10 Eylül 2009 Perşembe

Gay dünyasını sarsan şemsiyeli manyak (Anında madilik!!)
Hande Ataizi'nin gazetecilere şemsiyeyle saldırmasından sonra İstiklal Caddesi-Tünel arası dün gece yoğun yağan yağmur altında yeni bir şemsiye müsabakasına daha sahne oldu.

Bu blogda adı çanta ve çantacı olarak sık sık geçen ünlü halkla ilişkilercinin eski asistanı dün gece yağmurdan korunmak üzere Odakule'ye sığınmıştı. Ve sevmediği gaylere şemsiyeyle saldırmak gibi bir huyu olduğunu dün gece öğrendiğimiz şemsiyeli manyak da oradaydı. Ve sinsice avına doğru yaklaşıyordu.

Kıyametin kopması fazla zaman almdı. Şemsiyeli manyak şemsiyesini önce asistan gay'in karnına dürttü. Sonra küçük bir cat fight yaşandı. (Bu sırada kavgayı ayırmaya çalışırken elimi burkmuşum.)

Her şey bitti sanıyorduk ama bitmemiş. Hızını alamayan şemsiyeli manyak hızla geri döndü ve şemsiyesiyle eski asistanın kafasına kafasına vurdu. Parçalanan şemsiyeyle geri döndüğünde gözlerimiz fal taşı gibi açık kalmıştı.

Neden bunu yaptığına dair bir sebep belirtmedi. 'Bazıları bunu hak eder' demekle yetindi. Sessizce Mercedes'e bindiğimizde artık dayanamayıp kahkahayı patlattım.

Şemsiyeli manyak eylemlerine devam edeceğini açıkladı.

13 yorum:

 1. bi bokum anlamadım.

  YanıtlaSil
 2. Acaba bu saldırıların hep yağmurlu günlerde ve İstiklal Caddesi'ne olması bir tesadüf mü? Yoksa Hande Ataizi gizli bir şemsiyeli saldırı grubunun başkanı mı? Zavallı asistan kolilenmiş gibi bir acı ile karışık zevk hissetti mi? Şemsiyeli manyak acaba sado-mazo mu? Ay bu soruların cevabını kim vericek! Cevap bekliyorum sizden Sherlock!

  YanıtlaSil
 3. bu hande ataizinin fizigi nasil hos yani su bcaklari bayiliorum kadinin tarzina. heleki zengin avcisi olmasi en begendigim basarili buldugum yani ders verse bizlere bu konu hakkinda bir zenginden diger bir zengine kosuyor kadin. zaten bu milleti hep rezillik icinde herseyi yapar bunlar yani bizler:) heleki istanbull turk insani:) seviyorum seni madiiii

  YanıtlaSil
 4. bana basit halk kitlelerinden haber vermeyin. semsiyeyle vurmus odakule de gezmis...kime ne cantacidan, ne faydasi olacak bana? Sig haberlere paydos...

  YanıtlaSil
 5. Çantacıyla ne işin vardı senin. Yoksa danışıklı dövüş mü yapıyorsunuz yalan haberlerle

  YanıtlaSil
 6. Kim bu manyak şemsiyeli? Bilelim de görünce biz de şemsiyelerimiz hazır edelim. Gay dayanışması nerde kaldı?

  YanıtlaSil
 7. Hadi yaaa Metin bey neye kızmıs bu kadar acaba ?

  YanıtlaSil
 8. Çantacının çantacısı dövülmüş! Ay daha madi haber duymadım! Döven de allah bilir basit bir şorolodur. Çok zavallı bir haber ne yalan söylim.

  YanıtlaSil
 9. Dedikodu lütfen nedir bu kroluk ??? Bize ne bu kavgadan

  YanıtlaSil
 10. bi damla suda fırtına kopmus..

  YanıtlaSil
 11. Hay sizin kadınlığınıza ! Sevda demirel'den utanın be. Yeşim hanım'ın lafı aklıma geldi;"hande benim kocamın jetlerini iyi bilir"

  YanıtlaSil
 12. eğlenceli bi blog :) gaylife ın tüm gariplkleri ilginçlikleri irençlikleri falan :)

  i had a lof of fun! :)

  KD yi sevmiorum OB'nin de köşe yazısını okuyorum utanmadan bide Berlindeki gay clubtan fotolar verio gay olduunu anlaşılmıycak şekilde yer miyiz yemeyiz! :)

  YanıtlaSil
 13. candirekli biz, yani madiclara ve ben seninle bir 3lü yapmaya karar verdik. sen mi bize gelirsin biz mi çanakkaleye gelelim?

  YanıtlaSil