18 Kasım 2009 Çarşamba

Madonna olamadı.. Sıra Harvey Milk de...


Ve evet minnoşlar... Resmi savaş başladı ve Makbule Hande Özyener, Madi Clara'ya tebligat yollayarak hakkında yazdığım şeyleri tekzip etmemi istedi.

Fakat şaşkın olduğu için tebligatı Akşam'ın eklerinde haftada bir gün yazan başarısız ve taşralı gazeteci Yiğit Karaahmet'e göndermiş.

Canım dostum, über iyi kalpli ve son derece yakışıklı arkadaşım Yiğit Karaahmet'de yine haciz memurları kapıya dayandı diye korka korka Madi Clara adına gelen tebligatı almış.

Homo ofisim Sugar Cafe'ye bırakarak bana ilettirdi. Ve ilgilenmemi istedi.


Bi dakika durun sevgili düşmanlarım.

Hemen 'Nasıl da adam ettik' diye sevinmeyin. Bu tekzip metnini yayınlamamın şu an hiç bir yasal yükümlülüğü yok. Zaten ortada neyi tekzip ettiklerini ve neyi düzeltmek istediklerini anlatan bir şey de yok.

Bu metni sadece kendim istediğim ve skandalları sevdiğim için yayınlıyorum. Bir de artık bu ülkedeki eşcinsellerin biraz daha gözlerini açıp, gerçekleri görmesi için...

Yıllardır süre gelen şak şakçı magazin anlayışının tersine, sert bir üslupla hazırlanan bu sitede gerçekler olanca çıplaklığıyla yayınlanıyor. Bu anlayış Türkiye için yeni ama dünyada inanılmaz örnekleri var.

Ve aynı şekilde dünyanın hiç bir yerinde ona o ülkede yaşayan eşcinseller tarafından 'Gay divası' sıfatı verilmiş bir ünlü gidip bir gay sitesine hakkında eleştiriler çıktığı ve onunla dalga geçildiği için kalkıp da o siteyi mahkemeye vermez. (Liza Minelli'nin bir gay sitesine dava açtığını düşünebiliyor musunuz? Ya da Gloria Gaynor'ın?)

Bu sitede bir çok insan hakkında bir çok şey yazıldı ama ilk rahatsız olan gay'leri en seven şarkıcı oldu. Ne ironi ama?

Tabii eğer o ünlü gay divalığı sıfatının ne anlama geldiğini bilmiyorsa ve bunu sadece gay'lerin üstünden para kazanmak için yapıyorsa o başka.
Bu işler öyle kendini ortaya atıp, yürüyüşte pankart kaldırarak, kameralara poz vererek olmuyor.

Bu siteyi okuyan siz sevgili minnoşlar...

Bu metni yayınlıyorum ki gerçekleri daha çıplak görün. Herşeyin bir imajdan oluştuğunu anlayın. Ben gay'leri savunuyorum diyen herkesin arkasından koşulmamaması gerektiğini bilin. Gay'lerin arkasındayım demenin aslında 'Ne olur albümümü alın. Bana şu anda sizden başka değer veren yok' demekle aynı şey olduğunu görün.

'Biraz Özgürlük' diye şarkılar söyleyen birinin de işine gelmediği zaman nasıl da çark edeceğini anlayın.

Bu bir mücadeleyse eğer ben sonuna kadar savaşmaya razıyım. Özür de dilemiyorum. Yazdıklarımı geri de çekmiyorum.

Bu sahtekarlıkla da sonuna kadar savaşıyorum.

Buyrun bakalım hodri meydan.

83 yorum:

 1. geçmiş olsun :)

  YanıtlaSil
 2. AYIPPP COK AYIP MAKBULE !!

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. al işte .. son ekmek kapısından da olucak böylelikle makbiile..

  YanıtlaSil
 5. bence olay büyüsün, gazetelere taşınsın, tartışma ortamı genişlesin.. ki ben de kişneyerek gülebiliiiim... nooolur..

  YanıtlaSil
 6. Olaya defansif bir şekilde yaklaşmamış olman bir kere haklılığını gösterir. Pasif agresif ya da düpedüz saldırgan bir tavır takınmamış olman da öyle - ki hepimiz iş eğlence olunca öyle bir hal takındığını biliyoruz. ama iş ciddi olunca konuyu çok farklı bir açıdan ele almışsın. kendini savunmayı dert etmemiş, Yener'in bu hareketiyle hala ne kadar ve neden hatalı olduğunu göstermeye çalışmışsın. bu da çok önemli. ama en önemli bunu yapmaya çalışmanın nedeni kendi komünitene gerçekleri, uğradıkları haksızlığı ve kullanılmış olduklarını göstermek. bu da kendini değil, başkalarını düşündüğünü, prensiplerin olduğunu gösterir.

  lafın kısası bu kadar insanlık olmaz. bu düzgün cevabınla bütün "kötülük doluyum niahahahaha" karizmanı çizdirdin haberin olsun :)

  Geçmiş olsun demiyorum. Tebrikler denebilir ancak. Destek verenlerin fazla olsun dilerim.

  YanıtlaSil
 7. Türkiye'de Hande Yener'in üzerine haddinden fazla gidilen bu site gibi bir site, yurtdışında Liza Minelli ile Gloria Gaynor'a da hakaretler yağdırıyor mudur acaba?

  Perez Hilton'un bu ablalarımızdan birine saldırdığını ben hiç görmedim / duymadım mesela. Madem onlar örnek alınıyor; neden madi de onlar gibi "sahte bile olsa" destekçimiz olan Hande Yener'i yerden yere vuruyor?

  Şarkılarını beğenmemek demek ona hakaret etmek ve belden aşağı vurmak demek midir? Şakşakcı magazinciliğin tam tersi gerçekten bu mudur?

