21 Eylül 2010 Salı

Rezalete hazır mısın Osman Sınav?




Osman Sınav atv'de yayınlanan son saçma dizisindeki eşcinsel sahneler için yaptığı 'eşcinsellerin ahlaksızlığını göstermek için yapmak zorundaydım' açıklamasıyla gündeme bomba gibi oturdu.

Eminim elinden gelseydi başka bir bombanın üstüne oturmayı tercih ederdi ama ne yapalım? Bahtına bu çıktı.

Vallahi benim anlamadığım nokta eşcinsel ahlaksızlığını göstermek için neden bu diziyi seçti? Neden böyle bir sahne koydu? Bildiğim en ahlaksız eşcinsel benim hiç de öyle dizideki gibi beyaz havlular ve yanımda bir mantiyle uyandığım sabah pek olmadı. Eşcinsel ahlaksızlığı bu kadar steril değildir bildiğim kadarıyla.

Bir de neden durup duruken bu ahlaksızlık safsatası çıktı ortaya. Esas büyük ahlaksızlık hiç kimsenin izlemeyeceği boktan dizinin reklamını eşcinseller üzerinden yapıp da sonradan böyle bir açıklama yapmak değil mi?

Üstelik Osman Sınav, bazı geceler Barbahçe'de göt atarken hiç de ahlaksızlık falan umrundaymış gibi görünmüyordu.

Seni gidi Çakma Aliye Kavaf seni. Seni gidi küçük pipili cüce seni.

Ben cücelerden korkarım minnoşlar. Hele ki bunun gibi hadsiz hudutsuz ne idüğü belirsiz, gizli cücelerden daha da çok korkarım.

Eğer bu bir sınavsa Osman Sınav çok fena sınıfta kaldı haberi olsun.

Ama artık işler değişti. Eğer ahlaksızlık ve rezillik görmek istiyorsa hazır olsun. Çünkü kendisine hiç istemeyeceği çok kötü bir düşman edindi. Bundan sonra sinsi bir yılan gibi köşemde bekliyor olacağım. Ve yakaladığım en ufak açığında ahlaksızlık neymiş göstermek için hiç bir fırsatı kaçırmayacağım.

Ve işte o gün geldiğinde onu, fantezilerini süsleyen erkeklere takım elbisler giydirip, mafya pozlarıyla donattığı eski dizisi Kurtlar Vadisi ekibi bile kurtaramayacak. O gün geldiğinde gizli 31'ini kendi rezilliklerine bakıp çekecek.

18 yorum:

 1. saçmalığa bak yaa tam bir gerizekalıymış.ona kalmış göstermeye çalışmak ahlaksızlıklarını.hem ne ahlaksızlıklarını görmüş.görmüm olsa bile bi kişinin iki kişinin şeyini nasıl onca eşcinsele yükler S: şaka gibi

  YanıtlaSil
 2. evimizin asi kızı Clara !

  helal sana!

  YanıtlaSil
 3. Veee Tanrıça uykusundan uayndığında fani günahkarlar azabından korkacak!!
  Sana güveniyoruz bebeyim Show me bitch ;:)

  YanıtlaSil
 4. Ha sunu diyeydin!! bikmistik kukulardan rahimlerden acikcasi :)

  bu adam gibi pislikler bir bir aciga cikmali! Bunlar gibi escinsel kulturunden nemalanip siktiriboktan dizi/film/is/sanat yapan, bi de haddini bilmeyip (ya da göt korkusundan) ahlaksizliktan dem vuran beceriksiz ikiyuzlu denyolar aciga ciksin. Yapabilecegimiz ne varsa yapalim yaneeee madi'ciim.

  YanıtlaSil
 5. helallllllllll helal sana madiii ! sen 10 numara alırsın intikamı - gay dünyasının Blair Waldorf'uuu süpersin süperrrrrrrrrrrrrrr !!!

  its madi bitch

  xoxo

  YanıtlaSil
 6. ibne vatandaş22 Eylül 2010 01:35

  Asıl uğraşılması gerekenler bunlar ve bunlardan çok var. Seni yine seviyorum.

  YanıtlaSil
 7. orospusun madi yiit ahah götatan yiit bütün gayleri sikine kadar davamız sürecek

  osmanın a.q ama biz sizi sikicez

  inci siker

  YanıtlaSil
 8. Ccc yürü be reis ccC

  YanıtlaSil
 9. yürü be madi arkandayız !!!

  YanıtlaSil
 10. iki yuzluluk bu ya daha bikaç ay once kılıç gününde oynayan bi kıza lezbıyen yakıştırması yapıldı hem kızı o dizide oynat bide eşcinsellere laf et...bu camiada olup eşcinsellere uzak olan biri var mı?asıl suç bunlarla dost olan ibnelerde...

  YanıtlaSil
 11. osmanın madiyle sınavı ahaha

  ay şu inci bana da uğrasa ya hunharca oh MİS.

  YanıtlaSil
 12. Ben sana bayılıyorum claracağım
  Eski günlerine geri dönmen cok sevindirci

  YanıtlaSil
 13. Tipe bak hizaya gel. Evde elektrik süpürgesiyle mastürbasyon yapan yönetmen..

  YanıtlaSil
 14. yüzlerce osman sınavlar çıksa sorun değil bi bok olmaz istedikleri kadar ahlaksızlık desinler.. ama birader bizlerde iş yok, gizli takıldıkça yürümez bu devran.. toplumun bizi kaldıramayacağını madi clara bile biliyor.. bu blog bile sahipsiz isimsiz.. ap takıntılı -ben dahil- gizli ibne dolu memleketim, ben bile kabullenemedim ki kendimi neyleyim.... **14plakalı 2.lig futbolcusu**

  YanıtlaSil
 15. acınası varlıklarsınız sizler. osman sınav az bile demiş. şurada yazdıklarınızla bile nasıl bir bataklık içinde yaşıyorsunuz belli. kodeslere girmek bile paklamıyor sizi. bundan sonra gizliden değilde açıktan yaşayın cinselliğinizi göreyim. ergenekonla birlikte battı sizin bu hülyalı günleriniz. lan yiğit sen yine girersin içeri senden hiçbirhalt olmaz. kendi türünden olan iboşlara buradan bok atmakla bizler sizler gibileri tükürüklere boğmaya devam ederiz. zaten bizden önce o tükürük banyosunu siz birbirinize yapıyorsunuz. rezilliklerinizi okumak için giriyorum buraya ve size acımak bile büyük haz veriyor. bütün iboşların yediği bokları yaz bizi mutlu et. EŞCİNSEL DOSTLARINA EN BÜYÜK KAZIĞI ATAN YİĞİT SAĞOL VAROL:))))

  YanıtlaSil
 16. bördübet'te dağ başında bir butik otel var ya, iki üç sene önce orda tatildeyken bu adam yanında genç bir çocukla geldi, otelin kayıkhane denilen özel bir evi var dere kenarında onu kiralamışlar, akşamdan akşama yemekte gördük sadece, eve kapandılar, güya senaryo yazmaya gelmişler, 60'lık annem adam sevgilisiyle gelmiş deyip durmuştu...

  YanıtlaSil