23 Haziran 2010 Çarşamba

O fotoğrafların sırrı?Sıcaklarla aranız nasıl minnoşlar? Fena değil mi? Hepiniz şöyle serin sulara atlamak için yanıp tutuşuyorsunuz eminim.

Bazılarımız ise sezonu erkenden açtılar.

Bakın sevgili huysuz ve tatlı kızımız Ali P. her sene olduğu gibi bu sefer de koşa koşa Bodrum Torba'daki yazlığına gitti bile. Denizde bir beyefendiyle dalgalara bata çıka yüzme fotoğrafları medyaya yansıyınca en azından içimizden Ali P.'nin ateşi söndüğü için sevindim.

Ama genelde yüzmek için her sene başka bir çocuk bulan Ali P. bu yıl uzun araştırmalardan sıkıldığı için fazla uzaklaşamadı. Ali P.'nin yanında yüzerken gördüğünüz bu genç ve hafif kel beyefendi Ali P.'nin uzun yıllar birlikte yüzdüğü ve 'tiyatrocu yaptığı' Eser Ali'nin abisi.

Yani Ali P. önce kardeşle sonra abiyle yüzüyor.

Kıskandım mı? Elbette.

Bu olayın detaylarını öğrenmek için Madi Clara araştırma timi genç yüzücüye ulaştı. Ve fotoğrafların ardında yatan sırları sordu. Genç kardeş yüzücünün yorumu ise çok ilginç: O fotoğraflar fotomontaj!

Evet, doğru gazetecilerin işi gücü yok. Oturup Ali P.'yi genç bir erkekle denizde yüzerken montajlayacak. Saçmalamayın lütfen.

Hadi size iyi tatiller.

Kisses

12 yorum:

 1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. korsan cd alırken de yakalanınca, sohbet ediyorduk cd'lerine bakıyordum demişti :löl:

  YanıtlaSil
 4. yıllar sonra ultra kaiinat kötüler kraliçesi 1love da karsımıza yıllar önce giymediği doğumgünü partisi kostümüylyle çıktı. oysa ki köpekbalığı kostümüyle bekliyoduk....köpekbalığı kostümüyle bekliyoduk:) madiye sevgilerle gg...

  YanıtlaSil
 5. aliyenin son eseri.. yaw ne zevkmiş trilyon verseler bu adamla gezmem. para bu kadar kuvvetli demek.

  YanıtlaSil
 6. Ali P zevkliymiş de hani :p

  YanıtlaSil
 7. Rın rın rın rıın rıın rıın... (Bir yerden Jaws'ın gerilim müziğini de dinlerseniz fotograf daha etkili hale geliyor :))

  http://img694.imageshack.us/img694/9838/jawss.jpg


  - Lady Kaka -

  YanıtlaSil
 8. bu çocuk benim eski kolim
  bayya diggin hem

  YanıtlaSil
 9. http://tiny.cc/hplp4

  YanıtlaSil
 10. şok şok şok...bu çocuğun kuzeni de benim eski kolim, ayol ailecek...

  YanıtlaSil