13 Ekim 2009 Salı

Düzeltgeç kadınlar topluluğu

Herhalde Kargo grubu, bu kadar çok hayranı olduğunu bilseydi asla dağılmazdı.

Kadınlar yemmişler içmemişler hep beraber beni düzeltmeye admaışlar kendilerini. Serkan-Koray, New York'tan değil Seattle'dan gelmişler. Araştırmamışım vs vs.

Benim için Amerika New York minnoşlar. Tıpkı Türkiye'nin de Nişantaşı ve Beyoğlu'ndan oluşması gibi Amerika'da benim için sadece Manhattan'dan oluşuyor.

Seattle neresi bu arada? Lütfen birisi Valikonağı'ndan tarif etsin.

11 yorum:

 1. koskoca amerika'da bir NY'u ogrendim demiyorsun da..
  Bursa'dan, konya'dan, canakkale'den ve diger kasabalardan istanbul'a gelip, buyuyunce cirkef kose yazari olmak isteyen ufak lubunyalara bile sorsan, yalniz telaffuz ederek, ni york derler.. nerden bilsinler seattle neresi, SF neresi, SD neresi...

  YanıtlaSil
 2. Seni başlangıcta seviyor keyifle okuyordum ama sen cidden çok zavallısın yazılarından belli oluyor. Hem kadın hem komplekstli acaba gerçekten Versace vintage gömlegin var mı ?

  Nerdeee maaşının hepsi uyuşturucuya gidiyor minnoşum

  YanıtlaSil
 3. uyuşturucunun ne suçu var ya

  YanıtlaSil
 4. hayır yok tabiki öğle bi gömleği beyoğlunteki retro mağazasından o gömlek ve kokuyor diyeee:))))

  YanıtlaSil
 5. hahaha süpermiş yaa koray benlede yatsada:)

  YanıtlaSil
 6. dikkat et de yazarak ayda 500 lira kazandığın 3. sınıf gazetenden de tekmeyi yeme, duyduk ki birileri bu konuda zaten çalışmalara başlamış. Başkalarının şehir maceraları hakkında atıp tutacağına, geldiğin köyde yaşadığın gecekondu hayatına geri dönmekten nasıl kurtulacağını düşün.

  YanıtlaSil
 7. E bu adam pardon kadın , nasıl galatada oturuyor, gece işe mi çıkıyor yoksa ? Vijdansız serdar bir hayat kadınına bile daha fazla veriyordur eminim.

  500 ytl maaş alan birinin Ömer Karacan'ın bitişi diye yazması ayrıyetten düşündürücü

  YanıtlaSil
 8. 14:06 adını veremeyen salak bu şarkıyı sana mı söylediler acaba ''sınıf ayrımı yapanı da bize gönder kıçına dübel çaksın erman ender''

  BU ÜLKEDE SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK YAPAN BİNLERCE GENÇ FAKÜLTE MEZUNU AYLIK 500 LİRA KAZANIYOR SAYIN ÖKÜZ. DEDEN LONDON SCHOOL OF ECONOMİCS MEZUNU DA BİZ Mİ BİLMİYORUZ. ARADA SIRADA BEYNİNİZİ KULLANIN LÜTFEN.

  YanıtlaSil
 9. madicim valikonagindan uste cik sonra sol yap, ilerle biraz. new york kozmopolit tabi ama seattle'da da bati yakasina kiyaslarsan siyah daha fazla var, goz acici. istersen biraz uste cik, vancouver yap, orda da asyali bol. hatta amerika'nin unlu minnoslari bu asyalilari craigslistlerden bulup odalarina aliyolar.
  nasil olmus da eksik kalmissin sen.

  YanıtlaSil
 10. Sessizce izlerken bu yorumları gördüm; hoşuma gitti. Çok da yorum yazmanın alemi yok bence bu bloga. Fikir iyi ama işlemiyor. O da kötü be, kendini nerede görüyorsun, milletin seni sallama yüzdesi nerelerde. Yazık yahu. Partinin en yakışıklısıymış...

  Zavallı.

  NOT: Zengin insanlar para da harcarlar; her girdikleri mekanda bedava içip sıçmayı yeğlemezler. Na bu yorum da bloguna sadakam olsun.

  YanıtlaSil
 11. ay karıyı madilemişler kııız eziksin yaw nişantaşı beyoğlu neyine senin doğğru esenler otogarına köyüne !

  YanıtlaSil