15 Kasım 2009 Pazar

Yerlere seren meme

Star Tv'de gece hiç birimizin evde olmadığı ya da olanların da sadece Tek Yön'e gidecek kadar paraları olduğundan evde içip hazırlandığı saatlerde (00.15) yayınlanan Ya Şimdi Ya Hiç programında dün gece bir skandal olmuş.

Bayan Sex Ahu Tuğba'nın canlı yayında memesi şarkı söylerken fırtlayıvermiş.

Fakat olaylar bununla da kalsa iyi. Programın sunucusu Oray Eğin, olayın ertesi gününde hastalanmış.

Canlı yayında meme gördüğü için vücud direnci düşüp yorgan döşek hasta yatan Eğin'e geçmiş olsun diyoruz. Umarız bunu da yakında atlatır.

12 yorum:

 1. Belki RTÜK kapatır da kurtuluruz bu süprüntü programdan! O ne varoş program öyle ya! Ratingi falan da yokmuş. Para da yok yani, bu rezillik niye o zaman? Nasıl yazacak o varoş yazılarını bu programdan sonra ben onu merak ederim.

  YanıtlaSil
 2. o studyoda kı oturma duzenını yapan ınsanlara dogru bende bı gun gostercem bı yerlerımı seyırcıler duvarı ızlıo oray'da her hafta kankalarıyla ıgrenc aksanıyla koseye sıkısmı koltuklarda muhabbet etmeye calısıo keske agzına gırseydı o burusuk memelerde gecıcı hafıza kaybına ugrasaydı oray eğin...

  YanıtlaSil
 3. oray abla'ya acil şifalar diliyoruz cümleten. ahahaha

  YanıtlaSil
 4. kadın vamp forever...ilk genç kızlıgımda da vamptı, fosil oldu hala vamp
  inanılmaz :O

  YanıtlaSil
 5. 7 koca eskitmesine rağmen hala taş. Sarkmamış hiçbiyeri.

  YanıtlaSil
 6. hayır canım arto gay değil bildiğin ibne! hatta varoş ibnesi. biraz eli yüzü düzgün olsa kadın olurdu ama boktan bişey başımıza kaldı.

  YanıtlaSil
 7. ARTO DEGIL MANUKYAN OLDU......HAHAHAH

  YanıtlaSil
 8. Ben senin yerinde olsam ahu'nun yıllar önce çıkarttığı " buyur da gel mırnık" kasetini bulur, ona şarkı söylettirirdim

  YanıtlaSil
 9. Oray eğin'nden daha zeki, daha enteresan program beklerdim. Ceylan Show onun programından daha eğlenceli ve sürükleyici:))

  YanıtlaSil
 10. Viji bülent'i de işinden etti. Demirbaşıydı kral tv'nin. Ayrıca Davut'u sormadı çok ayıp.

  Bence haftaya Yeşim Salkım'ı çağırıp Jam beyin küfürlü kasetini sorsun.

  Okan Bayılgan, Savaşay gibi 8-10 tane konuk çağır, mutlaka tartışma çıkar.ertesi gün haber olur. Panter Emel,Sisi Levent Oran, Semranım, Serpil Benay,mustafa karadeniz,Türüt, bir kaç travesti,Yaşar Alptekin, Dilberay,Sibel Gökçe, Leyla Adeli,Devran Çağlar, Resul Balay, Merve Sökmen,Niyat Doan, Hasan Bora (Ferhat Beautiful'un yanına nanu zorlu değil bu adam oturmalıydı)

  Patlamaya hazır loser konuklar, eski defterler ve flaş açıklamalar lazım biraz.

  YanıtlaSil
 11. Oray abla konukları önceden yaz da, merak ettiğimiz soruları soralım

  YanıtlaSil