27 Kasım 2009 Cuma

Yalanın batsın. Yalancısın!

O kadar sıkıldım ki bu konudan.

Ama bir şeyi eklemden de geçemeyeceğim. Hanımefendi diyor ki şimdi de 'Yo, ben mahkeme karar falan çıkarmadım'

Doğru. O gelen belge boşanma dilekçesiydi di mi?

Nasıl delirdim? Gayet açık, net.

26 Kasım 2009 Perşembe

Ferdi Özbeğen niçin hala Bodrum'da?

Gay'lerin yıllar geçtikçe paralarını gıdım gıdım harcamalarını çeşitli örneklerle ve sansasyonel dedikodularla daha önceden irdelemiştik.

Ama bu konuyla ilgili sürekli daha da tuhaf çeşitli örnekler karşıma çıkıyor.

Ferdi Özbeğen yazdan beri Bodrum'daki evinde kalıyor. Normalde Özbeğen sezon bitince en fazla bir ay daha kalır sonra da İstanbul'a dönerdi.

Ama bu yıl Ferdi Özbeğen'in İstanbul'a dönüş tarihi 10 aralık olarak açıklandı. Çünkü Özbeğen dönüş uçak biletini Ağustos'ta 19.90, gibi bir meblaya almış. Ve bulduğu biletin tarihi de 10 Aralıkmış.

Yani Özebeğen İstanbul'dan dönmek için ağustostan beri Bodrum'daki evinde 10 Aralık'ı bekliyor.

Neyse az kaldı. Sık dişini Ferdi Abla.... Yakında aramızdasın.

Yılmaz Prada giyer
Milenyumdan cumhuriyete sonsuzluklar mıdır nedir, Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal'ın herhalde 98'incisini yaptıkları defileleri vardı geçtiğimiz haftalarda. Gidemedim ama Konyalı Kadın'dan okuduğuma göre fuayede yiyecek içeceklerden para falan istenen son derece renkli ve tapon bir organizasyon olmuş.

Ama defileden şöyle de bir paçoz dedikodu verebilirim anında sizlere:

Defilenin konuklarından biri de Yılmaz Morgül'müş kızlar. Ve Morgül defile başlamadan gelip, en ön sıraya kuruluvermiş. Görevliler de gelip onu en ön sıradan kaldırıp arkaya oturması konusunda uyarmışlar.

Tabiki Morgül kıyameti koparmış. Kendini yeni Zeki Müren falan sandığı için bu tür püskürtülmelerle karşılaştığında çığlığı basan bir karakter sanırım.

Neyse görevliler bu cadaloz kadını arkaya almayı başarmışlar. Defile başlamış ve Morgül sandalyesini milim milim kıpırdatarak tekrar öne doğru itmeye başlamış. Ve salondaki diğer tüm davetliler bunu görmüşler.

Geeel vatandaş geeel. Kenarın dilberinde ki ön sıra hırsına geeel.

18 Kasım 2009 Çarşamba

Madonna olamadı.. Sıra Harvey Milk de...


Ve evet minnoşlar... Resmi savaş başladı ve Makbule Hande Özyener, Madi Clara'ya tebligat yollayarak hakkında yazdığım şeyleri tekzip etmemi istedi.

Fakat şaşkın olduğu için tebligatı Akşam'ın eklerinde haftada bir gün yazan başarısız ve taşralı gazeteci Yiğit Karaahmet'e göndermiş.

Canım dostum, über iyi kalpli ve son derece yakışıklı arkadaşım Yiğit Karaahmet'de yine haciz memurları kapıya dayandı diye korka korka Madi Clara adına gelen tebligatı almış.

Homo ofisim Sugar Cafe'ye bırakarak bana ilettirdi. Ve ilgilenmemi istedi.


Bi dakika durun sevgili düşmanlarım.

Hemen 'Nasıl da adam ettik' diye sevinmeyin. Bu tekzip metnini yayınlamamın şu an hiç bir yasal yükümlülüğü yok. Zaten ortada neyi tekzip ettiklerini ve neyi düzeltmek istediklerini anlatan bir şey de yok.

Bu metni sadece kendim istediğim ve skandalları sevdiğim için yayınlıyorum. Bir de artık bu ülkedeki eşcinsellerin biraz daha gözlerini açıp, gerçekleri görmesi için...