  Hande Yener sahte ya da gerçek yanımızda. Kestirdikten sonra nerdeyse kestirdiğini bile inkar edecek boyutta kendini kadın sanan Bülent Ersoy bile (bkz: kendini heteroseks kadın sanmak) gay kelimesinin "g" harfini ağzına almazken, Hande Yener'in çıkar için bile olsa yanımızda olması, gerçekten ona bu denli hakaret etmemizi mi gerektiriyor?

  Bence, öncelikle biz gayler kendi aramızda hümanist olmayı öğrenmeliyiz. Gay olmayan aktif heterosexciklerden ibaret değil bu ortam!

  YanıtlaSil
 8. ohoo.. delirmiş bu kadın:) Bu gereksiz hareketi ile hem millete malzeme vermiş oldu hem de çok antipati toplayacak bence!
  Yukarda yazanlara katılıyorum; bu hareketi ile ne kdr sahte oldugunu belli etmiş oldu... Birde hangi küfürden bahsediyoruz? Burdaki yorumlar tamamen müziği ve duruşu ile ilgili degil mi ?
  Birde şöyle bir gerçek var ki;
  HER GAY HANDE YENER'İ SEVMEK VEYA HER YAPTIĞINI ONAYLAMAK ZORUNDA DEĞİLDİR!
  Buna alışmak ve olgunlukla karşılamak yerine saldırmak... gercekten çok büyük bir yanlış adım!

  Bu arada, yiğit karaahmet'le bu blogun ne alakası var?? Böyle birşeyi ispat edemezler ise bence yiğit karaahmet'in de ayrı bir karşı dava açma hakkı olmalı öyle değil mi? :)

  YanıtlaSil
 9. makbiile gaylerin hangi yanında? sağ yanında mı yoksa sol yanında mı? bülent senin yanında diilse satış derdi olmadığından olmasın o...

  sahte ve mecburi yandaşın havalar cakalar satıyo burnu 15 karış havada resimler veriyo
  keşke o pozların altı dolu olsaydı, sağlam dursaydı püf diyince böyle kıç üstü düşmemiş olsaydı..
  bir süredir kendini sürekli rezil eden biri alay konusu oluyor olay bundan ibaret. dostları arkadaşları uyandırmıyor ablayı haliyle millet konuşacak tabii..

  makbiile haliyle liza minelli ya da gloria gaynor değil.. ucundan azıcık o pırıltıyı verse zaten bu kadar dalga geçilmez kendisiyle.. geçilse de iplemez... blog u ciddeye aldığı belli oldu :P

  diva var divacık var madi örnek vermiş işte
  makbiş in yerinde madonna olsa napardı?
  hahaha soruya bak..gülerdi eğlenirdi bunlarla eeee madonna olmak kolay diiil onda ne sağlam sinir sistemi ne sağlam bünye vardır
  ahhh ahh makbişş bi şöyle sorsa kendine

  madonna olsaydı ne yapardı?

  ama madonna olsaydım değil!! madonna benim yerimde olsaydı!!

  YanıtlaSil
 10. hande yener ile ilgili yazi yazilirken; yigit benle mesguldu arkadaslar... onun yazmis olmasi mumkun degil... delil istiyorsaniz yigidin midesindeki sperme bakin..

  YanıtlaSil
 11. ayrıca ne handeymiş ne güçlü kadınmış da sizin gibi düşşüklere her gün malzeme verebiliyorr.anlamadığım şey de şu kardeşim bu kadar nefret ediyorsanız neden bu kadar ilgileniyorsunuz? ilgilenmeyein artık başka işiniz mi yok? hande bu kez ağzına sıçacak madi, gülümse sen de artık bence.. nihahahahahah

  YanıtlaSil
 12. Kadına, madonna olma vaadiynen tuzağa düşürülmüş dedin. Parasının neden bittiğini göremiyor dedin. Yaptığı şarkıların kötü olduğunda hemfikir olduk tamam da.

  Kadın eski tarzına döneceğini söyledi, bu sefer de borçlarını ödemeyelim dedin. Sana yaranamadı gitti. Bu konuda; biriyle kavga edince arkadaşlarına "bunlan konuşmayalım" diyen çocuklar gibisin.

  Sana tavsiyem Fethy Pekin'i tut. Oğlunu Handa Atağ izinden 12 saatte kurtarmıştı.

  Not: Acaba yorumlarda küfür eden kimdi ?

  YanıtlaSil
 13. hahahha Hipnoz klibinin sansürlendiği zamanı hatırladım.

  Şimdi en ufak bi eleştiri de mahkemeyebaşvuran kadın aynı.

  giderek iğrençleşiyor bu kadın.

  arkandayız madi :)

  YanıtlaSil
 14. Gerçekten komik ve süper ahmakça. tezgahtar kompleksi böyle birşey herhalde. madiclara kapatılsın diye dava açar da kapattırırsa o zaman gör sen gay divayı

  YanıtlaSil
 15. amaannn ölümlü dünya, öpüşüp barışın kavga etmeyin

  YanıtlaSil
 16. 20 kasım 21.28'de yazan adsız (ajdar) çok saçmalamış. bir ihtarla ağza mı sıçılır. hande yener kendini küçük düşürdü. geylere karşı bir sisteme ait hukuk yolunu kullanıp aslında gey hakları mentalitesine ne kadar da yabancı olduğunu gösterdi bir yandan. ne yapacak? madi'yi hapse mi attıracak? esas bu siteye ya da madi'ye en ufak bir şey olucak olurs geyler ifade özgürlüğü adına yürüyüş yapacaklardır. hande bu yürüyüşe de katılır mı acaba?

  YanıtlaSil
 17. senden hiç beklemedigim dürüstlükte bir yazi, söylediklerin herhangi bir resmi makamin verecegi karardan çok daha etkili, sen kötülüklerin oldugu gibi gönüllerin de kraliçesisin artik...

