmacı olarak alıyor.

Yemekteyiz'in bu sefer ki 'ünlüleri' ise taponlukla-delilik çizgisi arasında bir uçtan bir uca savrulan tuhaf karakterlerden ibaret: Aklı evde olmayan bir küçücük fıçıcık modacı Nur Yerlitaş, Barbaros Şansal Mayruk, ünlü yazar ve zeka küpü Ece Vahapoğlu, üçüz annesi olduktan sonra Bolu Tüneli'nin modeli kendisinden esinlenilerek hazırlanan Neşe Erberk ve aslan damat Cenk Eren.

Show Tv normalde bu kadroyu bir araya getirdiğinde eğlenceli olacağından emindi ama elbette bu kadar kadını bir araya getirmenin sonucunun neeye varacağını asla tahmin etmemişlerdir.

Şöyle ki seyir zevkinizi kaçırmak gibi olmasın ama ünlülerin yarıştığı bu Yemekteyiz yarışmasının birincisi Cenk Eren olmuş minnoşlar. Ve tabii ki buna kendisinden başka kimse sevinmemiş.

Eren'in birinciliği üzerine diğer yarışmacılar şike iddiasıyla ortalığı ayağa kaldırmışlar.

Barbaros Şansal Mayruk yeni kimliğiyle artık politik ve aktivist bir kulvarda olduğu için Show Tv'ye ihtarname göndereceğini ve mahkemeye vereceğini söylemiş.
Nur Yerlitaş artık Xanax'lardan yamulduğu için sinir krizi geçirmiş ve o da itiraz etmiş.
Ece Vahapoğlu muhtemelen ne olduğunu anlamadan saçlarını fönlerken, Neşe Erberk de mukaddes bir Türk annesi olarak üçüzlerini emzirmiş.

Peki Cenk Eren'in bu birinciliği niçin bu kadar kıyamet koparmış? Ve Cenk'in iddalı mutfağında ki bu sır ne? Tabii ki gerçekler Madi Clara'da.

Cenk Eren aslında ilk önce Adana yöresinden bir takım yiyecekler hazırlamak istiyormuş. Ama malesef Adana kültürünü incelemesi kısa sürdüğü için konuya fazla hakim olmadığını düşünmüş ve en iyi bildiği kulvarda yarışmaya karar vermiş. Ve kendisine bu iş için bir yardımcı tutmuş.

Bunun için de içinde oto tamircisinden, vokaliste; nalbur'dan pedikürcüye kadar bir dolu özel arkadaşının olduğu ajandasından en uygun kişiyi seçmiş. Eskiden bir barda tanıştığı genç bir arkadaşı.

Niye mi özellikle o çocuk?

Çünkü eskiden garson olan bu genç arkadaş şimdi İstanbul Cullinary Institute'ta aşçılık eğitimi alıyor. Ve Cenk Eren, Yemekteyiz programında yarıştığı tüm yemekleri eski özel arkadaşının yardımlarıyla hazırlamış.

E ne demişler minnoşlar: Hamarat kadının hali bir başka.

Afiyet olsun kızlaaaaarrrr....

5 yorum:

 1. o yarışmadaki erkeklerin kadın olduğu tespitiniz tamam da kadınların arasında da erkeklerin olduğunu kaçırmışsınız.

  yani kadın o kadar da fazla değil.

  YanıtlaSil
 2. Demek ki asci icin Cenk Eren'i arayacagiz. Bahcivan icin ise saat 02.30'da arabada bahcivanim dedigi kisi ile yakalanan Halil Ergun'u arayabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 3. ay halil kız desperate houseviwes'a döndün, bahçevanla yakalanmalar falan. canın çıkmasın kızzzz....

  YanıtlaSil
 4. bayatladı bu yarışma madican, "yok böyle bir dans"ı izle
  çok daha bombalar var....:d

  YanıtlaSil
 5. Geberdim bu 2 cümleye ayol ahhhaha

  "..üçüz annesi olduktan sonra Bolu Tüneli'nin modeli kendisinden esinlenilerek hazırlanan Neşe Erberk.."

  "Nur Yerlitaş artık Xanax'lardan yamulduğu için sinir krizi geçirmiş ve o da itiraz etmiş."

  YanıtlaSil