Yıllardır süre gelen şak şakçı magazin anlayışının tersine, sert bir üslupla hazırlanan bu sitede gerçekler olanca çıplaklığıyla yayınlanıyor. Bu anlayış Türkiye için yeni ama dünyada inanılmaz örnekleri var.

Ve aynı şekilde dünyanın hiç bir yerinde ona o ülkede yaşayan eşcinseller tarafından 'Gay divası' sıfatı verilmiş bir ünlü gidip bir gay sitesine hakkında eleştiriler çıktığı ve onunla dalga geçildiği için kalkıp da o siteyi mahkemeye vermez. (Liza Minelli'nin bir gay sitesine dava açtığını düşünebiliyor musunuz? Ya da Gloria Gaynor'ın?)

Bu sitede bir çok insan hakkında bir çok şey yazıldı ama ilk rahatsız olan gay'leri en seven şarkıcı oldu. Ne ironi ama?

Tabii eğer o ünlü gay divalığı sıfatının ne anlama geldiğini bilmiyorsa ve bunu sadece gay'lerin üstünden para kazanmak için yapıyorsa o başka.
Bu işler öyle kendini ortaya atıp, yürüyüşte pankart kaldırarak, kameralara poz vererek olmuyor.

Bu siteyi okuyan siz sevgili minnoşlar...

Bu metni yayınlıyorum ki gerçekleri daha çıplak görün. Herşeyin bir imajdan oluştuğunu anlayın. Ben gay'leri savunuyorum diyen herkesin arkasından koşulmamaması gerektiğini bilin. Gay'lerin arkasındayım demenin aslında 'Ne olur albümümü alın. Bana şu anda sizden başka değer veren yok' demekle aynı şey olduğunu görün.

'Biraz Özgürlük' diye şarkılar söyleyen birinin de işine gelmediği zaman nasıl da çark edeceğini anlayın.

Bu bir mücadeleyse eğer ben sonuna kadar savaşmaya razıyım. Özür de dilemiyorum. Yazdıklarımı geri de çekmiyorum.

Bu sahtekarlıkla da sonuna kadar savaşıyorum.

Buyrun bakalım hodri meydan.

16 Kasım 2009 Pazartesi

Üçüzler

Madi Clara'da yönetim anket sonuçlarına el koyuyor

DİKKAT! MADİ CLARA'DA DARBE YAPILMIŞTIR


LÜTFEN HASAN MUTLUCAN'DAN YİNE DE ŞAHLANIYOR ONBAŞININ KIRATI EŞLİĞİNDE OKUYUNUZ.

Anket sırasında yapmaya çalıştığım ufak müdahalelerden bir şey anlamadınız. Sonuçlar değişmedi.

Bir Bacardi ödüllü bu son derece mühim yarışmanın sonuçlarını sizlerin 'tuhaf' zevklerine bırakılmayacağını bilmem gerekirdi. (Para sıçmıyoruz herhalde burada, önümüze gelene bir şişe Bacardi dağıtamayız.)

591 oyun demokratik kullandığı 'Partinin yakışıklısını seçiyoruz anketi' oylamada 'Bay bıyıklarını yüzüm sür' oyların yüzde 38'ini alarak birinci seçilmiştir.Fakat ben bu seçimi hiç bir şekilde kabul etmiyorum. Ve ben madiyim. Benim dediğim olur. Üstelik yüce gay şura'ya şağıdaki fotoğrafı da kanıt olarak sunuyorum.
Resimdeki Bay bıyıklarını yüzüme sür'ün elinde bira tutaraken fotoğrafını görüyoruz. Görüldüğü üzere tatlı biri olabilir ama bu son derece iddialı yarışmamı kazanacak kadar değil.

Şimdi gelelim darbe yönetiminin açıkladığı benim birincime. Oylarla üçüncü olan

YAKIŞIKLI PEZEVENK.

Kendisi tarafımdan bizzat tanınan, son derece yakışıklı, 21 yaşında bir arkadaşımızdır. Kendisiyle partiden bir kaç gün önce tanıştık ve umarım tanışıklığımızı devam ettireceğiz. Ama hala bu açıklamamdan memnun olmayanlar var ise onlara da yakışıklı pezevengin bu fotoğrafını kanıt olarak sunabilirim.
Yarışmanın birincisine ödülü bir sonraki buluşmada ya da başbaşa takdim edilecektir.