  YanıtlaSil
 18. Madi Clarayı ilk yazmaya başladığı günlerde ilgi ile takip ediyor içeriğindeki mizahı severek takip ediyordum.Devamlı takipçileri bilir; ilk başladığı zamanlarda ince kara mizahı,ülkemiz için farklı ve cüretkar sayılabilecek tarzı ile kısa sürede meşhur oldu, takipçileri ister gay olsun ister olmasın arttı.
  Ama sonra noldu?Her gelişmemiş Türk beyni gibi ne oldum delisi oldu.İnce mizah ,eğlence yerini hemen her konuda saldırıya ,aşağılamaya ,çirkefliğe dönüştü işin acı tarafı eski naifliğini ,ilginçliğini ve en önemlisi İNANDIRICILIĞINI kaybetti.
  Yiğit K.örneğin 1 2 sene önce Akşamda kendi kendine takılırken fena olmayan yazılar yazıyordu ,her şeyden önce kendi tarzı olan bir yazardı ama ne zamanki Oraya bulaştı tarzını ,inanırlığını kaybetti.Acı ama bu böyle kim ne derse desin.
  Eleştiri çok güzel bir şey,ince mizah harika sanatçıyım aydınım diyen herkesin buna alışık olması kabullenmesi gerekir,bu Hande için de böyle Oray için de Yiğit için de.
  Şimdiiii eleştiri/mizah kilıfı altında işin içine KİN NEFRET ÇİRKEFLİK girince, bir de bunu gaylerin gözünü açmak için yapıyorum ,maskeler düşsün edebiyatı altında yapınca(Oray-bu yazı Orayın arkadaşlar) çok ama çok mide bulandırıcı oluyor.İnsanı rahatsız eden yazılardaki öfke çirkeflik kin değil aslında ,sadece başlarda inanılan ,güvenilen ve belki özenilen bir yazarın yada fikrin aslında nasıl yanıltıcı ve tamamen ego şişirmeye yönelik olarak tezgahlandığının görülmesi.Hem üzücü hemde bir yazar için olması gereken en acı şey:Kredibilitenin bitmesi

  Her neyse son söz olarak şunu sölemek istiyorum.Bir sanatçı hata yapabilir,değişebilir,tükürdüğünü yalayabilir eleştirilebilir, beğenilemz hattaki piyasadan silinebilir ne olucak.
  Ama yıllar ilerleyip zaman geçtikçe hiç bir şey olmasa bile eski sevilen işleriyle hatırlanır ,anılır ama ne yazık ki tarzını kaybeden kin kusan zehir saçan yazarlar her zaman kendi kin nefret ve en acısı kompleksleriyle hatırlanır(Oray hatırlasın Perihanı)

  Kerem

  YanıtlaSil
 19. olan yiğitime oldu =) çook eski bi yazının altına da bizim ajdar poor yiğit yorumunu yazmıştı da ona da zenci popomla gülmüştüm bi güzel. zavallılar, hem de şaşkın.

  YanıtlaSil
 20. ahahahaha madicim sana sonuna kadar destek veriyorum hayatim.. Tum madiliklerin kisiler ve kisicikler ayirt etmeksizin yazilip cizildigi bu internet ortamini bu kadar ciddiye anlan insanciklar ne kadar caresizler.. Hem gulup hem uzuluyorum.. Yazik kadina ettiklerin hem parasi kalmamis hemde sohreti.. Baksana zaten pop soylemeyede geri dondu.. Ben ne muzigini nede tarzini sevmem. Ne kadar ucuzlugu sevsemde belli limitlerim vardir. Eglence icin yapilan ve gercek olan ucuzluklar arasinda fark var bence ahahahaha
  Helojen dudaklar cakma madonna ve kotulukler kralicesi ucgeninde cekismeleri takip ediyorum..
  Go madi go!!

  YanıtlaSil
 21. bebegim tebrikler artik meshur oldun, ayni bruno'nun son sahnesindeki gibi buralara gelmek icin yapmadigin kepazelik kalmadi ama sonunda hedefine ulastin! bi anda sitenin raytingi 3-5katina cikar da yakinda kendine ait domain adi bile alabilirsin dusunsene!!
  hemen kos makbule ablanin ellerini op bence

  YanıtlaSil
 22. yaa bırakın. dönün bi yazıları okuyun dava edilecek ne var bi kadın bu kadar mı kompleksli ve zavallı olur.. mahkemede rezil olacak olan kendisi parasız kaldığını yazdı diye kim bunu dava malzemesi sayar ruh hastası olmak lazım!

  AYRICA PEREZ HILTON KIMLERE NELER DIYOR HAHA!! perez okumayan gerizekalılar perez millet hakkında böyle konusuyor mu demis ay hic gulecegim yoktu git jennifer anniston'a, britney'in rezil hallerine, miley cyrus'a, kristen stewart'a ve su an hatırlamadıım onlarca ünlü kadına neler demiş nasıl açık yada inceden hakaretler etmiş bir oku. of bilip bilmeden konusanlar yok mu............

  madi sonuna kadar arkandayız bu iki yuzluluk zavallılık nereye kadar? arkanda olmayanlar da handenin reklam malzemesi olmaya devam etsin!!

  YanıtlaSil
 23. hiiiiiiiiiiiiiii handeye baaak (cirkef) .. smdi nefret ettim hemen eve dönüp bütün albumlerini yakıcam sonrada cizicem !!

  forever glass candy!

