18 Mayıs 2010 Salı

Wanna be'lerime öneriler...

Çok ünlü, aşırı küstah ve über fit olduğum için tahtıma göz diken pek çok kişi olduğunun farkındayım. Özellikle çaresiz ve yer edinmek için çırpınan genç gay'ler arasında yeni Madi Clara olarak anılmak pek iç açıcı bir kariyer planı.

Bu kötülük yuvasına ilk harfi vurduğum ilk dakikadan itibaren zaten buradan sıkıldım. Ve gerçekten yeni biri çıksın ve daha iyisini yapsın,, çok isterim. Ben rehab'te toksinlerimden arınırken bir kaç girişim olmuş. Benden önce de bir kaç tane vardı ama malesef onları hatırlayamıyorum şu an.

Ama bu genç wanna be arkadaşlarıma başarılı olmaları için bir kaç tavsiye vermem gerekiyor sanırım.

Kızlar, hepimiz sadece ünlülerle ilgileniyoruz. Hiç kimse sizle, sizin üç-beş zavallı kız arkadaşınızla, her gece gay kulüplerde gördüğümüz ve artık suratlarından fenalık gelen diğer ibnelerle ilgilenmiyor. Onlarla ilgilenen sadece sizsiniz. Tek Yön sınırları dışında (hatta bence içinde bile) herhangi bir magazinsel değerleri yok. O yüzden bırakın bu no name insanlar üstünden bir kraliçe olması sevdasını.

Yani şöyle bir örnek vereyim: Sugar cafenin sahibinin o hafta kiminle yattığının bir haber değer yoktur. Ama Sugar cafe'nin sahibi bir ünlüyle yatıp, üstelik ondan bir tokat yemişse bunun bir haber değeri vardır.

Anlatabildim mi?

Kisses....

12 yorum:

 1. hayranınım madi!

  YanıtlaSil
 2. Dayak atan kim ? Dayağın nedeni lütfen açıklansınnnnn

  YanıtlaSil
 3. evet evet yaa neymiş o dayak olayı, ortaya atıp kaçma böyle

  YanıtlaSil
 4. ay evet açıklansınn bi ipucu bari

  YanıtlaSil
 5. tokatın sahibi firdevs yöreoglu :))

  YanıtlaSil
 6. bu diger sitelerin nerde ki?

  YanıtlaSil
 7. madicim
  isteğiğimiz var
  bize şu feyk sarışın şarkıcının taze eşiyle boşanma hikayesini,fotoğraf olayını aydınlatttt minnoş lütfen.

  YanıtlaSil
 8. wanna be degil, wannabe'dir dogru yazilisi o kelimenin. mademki ingilizceli-havali yaziyorsun, hata payin yok madican.

  YanıtlaSil
 9. Adsız 15:39 Bebeğim mademki'nin ki'side ayrı yazılır: Madem ki.

  YanıtlaSil
 10. "oysaki", "mademki" kelimeleri ayrı yazılan -ki ya da -de/da'ların aksine birleşik yazılır canım, türkçenin böyle istisnai durumları mevcuttur, açıp tdk yayınları karıştırın biraz, ya da çalışıp öss'ye girin anlarsınız

  YanıtlaSil
 11. halbuki var bir de canım lütfen.

  YanıtlaSil