2 Aralık 2009 Çarşamba

Gay'leri almayan gay kulüp

Kulüp Love diye bir yer var.

İşletmesinden benim samimi ve sosyetik arkadaşlarımdan birine bir cep telefonu mesajı atmışlar geçen günlerde. Önce kızların oraya gelmeleri için yalvarmışlar falan.. Sonra da şöyle bir SMS atmışlar: 'O madi'yi de peşinize kabak yapıp getirmeyin sakın. :))))))' diye böyle bol gülücüklü bir mesaj...

Hayır yine imla hatası yapmadım. Kabak yazmışlar. Önce şu yanlışı bir düzeltelim onun dağrusu kapak yapmak. Kabak değil.

Kabak keller için kullanılır. Hani sanırım küçük bir Freudyen kayma olmuş orda.

Bir de zaten aylardır gitmediğim ve hala niçin gidildiğini de bir türlü bilemdiğim bi kulübe gelmesin diye mesaj atıyorlar. Çok saçma.

Üstelik ben artık politik bir kişiliğim.

O yüzden gay kulüp adı altında takılıp da içeride gaylerle heteroseksüeller kavga ettiğinde gay'lerin tarafını tutmayan kulüplere gitmiyorum. Ben bir gay kulübe gitmek istiyorsam GAYYYY kulübe gitmek isterim. Çakma ve saçma sapan bir yere değil.

Bir de böyle artistlikler yapmasın yani hiç kimse. Oraya koluma öyle iki herif takar gelirim ki, 'onu almiicaz, etmiceeez' die vık vıklayan tüm haddini bilmezler ağzını açamaz. Eğer oldu açtı o kulübü gerekirse binayı yetmezse de sokağı satın alırlar. Üstelik kredi falan da çekmelerine gerek yok, banka hesapları bunu anında karşılar. Para böyle bir şey şekerim, gerekirse çıkarıp ve konuyu kapatıyorsun.

Ben gayleri almayan gay kulbe gitmiyorum minnoşlar. Üstelik zaten şehrin en hip partilerini verip, gerçekten eğlenirken çekemiiiicem bu manasızlığı.

Kendi çalar kendi oynar. Belki biri bana da albüm yapar!

21 yorum:

 1. :) "tartismalarda GAY'e karsi taraf alip str8 götü öpen yerleri ben de sevmiyorum ...

  YanıtlaSil
 2. eskiler, misafirliğe yanında misafirle gidene "fare kıçına 1 de kabak bağlamış" derlerdi madicim senin tevellüt yetmez ama bu ablan kaşar...

  YanıtlaSil
 3. Bir barın istemediği birisini almama hakkı tabiiki var ama asıl kendilerini rezil duruma sokan bu salakça sms olmuş.Elalemin arkadaşına ''Onu alıp getirmeyin demek'' bence zavallıca...Varsa bir problemleri seninle senin suratına söylemeliler...kızlarda davet ettiğinde sende dersinki ''ben oraya gitmiyorum''

  gitmediğin iyi olmuş ,zaten Türkiye'de doğru dürüst işletmesi olan kaç gay klüp var ki?

  YanıtlaSil
 4. gay club lere kadinlari neden alirlar , onu hic anlamiyorum zaten... Hele bir de sevgilileri ile gelen str8 ler var, yaa baska yer mi yok manyak misiniz siz :)

  YanıtlaSil
 5. bu zavallı çocukların öldürüldüğü klülperden değil mi? bir bu love bir de izzet çapa'nın klüplerini işlenen cinayetler yüzünden bile gay'lerin zaten protesto etmesi lazım çoktan! unutmayın bu cinayetleri ve örtbas edildiklerini!

  YanıtlaSil
 6. bir özlü söz daha vardır: Hasan götünekabakasan diye. Eğer mesaj hasan'a geldiyse kastedilen bu kabak olabilir

  YanıtlaSil
 7. gey club lara giden straight erkekler, geylerle beraber club a gelen kızların çok "kaşar" oldugu bu nedenle kendilerine direk "verecekleri" inancı ile gitmekteler. kızlar nie gidio derseniz ne bilim bok mu var hakikatten neden gidiyoruz? kaşar mıyız acaba cidden?

  YanıtlaSil
 8. kızlar niye gelir gay cluba söyleyeyim: gereksiz herif tacizinden kurtulmak ve gerçek eğlencenin dibine vurmak için. ama geldiği yerin adabını bilmeyen kızlar için ne söylense haklıdır.

  YanıtlaSil
 9. biri ismaile kel mi demek istemiş, aman tanrım ne ayıp.