  YanıtlaSil
 24. Ohh iyi yapmış eline saglık Hande hayran oldum sana su an:)

  YanıtlaSil
 25. bu karga sesli gacı ister misin bütün blogspot sitelerini kapattırmaya kalkışsın? yapar mı yapar aptal

  YanıtlaSil
 26. bence hande yenerin gaylerle degil seninle bir sorunu var madi clara..çünkü sürekli ucuzluktan bahsedip,ucuz diye nitelendirdiğin varoş oğlanlara domalmaktan kendi ucuzluğunu göremiyorsun.hande yener gay dostuyum diye bağırarak meşhur olmadı bu ülkede.tarz değiştirdi ve yeni tarzı en çok gay dinleyiciler tarafından begenildi ve o da akıllı bir sanatçı olarak bu konu üzerine yöneldi çünkü gayler büyük bir pazar oluşturuyor.sen istersen domalmaktan bir türlü oturamayan götünede karalasan hande yeneri o yine hande yener olarak kalır.tüm hayatım boyunca gördüğüm en ucuz,en abuk,en trajikomik ve en sapsal gay olarak bence sen ilk olarak kendinle yüzleş...

  YanıtlaSil
 27. ... yazdıkların çok ironik madi clara bacı...
  hande yener bir ilki başarmış seni mahkemeye vermiş. hande yener kim. gay diva..
  demişsinki bir tek o mahkemeye verdi o kadar çok çamur attığım insanlar varken bir tek o çıktı.
  bu senin açından artı hanesine yazılacak bir durum ki, seni ciddiye almış, ya da atacağın çamurdan korkusu yok. ee nede olsa tv de bir programın ve bilumum internet gazetesinde köşen var. cahil cühela takımını etkileyebiliyorsun. Seni dava etmeyenlere gelince, ya çamurundan çekiniyorlar ya da seni donlarında bile sallamıyorlar. benim tahminim ikinci şık.. burada fanclub gibi çalışan attırılmış kişiliklere de tavsiyem... Madi kendini neden açıklamıyor, hepimiz onun kim olduğunu pekala biliyoruz, sıkıyosa kendi hakkında da yoru yapsın,( gerçek kimliğiyle) leventte köpek gezdirmeye çıkınca mahallenin gençleri yol değiştiriyor, bu tombalak ipne bize sarkmasın diye.. madi aynayı kendine tut. bazan güzel şeylerde yazıyorsun ama insanları aşağılamaktan vazgeç sadece kıskanç histerik bir queer olarak yazmalısın.. yoksa çok sakil ve çok abuk oluyorsun. A.B.D de bunun içinmi eğitim aldın sen dimi bacımmmmmm....

  YanıtlaSil
 28. ay ne güzel yorumlamışssın madiclarayı.hakikaten bi ara domalmaktan vakit bulursan bi dur kendine bak düşün.ve dalkavuklarından kurtul..eleştirdiğin insanlardan daha ucuz daha basitsin.

  YanıtlaSil
 29. haaa bu arada seni yukarıda aşağılarken yazmayı unutmuşum.sen elalemi dolaptan çıkarmaya çalışacağına bence kendin dolaba gir ve bir daha çıkma.çünkü uzun uzun uğraşıp homofobiden kurtardığım tüm dostlarım seni gördükçe yeniden homofobik olma yoluna girdiler.yani bize yardımcı değil köstek oluyorsun ağlamaklı iğrenç konuşma tarzınla..LÜTFEN DOLABA GİR HATTA ÇELİKTEN BİR KASAYA VE SONSUZA DEK ÇIKMA!

  YanıtlaSil
 30. birincisi hepinizin yorumlarını kınıyorum
  hande yener
  çok saçma bir yazı yazmışsın birincisi bu ülkede gey ikonu olmak artı kazandırmaz eksi kazandırır.aaa handeyi geyler dinliyo ben dinlemiyim banada gey derler gibi olgu oluyor bu iki
  ben hiç bir sanatçı görmedimki eşcinsel yürüyüşüne katılsın siz gördünüzmü hayır katılınca reklam derler katılmayınca hiç bir sanatçı bizim yanımızda degil derler gene ben hiç görmedim bir sanatçı ekranları çıksında geylerin yaşadıgı sorunları anlatsın bunu yapan tek kişi var oda hande yener gene ben hiç bir sanatçı görmedim kariyerin zirvesindeyken tarz degiştirip risk alan bunu yapan biri var oda hande yener size burda dava açmakta çok haklı belkş burası şamata gırgır sitesi olabilir ama burda ona hakaret ediceginiz anlamına gelmez siz size destek veren kişiyide aşalıyosunuz geyler için yürüyüşe geliyor bir sanatçı bunu alay konusu yapıyorsunuz o zaman iyi reklam diyelim hiç bir sanatço siyasetçi katılmasın bu yürüyüşe hiç duyulmasın hem bilmem farkındamısınız 2009 onur yürüyüşünde tüm sitelerde hande yener onur yürüyüşüne katıldı eşcinsellere destek veriyor bir çok haber kanalında yayınlandı bundan önce hiç bir haber kanalında yayınlanmazdı yayınlanmadıda benim handeden istegim var artık eşcinsellere destek verme en iyisi bu

  YanıtlaSil
 31. geçmiş olsun şekerim:D
  biz destek verdik diye bize boncuk takar mı acaba Hande??
  kız, takip ediyormuş seni ha, buda bişeydir :P

  YanıtlaSil
 32. yeni gay ikonu olmak için tüm bu çaban yiitay
  senin asıl sorunun mersinli kadınla bence
  laçonu çalmış vaktin birinde-
  siten kapanınca artık yüzsüz yüzsüz reytingleri düşük programında gülersin or-ayh cım

  YanıtlaSil
 33. sana acil bi romeo lazım clara yoksa sarkık huysuz bi ev kızı olarak kalıcaksın

