28 Eylül 2009 Pazartesi

Cadı avı devam ediyor
Türk polisine yeni bir hak verildi. Artık ceza puanı mı ne bir sistemleri var bu sistem içinde kadar çok ceza keserlerse o kadar çok para kazanıyorlar. Ya da terfi ettiriliyorlar. Bu gibi bir takım ödüllere sahip oluyorlar.

Bahsettiğimiz polisler tekrar belirtiyorum ki Türk polisi. ne kadar harika olduklarını, ne kadar görevlerini iyi yaptıklarını bilmeyen yok.

Ve elbette Türk polisi daha da çok para kazanmak için cezalara abanmış durumdalar. Ve bu cezalar ağırlıklı olarak sokaktaki en kolay hedefe yani travesitlere kesiliyor.
Çünkü kabahat kanunu diye bir madde var ve mesela sokakta kadın kılığında gezmek bir suç. O yüzden şu anda travestiler neredeyse her sokağa çıktıklarında para cezası alıyor.

Ve bu mahalle baskısına dayanamayan bir takım travestiler artık erkek gibi giyiniyorlar. Bunlardan biri de kent hayatımızın en renkli simalarından olan Gamze Cosmopolitan. Bir dedikoduya göre Gamse Cosmopolitan artık erkek olarak geziyormuş. Çünkü artan mahalle baskısı dayanılmaz bir hal almış.

Cadı avı başladı yazıştım daha önce. Şimdi daha da artarak devam ediyor.

GAMZE COSMOPOLİTAN'IN TOPUK TIKIRTILARI OLMAYAN İSTANBUL SOKAKLARI TAHRAN SOKAKLARIDIR.

10 yorum:

 1. polislerimiz aç ....ama Cemil İpekci ,Fatih Üreke ceza yokmu

  YanıtlaSil
 2. kabahatler kanunu 37 maddeye gore para cezası kesiliyor.bu cezalara karsı itiraz edilmesi mumkun.(sulh ceza mahkemesine itiraz edilebilir) evet uzun gereksiz bir yol ama cezayı ödeyip eve kapanmaya baslanmasından daha az zahmetli olsa gerek.LGBTT ayrıca suc duyurusunda bulunacakmıs
  aslen bu kanunda sarhosluk da ceza gerektiren bir davranıs.cezası 50tl. bir de bundan ceza yazmaya baslarlarsa o zaman s.tık demek

  YanıtlaSil
 3. Gamze Cosmopalitan bu şehirin bir vazgeçilmezidir !!!!

  YanıtlaSil
 4. bence erkek aydin ve erkek fatih'e toplumun ahlak kurallarina aykiri gezdikleri icin ceza kesilmeli.. artik onlar birer erkek ahahahahaha

  YanıtlaSil
 5. şekerim bayılıoum senin bu politik durusuna! ne kdr zeki olduunu ve kendine hasadalet anlayışını iyi bildiim ve sevdiim için çok hoşuma gidio bu halin :)

  YanıtlaSil
 6. Polisler prim için çıldırmış şekerim. Şehrin manzaralı bir tepesinde oturup 2 bira için muhabbet edeyim derken kendinizi birden en yakın semt karakolunda bulabilirsiniz bu aralar aman dikkat.

  YanıtlaSil
 7. tarkan'ın saçı 23 attırık, bu zırvalık ise 7 attırık. hepinizi kutluyorum. madiclara cemil ipekçi diyordun ya hatırlatayım dedim. polis halkın huzurunu bozmaktan başka ne işe yarıyor unuttum 1 mayıs veya kadınlar gününde yaşlıları kadınları suratına tekme atarak akp rejiminin teminatı idiler değil mi! ülkede bir kaç şehir hariç içki yasağı var hala uyanamadınız mı.

  YanıtlaSil
 8. Türkiye'nin hiç bir şehrinde biranızı elinize alıp,işlek bir cadde de içemezsiniz.Şeriat polisi gelip tepenize biner.En son dün Avcılarda bir genci komaya soktular.Bu Akp'den de önce böyleydi,şimdi daha da fazla böyle...

  Hangisi daha yobaz?
  a-Dubai
  b-Malezya
  c-Türkiye

  Lady Kaka :)

  YanıtlaSil
 9. ayh kim ne derse desin türk polisi iyi copluyo vallaaa ahhahahayyyt! yiyen bilir şekerler..

  YanıtlaSil