18 Mayıs 2010 Salı

Çağan Irmak niçin intihar edecek?


Camiamızın ünlü yönetmenlerinden Çağan Irmak hakkında bir dedikodu geldi geçenlerde elmas taşlı kulağıma.

Şöyle ki büyük acıların, dramaların, babaların oğulların ve ıssız adamların esiri Çağan'ın yakın zaman projeleri arasında da bir gay filmi çekmek varmış (Pardon Issız Adam bir gay filmi değil miydi bu arada?)

Çağan Irmak yakın çevresine bu gay filminin en büyük projelerinden biri olduğunu fakat çektikten sonra intihar edeceğini söylüyormuş. Çünkü annesi ve babası bu filmi gördükten sonra dayanamazmış. Ve Çağan'ın bu zamana kadar ailesinden özenle sakladığı sırlar yerle bir olursa zaten o da yaşayamazmış.

Ayol, koskoca adamsın? Eşek yüküyle paran, neden olduğunu anlamasak da iyi bir yönetmen ismin var. Ne yapacak mesela annen baban gay filmi çektin diye 40 yaşında adamı Cihangir'de dövecekler mi?

Aaah Çağlacığım ahh.

5 yorum:

 1. yeni filmde başrol sen ol bari:)cast çekimlerini kaçırma....(filmin adı alış-veriş)

  YanıtlaSil
 2. babası hayatta diil..ayrıca gay oldugunu bilmeyen varmı hala yaa çüşşş :))

  YanıtlaSil
 3. ayy böyle ergen bir düşünce de görmemiştim. filmi çektikten sonra intihar etmek. nesin ya sen çağla? kendini ne zannediyosn? "efsane oldu" falan mı diyecekler zannediyosun arkandan?

  YanıtlaSil
 4. hafiften alexander mcqueen'e benziyo ya galiba ona özendi. içim rahat söylüyorum ben ne babam ve oğlumu ne de ıssız adamı izledim:)))))

  YanıtlaSil