  YanıtlaSil
 34. Hepınızın en azından 2 kere 2 nın 4 edecegını bılecek kadar zekaya saıp oldugunu dusunerek sunu yazıyorum . hıc bır ınsan oglu gay dıvası may dıvası .... hıc bır ınsan kendıne hakaret edılmesınden hoşlanmaz. bu sıtenın yazarı sosyal hayatında alabıldıgıne kalıtesız yasayan ve hayatın gerceklerının sadece ve sadece sex oldugunu dusunen. cem garıpoglu ıcın bıle bu benı tutar dıyen. aklı sadece donunda olan bırı. kendı populerlıgını kullanıp gay yuruyusunde renk olan ve boylece ILK KEZ BIR GAY YURUYUSU MAGAZIN PROGRAMLARINA TASInmasına neden olmustur. sen bu sacma sıtenle sımdı de . ben gayım ne yaparsam yapım benı destekleyeceksınmı dıyorsun.. ne dıyorsun sen yaaaa. kadın haklı. ayagını denk al

  YanıtlaSil
 35. Hande Yener'e bayılıyorum. Elektronik şarkıları mükemmel. Teşekkür ediyorum kendi adıma.
  MadiClara'ya bayılıyorum. Uncover işi mükemmel. Dili eğlenceli ama fazla acımasız. Teşekkür ediyorum kendi adıma.
  Ben de davalık olurdum, ne yapmış ki bu kadar aşağılanıyor Hande?

  YanıtlaSil
 36. lüzumsuz yere (kendi kaprisin nedeniyle aslında) hande yenerle uğraştın ve sonunda deşifre oldun keşke olmasaydın keyifle takip ediyoduk nese başka madilere inşallah

  YanıtlaSil
 37. ekleme yapayım madi oray değil bacılarım.
  o yüzden yukardaki uzun attırık havada kaldı.
  ben biliyorum ama sölemem ve bilmeden okumak daha eğlenceli.

  umarım madi ob ler ve hande ye takık durumundan kurtulur da eski tadına geri dönebilir. yoksa bu ülke için çok önemli olan bu proje sevimsiz bir hal alacak

  YanıtlaSil
 38. Madi Clara için iyi olmuş, sevindim :) Bunun haberi gazetelerde de çıkar şimdi, herkes duyar Madi Clara'yı. Daha da ünlü olacak Madi Clara, millet doluşacak buracıklara...

  Hadi hayırlısı...

  YanıtlaSil
 39. Hande Yener'in isi guvu kalmadi bu siteyle mi ugrasiyor? Bu tarz surusuyle site var. Unlu insanlar boyle seyleri takmamali. Hande hic muhattap dahi almamaliydi.

  YanıtlaSil
 40. the taste of ink23 Kasım 2009 06:38

  Hatun gerizekalı, siz ondan da gerizekalısınız. Uğraşmanıza deymemiş. Zaten kimin ne kovaladığını herkes ziyadesiyle biliyor. Ayrıca bu olay medyaya yasıyacak olursa da siz kaybedersiniz gibi geliyor bana. Zira bu gibi gemiler hangi limana yanaşacalarını çok iyi bilirler. Ve işin kötüsü adınıza yapılan kötü repitasyon kalıcı olur, toparlayamazsınız. -Tabi benimki iyi huylu yorum, siz yine ne bok yemek istiyorsanız yeyin.

  YanıtlaSil
 41. "Madi Alara" götüme kalem soksam o senden daha güzel bir savunma yapardı.senin için Roy Orbison'dan geliyor bebeğim:
  Ucuz kadın, walking down the toulet
  Ucuz kadın, the kind I hate to meet
  Ucuz kadın
  I'don't believe you,you 're not the truth
  No one could look as shitty as you
  Mercy

  YanıtlaSil
 42. Ne olursa olsun, bu site Hande Yener yüzünden kapanırsa bir daha asla o kadını affetmeyecek bir sürü insan olacaktır.... bi de bu yonden bakın!

  YanıtlaSil
 43. Makbiiile pop müzige dönerek tükürdügünü yaladi mi yaladi Nokta!!!

  YanıtlaSil
 44. Bu kavganın avukatı yanlış seçilmiş. Konuya ve tercihlere uygunluk bakımından (!) Niyat Pehlüvan'ı seçmeli taraflardan biri.

  Ben Hande'nin yerinde olsam dalga geçerdim; nası olsa yorum yazmak serbest.Bakkallar dava açınca hoşuna gitmişmiydi ?

  Bakalım kim kime "son sözü söyledüm koymadı mı" diyecek.

  Not: Hande evladım; yeni kasetinde mega megaloman'ı oku.

  YanıtlaSil
 45. of oray hakkında o kadar tutan gerizekalı, oray hakkında o kadar çok şey bilsen madi olmadığını bilirdin her şeyden önce. bilip bilmeden konusanlar beyinsizdir dedikçe daha da fazlası ekleniyo OFF

  YanıtlaSil
 46. 21 kasım cumartesi 12.24te yazan gerizekalı ! bunun yürüyüşlük bir tarafı olmayacak. hande madiyi sikine takmayacak sadece avukatları ilgilenecek durumla. dolayısıyla gastelik falan haberlik biri durum da olmayacak ortada.ya siz düşşük ibneler ve büzükteşleriniz hande üzerinden priminizi bu yıl alamayacaksınız cicim. maymun gözünü açtı derler ya, o hesap.. ayrıca bu madi tombik değil köpeiği de yok levent'te de oturmuyor. bu madi ince uzun.. gerçi son zamanlarda içinde bulunduğu depresyondan yan yağları ve karnının görüntüsüyle michelin lastiklerinin yeni maskotu olma yolunda ilerliyor... nihahahahah ay iyi ki varsınzı ucuzlar çok eğleniyorum:)

  YanıtlaSil
 47. biri madi clar oray eğin değil demiş.bence o kaynaklarına iyi baksın.çünkü zaten oray olduğunu gayet iyi biliyorum madi claranın haber kaynaklarından hemde zaten çok araştıraya gerek yok ancak oray basit ve ucuz olarabilir bu sitedeki kadar..kanıta bile gerek yok

