29 Eylül 2010 Çarşamba

Son kez Hakaan

Biliyorum ben de en az sizin kadar sıkıldım bu konudan. Ama bu fitili ateşleyen biri olarak son kez bir şeyler söylemek zorunda hissettim kendimi.

Hakaan'ın Paris Moda Haftası'ndan çıkarıldığını yazdığım post'um elbette çok okundu, elbette kimse birbirine okuduğunu söyleyemedi ama kafalarda ışığı yaktı ve açıklama isteği uyandırdı. Hakaan'da açıklama yapmak için ezeli düşmanım Konyalı Kadın'ı seçti.

Konyalı Kadın'ın bugünkü yazısında Hakaan'ın, Paris Moda Haftası ana takviminde yer alan defileyi 'kendi isteğiyle' off bölüme aldırdığı iddia ediliyor:

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yazarlar/15891214.asp?yazarid=149&gid=225


Hı, hı evet canım. Koskoca Paris Moda Haftası ekibinin işi gücü yok, hayatında ilk kez Paris'te çıkacak olan, başarısı şaibeli, topuzunun kılları kadayıf olmuş bir meczubun kaprisini çekecek.

Üstelik kendi kendini yalanlamak da böyle bir şey. Sevgili Hakaan'ın tüm hayatı boyunca eline geçen en büyük fırsat bu. Paris Moda Haftası ana programında gösterileceksin. Fakat sen kendi isteğinle bundan vazgeçip, off bölümde yer almayı kabul ediyorsun. Bu kadar saçma bir şey olabilir mi?

O zaman artık Hakaan konusunu yazmaktan sıkıldığımdan kendime saklamaya karar verdiği bir dedikoduyu söyleyeyim bari. Hakaan'ın şovu neden mi ana programdan çıkarılmış? Londra'dan gelen dedikodulara göre kıyafetlerin büyük bir bölümü başka koleksiyonlardan 'aşırı esinlenmiş' bulunmuş, diğer bölümü de gösterilemeyecek kadar kötüymüş.

Sevgili Konyalı Kadın için de bir şey söylemek istemiyorum artık. Ona sadece küçük bir şarkı armağan etmek istiyorum. Paris'ten dönerken Metin Gürsoy'un hediyesi Ipod'undan başa sarıp tekrar tekrar dinlesin. Umarım ne demek istediğimi anlar.

http://fizy.com/#s/1h0gy7

Öpüyorum minnoşlar...

13 yorum:

 1. hahahaha kendi çıkmış da mıkmış. ayol ilk gün istemediysen 3. gün niye koymadılar seni ana programa? basbaya naşlatılmışsın ana bölümden, yandan çarklı çadır gösterisine talim. o da mecburen. seneye sana paris falan yok. şimdiden yazalım da kendini gazetecei sanan cahil konyalı kadın da sormadığı soruları sorsun görünce kendisine.

  YanıtlaSil
 2. Bunu okumuştum ben, Victoria Beckham'ın geçen seneki koleksiyonunu araklayıp orasını burasını azcık değiştirip yeniden servis etmiş, yamak bey.

  Varoş anam varoooş, ne yapsa sakil duruyo adamda.

  Xoxo,
  Lady Kaka

  YanıtlaSil
 3. konyalı kadın ile çemişgezekli kadının dayanışması anca sonradan görme türk karılarına çalışır. yemez paristekiler. böyle atıverirler yan çadırlara. hoşgeldin çöplüğüne hakan. naşşş

  YanıtlaSil
 4. Kemerleri ise Emperio Armani 2010 Spring Men koleksiyonundan cakma. Hayir cakmaysa cakma da erkek koleksiyonu kemerini kendi kadin koleksiyonuna katip maskulen kadin koleksiyonu yaratmak da neyin nesi? Be Hakaaan caktigin marka orda burda bilimeyen marka degil koskoca Armani, Armani. Tabii ki ortaya cikacak. Bu kadin delirmis. Bunu ancak Bozok nickli 3 bacakli sahis paklar.

  YanıtlaSil
 5. amann victoria diyosunda victoria kimden aşırmış acaba?
  Osman Yousefza'tan victoria, victoria'dan hakaan.
  suyunun suyuna çorbaa..

  YanıtlaSil
 6. kolleksiyona az önce baktım tüm yabancı bloglarda kolleksiyonun başı kıçı birilerine benzetiliyor yok orası bilmem kim yok burası şu tasarımcı falan filan kısaca hakancım wellcome to turkey diyelim.sana istanbul moda haftası bile çok makbule hande yener gibi :)))hakan hasan yıldırım hahahahhaha

  YanıtlaSil
 7. Yıldırım defilesini yaptı Carine Roitfeld ,Naomi Campel ve Eva Herzigova Mert Alaş kontenjanından ön sıradan izledi.Zaten davetliler için için 2 sıra vardı.Düzenli olarak mil biriktiren, solaryum üzerine terracotalı arkadaşları, sosyetik birkaç Türk ordaydı.Hala yeni birşey çıkartamaması ve saten hastalığı GENÇ modacıyı ait olduğu lig'e yollamaya yeticektir.
  Paris Clara

  YanıtlaSil
 8. eski behlül yeni sekiz ilgili hiç dedikodun yok mu yahuu?
  vakti zamanına izmir fln diyenler vardı,
  bi araştır bi el atsan?
  birde ne ezel ne behlül hiç biri erkan ile görüşmüyorlar nedendir acaba?

  YanıtlaSil
 9. E Hakaan adıyla podyuma çıktı beğenildide şimdi ne olacak?
  senin yazılarını okuyorum seviyorumda ama çok iftira atar oldun herkese
  evet adı üstünde madiliyosun ama olanları söylediğini varsayarak bu kadar takipçin oldum kendi adıma keşke hep öyle devam etsen
  kimsenin diyemediklerini desen yine ama balon haberleri değil olanları söylesen

  YanıtlaSil
 10. bakınız ne diyorlar. çakma givency, ne bu böyle diyorlar:

  http://forums.thefashionspot.com/f60/hakaan-s-s-11-paris-113285.html

  YanıtlaSil
 11. şekerim guardian bir naş yazısı yazdı bu hakaana geçen hafta. özeti: tamam mankenler güzel, naomi de arkadaşı mert hatırına orda ama elbiseler? diğer modacıların işporta taklidi gibi. modeller de farkında ki memnuniyetsiz yürüdüler. bu hakkan pariste batar diyorlar. e biz bunu zaten biliyorduk da ingilizler yeni keşfetti:)

  YanıtlaSil
 12. E gazeteler çarşaf çarşaf yazdı adamın defilesini. Ben anlamadım problem hangi çadırda çıkacağı mıydı? Belli ki bir çadırda çıkmış çünkü.

  YanıtlaSil
 13. evde bizzat diktiğim g-stringlerimle jockstaplarımı sergilesem yıkılırdı ay paris. hakaan'da neymiş?

  YanıtlaSil