Hem darbe hem de sonuçları vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun.

Beni takip etmeye devam edin!

15 Kasım 2009 Pazar

Yerlere seren meme

Star Tv'de gece hiç birimizin evde olmadığı ya da olanların da sadece Tek Yön'e gidecek kadar paraları olduğundan evde içip hazırlandığı saatlerde (00.15) yayınlanan Ya Şimdi Ya Hiç programında dün gece bir skandal olmuş.

Bayan Sex Ahu Tuğba'nın canlı yayında memesi şarkı söylerken fırtlayıvermiş.

Fakat olaylar bununla da kalsa iyi. Programın sunucusu Oray Eğin, olayın ertesi gününde hastalanmış.

Canlı yayında meme gördüğü için vücud direnci düşüp yorgan döşek hasta yatan Eğin'e geçmiş olsun diyoruz. Umarız bunu da yakında atlatır.

7 Kasım 2009 Cumartesi

Madonna olma hayali kısa sürdü


Ve Hande Yener dün gece Beyaz Şov'da artık elektronik müziği bıraktığını ve tekrar pop yapacağını açıklamış.

Ahahahahahahahahaha.

Şu an o kadar mutluyum ki en son İzzet Çapa, Onur Baştürk'ü kapıdan kovduğunda bu kadar mutlu olmuştum.

Çünkü ben demiştim. Onun bu çakma müziğini sadece kendisi ve Ajdar beğeniyordu. Başka hiç kimsenin de umurlarında değiller.

Evet, Hande Yener artık pop müziğe dönüyor çünkü defalarca da yazdığım gibi tek sebep artık parasız kalmış olması. Paralar bitti. Borçları kapıya dayandı. hiçbir albümü satmıyor, hiç kimse onunla ilgilenmiyor. Yaşlandı ve çaptan düştü.

Herşeyden öte, ne oldu aylarca kafamızı siktikleri? Yok elektronikten vazgeçmem de, ben aradığım şeyi buldum da...

Ne oldu şekerim? Ne oldu bebeğim? Ne oldu aşkım?

İşte buna tükürdüğünü yalamak denir.

İstanbul'dan Londra'ya milyonlarca öpücüklerLütfen bu yazışmaları dikkatle inceleyin.

Tmam, her şeyi analdım da bir noktaya extra dikkatinizi çekmek isterim Cüneyt Akeroğlu ikinci mesajında, birincisinin aynısını yazmış. Sadece bir tek 'send you love from LONDON'ı eklemiş.

Tamam Cüneyt anladık. Londra'dasın. Mert'lesin. Paraları yiyorsun. Afiyet olsun abla.

You're craaazyy boyyyyy......

6 Kasım 2009 Cuma

Hırsız ve küçük bahanesi

Küçük akıllı kasaba kurnazı hırsızımız Habertürk çalışanı Zafer Akbaş twitter'dan açıklamalar yapmış. Ne dediği de anlaşılmadığı için tam olarak delirmesini çözemedim ama sanırım 'Gay dedikodusu var bunu aldım. Sonra da onlar itiraz etti' gibi şeyler yazmış.

Hadi ordan! Hadi ordan! Seni küçük kasaba kurnazı seni. Sen bal gibi de Serkan-Koray arasında gay ilişki vardır diye haberi alıp bunu özel haber damgasıyla yayınlatıyorsun. Çalmışsın işte. Bunu ancak senin gibi küçük çapta kasaba kurnazı zekası akıl edip, bu yalanın arkasına sığınır.

Üstelik burada temel mesele buraya 'iğrenç' diye laf atıp daha sonra utanmadan buradan bir şey çalman.

Beyefendi twitterdan ayrıca açıkladı ki homofobik değilmiş, gay olmamız umrunda da değilmiş. Ayol senin dilin ne zamandan beri homofobik demeye döndü. Ne zaman aksanın düzeldi?

Homofobik olmayan kasaba kurnazı bize en güzel cevabın Serkan Çeliköz tarafından da verildiğini yazmış: 'Hastalıklı beyinler' cevabını yollamaış.

Ay iyi ki homofobik değilsin. Demek homofobik olsaydın yüzümüze kezzap atacaktın. Serkan'ı da işin içine karıştırıyor ki algı değişsin, sempati toplasın.

Ayyy. Bir şeyinden de etkilenelim değil mi?