  YanıtlaSil
 48. ahahahaha... yasasin kotuluk!!! ay minnoslar gercekten anlayamiyorum sizi; bu sitenin amaci usttede yani site acilir acilmaz enust kisimda yazdigi gibi
  "Seks, erkekler , dedikodu vs vs veee kotuluge dair hersey"
  Su demek oluyorki madi minnos en basta belirtmis sitenin nasil biryer oldugunu. Uff cok sikicisiniz.. Bu kadar siteril bir hayat istiyosunuz madem siteril madonnalar secin kendinize.. Cakma madonnalar degil..
  Ayrica Madi gotune Hande yaotirsaydi vallahi daha populer olurdu, ablami yedigi onunde yemedigi arkasinda.. <3 Madi

  YanıtlaSil
 49. Bir insanın gay'lerin haklarını ve özgürlüklerini savunmasıyla, kendisine hakeret edilmesini istememesi arasında nasıl bir bağlantı var anlayamadım? Hande Yener'i sevmem o ayrı mesele ama kadın gay'lerin özgürlüklerini savunuyor. Bu blogsa sadece dedikoducu bir gay'in yazdığı, insanlara hakaret eden bir yer. Zaten amacının kötülük olduğunu da başından beri kendiniz söylüyorsunuz zaten. Sanki burda Türkiye'deki homoseksüellerin haklarıyla ilgili çok önemli şeyler yazıyormuşsun da Hande Yener de ona dava açmış gibi bir yere gelmiş olay. Dünya'da bunun bir sürü örneğinin olmuş olması kimseye insanlara hakaret etme hakkı vermez. Sertab Erener'in hastalığıyla bile dalga geçmiş bir insansın sen. Hayat bunları karşına kötü bir şekilde çıkarır Yiğitciğim. Unutma; Karma is a bitch!

  YanıtlaSil
 50. Bencede senin gibi travestiyi hapse tıkmaları gerekir yiitcim

  YanıtlaSil
 51. Madi ile Hande dün akşam üstü (pazar) Maslak Sheraton'un lobisinde kahve içiyorlardı ve hallerinden çok memnun görünüyorlardı... Yani feci şekilde keklenmiş durumdayız Madi hayranları ve Hande hayranları, boşuna gaza gelmeyin!

  YanıtlaSil
 52. affetmicekler listesi
  1.or
  2.ay
  3.eğ
  4.in
  5.yi
  6.ğit karamehmet
  belki ortaç bi de akalın löl

  YanıtlaSil
 53. Bir gay olarak, oray ve yigit'i mi yoksa; OBler ve Hande Yener'i mi tercih edersin diye sorsalar ikincisini tercih ederim... Oray gibi sinsi ve cirkin ruhlu biriyle isim olmaz... yigit desen artik 2 haftada bir yazi yazabiliyor; o da pazarlari... buradan kendilerini tatmin ediyorlar...

  OB lere bakin... ikisi de aslan gibi hergun yazi cikariyorlar; ota boka da satasmiyorlar...

  Haa Hande'ye gelince... Istanbulda gay barda sahneye ciksin; tiklim tiklim doldurur... oray'i cikarin sahneye bir kac kelime konussun... iki dakikada kafasina sise atarlar...

  Oray ve yigit... Behave!

  YanıtlaSil
 54. Bu yigit zibidisyle, oray siskosunu kim takar Allah askina... Istanbul'daki gayleri ve populer kulturu temsil etmek bu ikisine mi kaldi... ?!

  YanıtlaSil
 55. Aptal Yigit, Madi ben degilim diyor ama gelen tebligati da yayinlamis... Hadi diyelim Madi Clara kendisi degil; kendi agzindan baskasi yaziyor... o zaman sormaz mi mahkeme yigit e Madi Clara kim diye... tanik olarak ifadesi alinir.. tabii tanik gosterebilir mi kimseyi mechul...

  YanıtlaSil
 56. sanki yiğit'in kullandığı pc'lerden ip numaralari ile yiğit'in oldugu anlaşılmayacak!

  YanıtlaSil
 57. Yigit ve Orayin götü tutuştu anlaşilan; 1 haftadir blog'a birşey yazamadilar....

  YanıtlaSil
 58. Bir dakika Hande Yener kim ki? Sahte sahne ismiyle ortalıkta Romeo Romeo diye dolaşan, ben bakkal müziği yapmıyorum diyen, "ses sanatçısından" mı bahsediyoruz?

  Ya her yazılan yazıya bu kadar duyarlı olunsaydı, kendisi bulunduğu çizgiyi önce kendi sorgulardı herhalde.

  Komik bir durum olmuş, neyin peşindeki acaba bunla birlikte. Haber olmayamı çalısıyor. Blog adresinde yayınlanan yazılara dava açmaya yeltenerek kendi egosunu mu tatmin ediyor.

  Merak ediyorum otursun araya "3. şahıslar" koymadan derdini anlatsın. Kendisini bu kadar gocunduran şey neymiş merak ettim.

  YanıtlaSil
 59. yiitcim,

  karizmayı çizmeden tekzip yayınlamanın yolunu bulmuşsun. tebrik ederim vallahi

  YanıtlaSil
 60. Makbule ilk cikardigi elektronik sarkilarla gay mekanlari salladi mi, salladi uc nokta bir de unlem

  YanıtlaSil
 61. madi cok tembel, haftalarca aynı haber, simdi OB ye ve Hande ye takmıs dedigimde yanlısmıyım, paso OB Hande haberleri ve aynı tarzda yermece, accaip bir obsesyon,takmayım onlar yokmus gibi degisik haberler geceyim diyemiyor.

