5 Kasım 2009 Perşembe

Madi Clara'nın bir haberi daha çalındı

Bugü Habertürk gazetesinin magazin ekinin kapağında bir haber vardı . Kargo'daki gay söylentisini haber yapmışlar.

Ve ÖZEL HABER ibaresiyle. Zafer Akbaş adlı adını yeni duyduğum ama anladığım kadarıyla benim artıklarımı takip etmeye fazlasıyla meraklı bir magazinci parçası Madi Clara'da haftalar öncesinde çıkan bir haberi almış ve kendi bulmuş gibi özel haber ibaresiyle gazetesine satmış.

Anlaşılan twitterdan da siteden de takip etmiş bu işi. Ve utanmadan, arlanmadan özel habermiş gibi sunmuş.

Bu gazeteci geçinen fakat ağızları sadece boş laf yapmaya çalışan lüzumsuz insanların bu davranışlarına çok hayret ediyorum. Zamanı gelince laf ederler, beğenmezler ama sinsice pusuya yatıp, sabahlara kadar bar-pavyon kapılarında gezip şarkıcılardan kemik alamadıkları zaman gelip beğenmediği ve 'iğrenç' bulduğu kötülükler yuvasından bir dedikoduyu yürütebilirler.

Üstelik özel haber ibaresiyle.

Özel hırsızı kutluyorum. Umarım biraz prim almıştır da karnını doyurmuştur. Zavallı.

8 yorum:

 1. bu kişinin diğer bir hususiyeti ise yalan haberler yapmasıdır en son vukuatı ise deniz seki hüsnü şenlendirici ile tekrar birarada diye yazdığı yalan haber. habere tekzip geldiği zaman twitterda yazdığı şey ise
  doğru habere tekzip geldi demesi.

  YanıtlaSil
 2. Rock grubu Kargo’nun eski elemanları Serkan Çeliköz ile Koray Candemir, internette haklarında çıkan gay dedikodularına isyan etti.

  GAY ‘Maskott’u oldular! Ünlü rock grubu Kargo’dan ayrıldıktan sonra birlikte Amerika’ya giden Serkan Çeliköz ile Koray Candemir’in başı dedikodularla dertte. Amerika’da Seattle’da aynı evi paylaşan ikili Maskott adlı bir de grup kurdu. Orada kulüplerde sahneye çıkan ve sürekli birlikte takılan ikili, Amerikalı kızların “Gay misiniz?” sorularına “Hayır” demekten bıktı. İşte bu olay kulaktan kulağa Türkiye’ye ulaştı.

  TWITTER’DAN AÇIKLAMA YAPTILAR

  KORAY Candemir ve Serkan Çeliköz hakkındaki gay dedikoduları ikilinin
  kadın hayranları arasında infial yarattı. Ne yaptılarsa dedikodunun önüne geçemeyen ikili Twitter’dan şu açıklamayı yaptı: “Hastalıklı beyinlerden sağlıklı düşünceler çıkmaz. Onların bahsettiği yakınlıkla bizimkisi çok farklı. Bir de biz
  New York’ta değil, Seattle’da yaşadık.”

  YanıtlaSil
 3. Bir de Korayin twitter'da verdigi cevap sana degil miydi? Sanki o kizlara cevap vermis gibi yazmis zafer.

  Ilginc.

  YanıtlaSil
 4. aa bu haber senin değildi ki zaten!

  YanıtlaSil
 5. gay'lerin "masskot" u oldular ibaresi de vardı. ha ha ha :) hem haberi alıp, hem de dalga geçmiş

  YanıtlaSil
 6. yazık kız.
  iyi hadi, sevaba girdin :P :)
  aç doyurmak çok sevaptır :P
  ahahahahaha.

  YanıtlaSil
 7. Sen herkesin özel hayatını, gizlisi saklısı olmadan; yer yer binbir türlü hakaretle, aşağılamayla yaz, kimse gık diyemesin; birisi senin haberini yazınca zavallı olsun. iyi valla.

  YanıtlaSil
 8. Zavallıca yapılmış bir haber sadece bence sinirlenmemek üzülmek lazım.

  YanıtlaSil