Ben anladım canım seni! Küçük kasaba kurnazlığıyla bir şeyler yapmaya çalışmışsın ama olmamış. Çok gördük bu numaraları. Hadi şekerim sen bırak bu üst düzey dedikodularla uğraşmayı ya da araklamayı da doğru Keops'un önüne Demet Akalın'ı beklemeye. Belki sana evleneceğini açıklar da maaşın düzenli yatmaya devam eder. Hadi canım. Hadiii.

Yarışmaya küçük bir müdahele

Elbette düzenlediğim ilk güzellik yarışmasını sizlerin kötü ve berbat zevklerine bırakamazdım. Ayrıca nasıl her yarışmada adaylar hakkında bilgi veriliyor. Buradaki adaylarımızla ilgili de bir takım bilgiler vermek gerek.

*Bay bıyıklarını yüzüme sür'ün gerçek hayatta bu kadar güzel olmadığı ve bu fotoğrafının çok iyi çıktığı söyleniyor. Ama yine de gece kendisi benim dikkatimi çekenler arasındaydı. O kadar da fena olmasa gerek.

*Karate Kid hem fotoğrafta hem de gerçekte fena değildi. Ayrıca kol kasları gerçekte de şişkin.

*Yakışıklı Pezevenk'le tuvalette konuştuk. 'Ay senin pipin ne kadar küçük' dedim. 'Ben bunu özellikle yaptırdım, büyüdüğünde çok büyüyor' dedi.

*Klink maskesini çok az çıkardığı için tam olarak bilgi yok hakkında.

*Ayım olur musun? da maskesini çok az çıkardı ama altındakinin gayet güzel olduğu söyleniyor.

5 Kasım 2009 Perşembe

Madi Clara'nın bir haberi daha çalındı

Bugü Habertürk gazetesinin magazin ekinin kapağında bir haber vardı . Kargo'daki gay söylentisini haber yapmışlar.

Ve ÖZEL HABER ibaresiyle. Zafer Akbaş adlı adını yeni duyduğum ama anladığım kadarıyla benim artıklarımı takip etmeye fazlasıyla meraklı bir magazinci parçası Madi Clara'da haftalar öncesinde çıkan bir haberi almış ve kendi bulmuş gibi özel haber ibaresiyle gazetesine satmış.

Anlaşılan twitterdan da siteden de takip etmiş bu işi. Ve utanmadan, arlanmadan özel habermiş gibi sunmuş.

Bu gazeteci geçinen fakat ağızları sadece boş laf yapmaya çalışan lüzumsuz insanların bu davranışlarına çok hayret ediyorum. Zamanı gelince laf ederler, beğenmezler ama sinsice pusuya yatıp, sabahlara kadar bar-pavyon kapılarında gezip şarkıcılardan kemik alamadıkları zaman gelip beğenmediği ve 'iğrenç' bulduğu kötülükler yuvasından bir dedikoduyu yürütebilirler.

Üstelik özel haber ibaresiyle.

Özel hırsızı kutluyorum. Umarım biraz prim almıştır da karnını doyurmuştur. Zavallı.

1. Madi Clara Güzellik yarışması -- Partinin en yakışıklısını seçiyoruz

Minnoşlar, minnoşlaaar...

Madi Clara'yla iyi geçinen kazanır. Daha önce de açıkladığım bedeller karşılığında sponsor olduğum 'eat me on halloween' partisi son dönemin en çok konuşulan gecelerinden biri oldu.

Elbette bu partiyi bu şekilde bitirmeyeceğim. Gece içide çekilen fotoğraflardan bir derleme yaptım. Ve 1. Madi Clara güzellik yarışmasını başlatıyorum.

Fotoğrafları yorumlayıp ve en beğendiğiniz erkeği belirtiyorusunuz. Yandaki anketten de bir hafta boyunca oyluyorsunuz. Kazanana bir sonraki partide bir şişe Bacardi veriyorum. Madi Clara tarafından imzalı.. kisses kisses

İŞTE ADAYLAR

EN GÜZELİ KİM?


YARAMAZ BÖCEK

YAKIŞIKLI PEZEVENK
ORYANTALİST ERASMUSLU


BAY BIYIKLARINI YÜZÜME SÜR

KARATE KID
AYIM OLUR MUSUN
MAVİ GÖZLÜ KLİNK
KÜRKLÜ HAYDUT