  Kim oldugu da belli olduktan sonra, keskin bilinmeyen yazılar yazabilir mi emin degilim

  YanıtlaSil
 62. londrada oturan bir gayim... o salak elektronik muzik calan yerlere hic gidesim yok... hande ve serdar calan bir yer olsa atlar giderim...

  YanıtlaSil
 63. hande'nin gayler tarafindan cok populer olmak icin bir cabasi olmadi hic... ilk sarkisi ciktiginda zaten cok cabuk benimsenmisti; ve klibini ceken de bir gaydi... ayrica onu eski sarkilariyla seven etiler bebek takimina oynasaydi simdi daha cok para yapmisti. kadin ne istiyorsa onu soyledi, riske girdi, albumleri daha az satti belki ama denedigi icin kimsenin hakaret etmeye hakki yok...

  ayrica madonnaliga gelince... kendi de elektronik muzik yapti; ama son albumu justin timberlake ve timbaland ile gayet mainstream oldu... sarkicilar istedigi gibi, hissettigi gibi sarkilarini soylesinler... basit tartismalara girmeyin..

  YanıtlaSil
 64. bu tebligattan sonra bakalim karamehmet karaahmet'e napar...

  YanıtlaSil
 65. Bence sen milleti dolaptan çıkarmaya çalışacağına önce kendin bir dolaptan çık, Yiğit Karaahmet. Ne hastalıklı bir ruh hali senin şu durumun. Senin Yiğit Karaahmet olduğunu sağır sultan biliyor. Sen insanları gerçekleri öğrenmeye çağıracağına önce gerçek kimliğinle durabilecek cesarete sahip ol. İyi ki internet var da sen ve senin gibiler egolarını bir nebze de olsun tatmin ediyorlar. Hande Yener çok da iyi yapmış. Hiçbir yerine sahip çıkamıyorsun ya, belki bu vesileyle diline sahip çıkmayı başarırsın. E umarım sıra diğer yerlerine de gelir.

  Bence Hande Yener seni mahkemeye verdiği için övün, o şeref de sana kalsın.

  YanıtlaSil
 66. Oray'in "butun maskeleri dusuren" kaliteli aktivist ibneligini de gorduk gecen gece programinda... Ferhat Guzel denen ibnenin karsisinda korkudan tirtir titredi... Hande'yi seviyorum.

  YanıtlaSil
 67. 1) OE kötü ruhlu ve sinsi biri değil.

  2) YK çok yakışıklı.

  3) Madi Clara OE değil. En azından "yalnızca" OE değil.

  4) Hande Yener yukarıdaki yorumlardan birinde de söylendiği gibi piyasaya gay divası olma amacıyla girmedi. İlk işleri de popun iyi ve başarılı örneklerindendi, sonrasında bir hayal kurdu ve onu gerçekleştirmeye çalıştı. adımları cesurdu ve (bence) başarılıydı da. ancak sonlara doğru yanlış imaj ve pr çalışmaları nedeniyle kendi kariyerini sekteye uğrattı. bunda çevresindekilerin yanlış yönlendirmeleri ve dalkavukluk yapmalarının payı olabilir,bilemem. Ama kendisini rahatsız eden, kişisel husumet taşıyan ve art niyetli olduğunu düşündüğü bir durumla karşı karşıya kalırsa da görmezden gelme ya da şikayet etme hakkına sahip. Bu devirde hala "ay internette yazılanları nasıl ciddiye alıyo eziğe bak tezgahtar parçası işte" demek komik kaçıyor..
  Şu anda dünyanın en hızlı,en denetimsiz ve en çok kişiye ulaşabilme imkanı olan iletişim aracı internet olduğuna göre kadın sadece radyodan ajansı dinleyip onları ciddiye alacak değil herhalde. Hamama giren terler canlar. Eleştiriyle hakareti birbirine karıştırmayın.Birisine "tezgahtar parçası" demek eleştiri değil düpedüz hakarettir ve tazminata kadar yolu vardır. Bu ve benzeri ifadeler özgürlük kapsamında değildir, siz onu çok yanlış anlamışsınız. Ay site çok güzel,eğlenceli, ay işte ifade özgürlüğü yok muuu falan tamam da, başkasının sırtından yapılan eğlenceye o sırtın sahibi istediği gibi dur deme hakkına sahiptir. Bu da onun özgürlüğü sonuçta. Madi Clara kendisini savunabilir ve eminim bunları göze alarak bu siteyi açtı zaten.

  5) YK çok yakışıklı.

  6) Herkes kendi işinde ve yolunda başarılı olsun. dünya 3 günlük.

  7) YK çok yakışıklı.

  8) Site kapanmaz korkmayın.

  YanıtlaSil
 68. madilubunya der ki :)

  hande nin kocası kadir'in kocalarını öğrendiğinden beri psikolojisi çok bozuldu :)))
  ayrıca görümcesi kemal ona manevi desteği kesti sanırım toparlayamadı nereye saracağını şaşırdı konyalı kadın o. baştürk oray eğin ve yiğit karaahmet ve benim aramıza verin makbuleyi çok makbule geçer :))))

  YanıtlaSil
 69. o seni gay kimliğinden dolayı uyarmamış ki, yaptığın hAKARETlerden dolayı uyarmış. sırf gaysin diye neden sana toleransta bulunsun.

  YanıtlaSil
 70. bazı commentleri yazan arkadaşlara sesleniyorum,
  bu bloğun sahibi kim olursa olsun
  sizin bu yorumlarınız yayımlanmadan önce o kişinin kontrolünden geçio.
  burda istediğiniz gibi atıp tutabilmeniz gene onun sayesinde.

  YanıtlaSil
 71. Avukat yazisinin basina APS (Aksam'in Patavatsiz Surtugu) yazmislar; belge Yigit'e gitmis... yoksa Madi ile bir alakasi yok cocugun...