  YanıtlaSil
 10. ahahaha ay ne guzel bir tartısma!! galiba anladım hangi mekan oldugunu.. Su isletmecisinin bar tepelerinde dans edip str8 ama gay taklidi yapan barmenlerin hep beraber hatta cumbur cemaat dans ettikleri mekan dimi madicim?
  Kel basa simsir kabak!! ahahahaha

  YanıtlaSil
 11. evet evet kesinlikle o mekan, nüdistler kolonisi.. gay taklidi yapan str8 barmenler bi yere kadar okeyde, asıl o mekandaki özguvenı fazlasıyla yerınde olan teşhirci işletmeci yamagına biri dur demeli, soyunup dökünüp tepelere çıkmak nereye kadar dimi ama, insan biraz usturuplu olur! söylenecek çok şey var tek kelime ile FECİ...

  YanıtlaSil
 12. bu zavallı zaten senelerce mekanın eski sahibi Yaşar'ın gölgesinde ve götünde gezdikten sonra bir şekilde mekanın işletmesini ele geçirdi. Es kaza geçirdği bu işletmecilik merciinden bir bok anlamadığı için, gün oldu erkek geceleri yaptı, gün oldu lubunyalar iki gelsin bir ödesin dedi, gün oldu bar tepelerinde dans etti ama eşcinselleri hiçbir zaman sevmedi. Sebebi de kendisinin eşcinselliğiyle barışık olmaması zaten. Barlarda dans eden mutlu eşcinsel imajı ne kadar çizse de sabaha karşı yeniyetme patronları kendisine ciro deyince karşılarına heterolardan yoluşturduğu birkaç milyar koyması gerektiğinden bu işletmeci süprüntüsü o heteroların kulüpte istediklerni yapmasına izin veriyor. Bu istekler arasında eşcinselleri kafesteki maymun gibi izletmek, gerekiyorsa onlara fıstık atan heriflere ağamsın paşamsın deyip, eşcinsel maymuna da senin götün zaten dışarda demek de var. E tabi ordan çıkışta kuaför arkadaşıyla beraber Avcılar'dan oğlan çağırıp aynı anda kolileşmek de hakkı. Patron mutlu, keltoş mutlu, sen mutlu?

  YanıtlaSil
 13. ayh bence hepsi ölsün !!!

  YanıtlaSil
 14. Ay bu keltoş bir ara ortadan kaybolmuştu yıllar evvelsi. Tekrar piyasaya çıktıgında da "ay kadın sevgilim vardı müthiş bir aşk yaşadım" diye dolanıyordu. Belli bir yaşın üstündeki lubunyaların "biseksüelim" demesi yasaklansın ayol. 20'li yaşlardaki ruh hastalarına insan katlanabiliyor bir nebze, ama yaşı geçkin problemlilere "sus kadııınnnn" diye bağırmak geliyor insanın içinden.

  YanıtlaSil
 15. kendini harvey milk sanan ibne
  harveyin yüzü ortadaydı.
  efendiydi
  ruhu sikişmiyodu senin gibi
  göster yüzünü de neye benzediğin görülsün
  insanları karalayarak (kelimenin yarak la bitmesi hoşuna gitmiştir) nereye varmayı planlıyorsun

  YanıtlaSil
 16. ayy bi tane yaslı lubunya var youtubeta escinsel demet akalın sarkısı soyluyo. (Bittim gözün aydın bittim helal olsun. Uğrunda harcadığım yıllar haram olsun) eskiden albumu falan varmıs acaba bu gay bara gay almayan kelle aralarında bir akrabalık varmı? cok merak ediyorum madicim bana bu konuda yardımcı olur musun?

  YanıtlaSil
 17. Ee burda sen değil yanındaki kodamanların borusu ötüyor banka hesaplarından solayı :)

  Sana ne oluyor neden götün kalkıyor :D

  YanıtlaSil
 18. Olmamış bebeğim!17 Aralık 2009 23:55

  Koluna taktığın iki adamın(!) gücünü kendi gücün sanmak, milletin parasıyla hava atmak ne kadar ucuz!

  Hİç yazmasan daha mı iyimiş ne?! sanki şehirde milyon gay mekan varmış gibi.. biz de bayılmıyoruz da daha iyisi mi var?! Herkes edebini bilsin kola t.şşaklı(!) 2 adam takmaya gerek kalmaz .. Kuyruk acısı kokmuş bu yazı!

  YanıtlaSil
 19. tam bi rezillik yani love içeridede kimin ne olduğu belli değil....

  YanıtlaSil
 20. amele barı

  tek kelımeyle

  !

  tekyon daha elıt. en azından kendını kabullenmıs.

  ıgrenc , les... ısmaıl de oyle. uzucu.

  YanıtlaSil
 21. bence de kuyruk acısı kokan bir yazı!

  sahiden sanki etraf kaliteli gay mekan dolu da biz gitmiyoruz.Love yine iyi.

  bir de kedi erişemediği ciğere mundar falan diyordu,öyle bişey vardı!

  YanıtlaSil