26 Kasım 2009 Perşembe

Yılmaz Prada giyer
Milenyumdan cumhuriyete sonsuzluklar mıdır nedir, Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal'ın herhalde 98'incisini yaptıkları defileleri vardı geçtiğimiz haftalarda. Gidemedim ama Konyalı Kadın'dan okuduğuma göre fuayede yiyecek içeceklerden para falan istenen son derece renkli ve tapon bir organizasyon olmuş.

Ama defileden şöyle de bir paçoz dedikodu verebilirim anında sizlere:

Defilenin konuklarından biri de Yılmaz Morgül'müş kızlar. Ve Morgül defile başlamadan gelip, en ön sıraya kuruluvermiş. Görevliler de gelip onu en ön sıradan kaldırıp arkaya oturması konusunda uyarmışlar.

Tabiki Morgül kıyameti koparmış. Kendini yeni Zeki Müren falan sandığı için bu tür püskürtülmelerle karşılaştığında çığlığı basan bir karakter sanırım.

Neyse görevliler bu cadaloz kadını arkaya almayı başarmışlar. Defile başlamış ve Morgül sandalyesini milim milim kıpırdatarak tekrar öne doğru itmeye başlamış. Ve salondaki diğer tüm davetliler bunu görmüşler.

Geeel vatandaş geeel. Kenarın dilberinde ki ön sıra hırsına geeel.

5 yorum:

 1. istanbullu bi şarkısı vardı bunun. hatta gimada 1TL'ye mi ne sattıkları için almıştım arabada kasetçalar varken. sonrasında 12.kattan aşağı salladığım kaset filmlerinin arasında gördüm en son.
  bir diğer şarkısı da bahğçeğvağn geldiğğ. deh deh bülbüğl sen düldünsünğ ben bülbülğ. :D

  YanıtlaSil
 2. o kaşlar alınsa o kaşlar fena olmicak...

  YanıtlaSil
 3. SEVGİLİ ABLAMIZ YILMAZ MOR-BAŞIN- YENİ BİR SKANDALI DAHA.....BU KADIN NİYE BU KADAR EZİK VE ZAVALLI ANLAYABİLMİŞ DEĞİLİM.BİR DÖNEMDE SÜREKLİ AĞLIYORDU TELEVİZYONLARDA KANAL KANAL DOLAŞIP...KADINA ŞİDDETMİ UYGULAMIŞLARDI KOLİ KESİP BELDESİNİMİ ALIKTIRMAMIŞLARDI NE.SONUNU HAYIRLI GÖRMEDİĞİM VAROŞLARDAN BİR ABLAMIZ..AMA SAYGIDA KUSUR ETMEME YİNEDE.GÖRSEM ABLACIĞIM DİYE ÖPERİM ELİNİ...

  YanıtlaSil
 4. Türkiye'nin Cenifır Lopez'iyim diye bir vecizesi vardı. Hakkını yemeyelim acayip oryental yeteneği vardır.

  YanıtlaSil
 5. yazık ya nerde görsem üzülürüm, bi ara habire intihar ediyodu ama ölemiyodu...hani goldie hawn'ın filmi vardı ya onun gibi...hatta hiç unutmam bi tanesine anıra anıra ağlıyrak şöyle diyodu: "tam kendimi öldürecektim...AKLIMA ANNEM GELDİĞĞĞĞ"

  YanıtlaSil