  YanıtlaSil
 72. oh yiğit tükürük yalamaktan bahsediyodun..

  hande sana fena yalatıcak gibi... :)

  YanıtlaSil
 73. AllaAlla, tekzip'e rağmen yorumlara yer verdiğine göre ya hiç takmıyor, ya da Ande'nin haberi var oyun oynuyorlar, belki de piyasa yoklaması yapıyorlar. Ayrıca isimlerin altı neden siyah bantla kapatılmış ?

  YanıtlaSil
 74. 25 kasım 04:40 yazan arkadaş, abi ne güzel yazmışsın ya. hele o 4. madde yok mu valla tebrikler. kalıp olarak o ifadeyi ben alır kafama yazarım. genel anlamda hepimizin demek istediğini çok iyi ifade etmişsin.
  hande konusuna gelince bence pop albüm yapacak olması muhteşem oldu. diğer müziğini pek sevmedim başlarda iyiydi ama sonra çok ucuzlaştı şarkıları. eğer kaliteli kişilerle çalışmış olsaydı o işi de kotarırdı hande. en azından milleti alıştıra alıştıra farklı bir sound yakalar ve istediği müziği yapabilir sonunda. ama pop şarkılarını hande den dinlemeyi çok özlemişim ya. sezen aksu öldü yaşasın hande yener:)

  YanıtlaSil
 75. çok komiksiniz böyle bir dava falan yok arkadaşlar hande yener dün kenan erçetingözün programındaydı orda kenan sordu. gey sitesine davamı açtın diye hande yenerde yoo haberim yok dedi. handenin sırtından birileri bişey yapıyor burayı tiye alıpta dava açmaz açmamışta zaten burasıda bir garip handeyi sevmiyolar ama bakıyorumda en çok hande yenere yorum yapıyolar gerçekten çok komik hande yener türkiyenin tek gey ikonudur gey filminde oynadı yürüyüşe katıldı geylerle ilgili her yerde konuşmalar yaptı geylere şarkı yaptı ve geylere yeni bir şarkı yapıcam dedi kısacası türkiye 72 milyon 100 kişini hakaret etmesi pek bişey farketmiyor sözlük girerseniz geylerin hande hakkındaki yorumları görürsünüz örnegin hakan=telefonla aradım ne yapıyorsun dedim onun cevapı şu oldu türkiyedeki her gey gibi hande yenerin son albümünü dinliyprum bizim hakkımızı arayan tek sanatçı odur

  YanıtlaSil
 76. madicim bu mesajı yayınlama sadece bir soru sormak istiyorum
  gaydarda .xxxrockhard kimdir tanıyor musun yattın mı? voleybolcu olduğunu söylüyor ben voleybolcuları epey sexy bulurum zaten ama kim bu haggaten
  bu arada cevabı sitede yayınlamak istemezsen en azından bana yaz heveskar@hotmail.com
  bu arada rumuzun ilk karakteri nokta dikkat edersen

  YanıtlaSil
 77. ya yiğit denilen lubunyayı tanımam ama oray eğin madi clara veya değil hiç farketmez.değişmeyen gerçek en onun gibi olan lubunyaların bile oraydan nefret ettiği...bu meyva veren agaç taşlanır ya da kedi ulaşamadığı ciğere mındar der durumundanda değil basbaya nefret yani.çünkü oray bize kendini doğru dürüst bir adam olarak tanıtdıda biz mi reddettik.basbaya simon-armagan çağlayan kırması olarak bitti ekranda.onuda geç abicim adam gıcık.onun yüzünden tüm hetero arkadaşlarım yeniden homofobik ve gay düşmanı oldu..

  YanıtlaSil
 78. perez hilton ile kiyaslama çok çok ve çok saçma.
  keza perez hilton fazlasiyla mainstream bir site, ve p.hilton da unlulerin yalakasi bir tip.
  madi gibi kisilik sahibi degil.
  yuru be madi. madikle beni hatta.

  YanıtlaSil
 79. 22 Kasım saat 19:00 "adsız"ı :

  1) Niye bu kadar çok homofobik arkadaşın var?
  2) Niye uzun uzun uğraşıyosun onları homofobik olmaktan kurtarmak için?
  3) Bu uzun uzun uğraşmak konusunu açar mısın? Nasıl uğraşıyorsun? Neler dahil bu eylemlerine?
  4) Önce homofobik olup da senin uğraşlarından sonra homofobik olmaktan kurtulan dostların, Madiyi görünce niye tekrar homofobik oluyorlar?
  5) Tekrar homofobik olduklarında n'apıyorlar? Nasıl anlıyorsun yine homofobik olduklarını? Kötü mü davranıyorlar sana. "Pis ibne git yanımızdan" falan mı diyorlar aniden?
  6) Senin değerli dostlarını homofobik olmaktan kurtarmak için yapmamızı istediğin birşeyler var mı? Mesela sen istersen bir "yapılmayacaklar listesi" hazırla. Hepimiz ona göre davranalım ki, aman senin arkadaşların homofobik olmasın
  7) Çelik dolaba girmesini istediğin başka kişi var mı? İstersen sen ruh hastası arkadaşlarınla daha mutlu yaşayabil diye hiçbirimiz evden dışarı çıkmayalım? Olur mu?
  8) Kendine daha normal arkadaşlar seçmeyi düşünüyor musun?

  YanıtlaSil
 80. tekzibi gün sektirmeden yayınladığına göre ceza sorunu kalmadı değil mi:)

  YanıtlaSil
 81. yaa ne fesatsın niye yayınlıyosun mailimi

  YanıtlaSil
 82. ahahaha :))) Bu hevekar seni hic tanımamıs..
  cok iiydi cok güldüm :D

  YanıtlaSil
 83. ay Madi'den ilüzyon dersi...cesuryürek Madi, Mel'deki baldırlar sende de var mıdır ablaaaaaaa

  YanıtlaSil