28 Ağustos 2009 Cuma

Şıracının şahidi

Madilik turlarım için internette dolaşırken Murat Boz'un 173. kere yaptığı eşcinsel değilim açıklamarından birine denk geldim. Diyor ki Boz: Eşcinsel değilim. Beni tanıyan tanıyor zaten.

Çok doğru söylüyor Boz.

Tarkan onu çok iyi tanıyor!

22 yorum:

 1. kız onu bırak da tarkanın yeni vokalisti var kumral, taş diil kaya mübarek, bozu solda sıfır bırakır mazallah, onu yiyodur şimdi, ben de istiyorum :(

  YanıtlaSil
 2. Bunun abiside gay biliyorsun nereden mi biliyorum çıktım adamla 3 ay deliydi ama.

  YanıtlaSil
 3. bu abinin klibinde oynadigi adaşıyla kirdigi cevizleri de bilenler parmak kaldirsin:))adaşı da hızlı çok.vitrin sevgilileri kim ayarliyor bunlara; kaça çalışıyor o kizlar merak ediyorum...

  YanıtlaSil
 4. ama ama ama o cocuktan ben cok korkuyum agzı kocaman similyası kücücükkkkkkk

  YanıtlaSil
 5. abisi var mı gerçekten ?

  YanıtlaSil
 6. murat ve sevgilisinin öpüşürken çekilmiş fotoğraflarını görünce ne yapıyor acaba ?

  YanıtlaSil
 7. Murat Bozla sevişmek için neler vermezdim :)

  YanıtlaSil
 8. yaşasın iki muratı da yalamak nasip olabilir yani!

  YanıtlaSil
 9. ohh emin misiniz??..yani oluyo böyle seyler de hepsi de gay beeee :)tas gibi olanlar..geriye kalan süngerler de heteroseksüel oluyo tabii ..:p

  YanıtlaSil
 10. Şimdi bunun abisinin gay olduğunu herkes biliyor. Aynı ortamlarda takıldık kaç kere. E o zaman kardeşin de gay olma ihtimali nedir ki? Ben sırf bu yüzden şüpheyle yaklaşıyorum. Hani abisinin gay olmadığını bilsem, murat da kesin gaydir diycem ama...

  YanıtlaSil
 11. ben ayarlıyorum. sonra da o kızlar birbirleri ile sevişiyor ve murat ile ben de seyredip çılgınlar gibi sevişiyoruz.

  YanıtlaSil
 12. tarkan kafasına saç mı ektirmiş; peruk mu yapıştırmış bilmiyorum, igrenç olmuş son hali. kel kompleksine mi girdi allah bilir.

  murat kardeşimiz gay degil de bi bence. sonucta modacısıyla da epeyi bir maceraları var

  YanıtlaSil
 13. iki murat sevgili sevgili deillermi?

  YanıtlaSil
 14. köy senin kasaba benimcilik oynadığı ex aşkı msn'de "ayrıldık boz'dan" iletilerini enterlarken, bu hala her yerde kukulu kadınlarla berabermiş pozu veriyor ya, ısırasım geliyor yanaklarını.

  YanıtlaSil
 15. sorması ayıp, ayrıldılarsa ne diye klibinde birlikte oynadılar ? Murat akıllı, kendini merak ettirmek için bilerek gay'imsi davranıyor bence

  YanıtlaSil
 16. evet haklısın künto. hatta murat boz aslında kadın, ama memeleri küçük, o nedenle de gay rolu yapabilen erkek rolu yapıyor. similyası da yok, çorap koyuyor kukusuna.

  YanıtlaSil
 17. John Trovalta ile ilgili ikinci ağızdan duyumlar aldığımı bile bilirim ama Murat Boz ile ilgili tüm dedikodular 10., 15. hatta 1000. ağızdan gelen rivayetler. Açıkçası bu Tarkan olayı da bana pek tatmin edici bir dedikodu gibi gelmiyor. Madi Clara'nın daha iyi birşeyi olduğunu düşünmüştüm resmi görünce. Ama onun da yokmuş, gay olmadığına iyice kanaat getirdim şimdi.

  Ahahahaha ama bence heteroseksüel de değil. O cinsiyetlerin çok ötesinde kutsal bir varlık. Allah onu bizim gibi günahkarların bakıp bakıp kudurması için göndermiş sadece. :p

  YanıtlaSil
 18. bazı kadınlar da her yağ tulumu olmayan erkek gay falan diye ortaya zıplıyorlar ama o iş öyle değil sana yüz vermemişlerdir çirkin olduğun için mesela, ya da sen cebi şişkin diye başkalarına kendini satıyorsundur sevmediğin adama sevgili oluyosundur. öküze benzemeyen bütün erkekler gay değil biraz da kendinizde arayın sorunu. şarkıcı galiba bu, ezginin günlüğü elemanları neden böyle poz vermez merak ediyorum madiclara haklı olabilir. showbiz bedenler dahi paraya tekabül ediyor.

  YanıtlaSil
 19. yaklaşık 2 sene önce netten tanıştığım bir taş hem ap.İş çıkışı beni almaya gelmişti. İlk buluşmamız..Kendisi ünlü bir Türk Hlak Müziği sanatçımızla aynı adı taşıyan İspanyol hazır giyim markasında da Moda Danışmanlığı Yapmış ayrıca yaptığı Piri Reis in bir eserinin etkisindeki çalışmasıyla dünyanın genç modacılar dalında ödül almış Kemerburgaz'da ikamet eden bir yağız.
  Son model bir BMW ile gelince oa fln olmuş ve beklenmedik bu durum karşısında şaşırmıştım.Akmerkz de bir kafede oturmuştuk.Hoşsohbet ve bir o kadar da hoş yakışıklı mütevazı biriyidi.
  Velhasıl Murat Boz'un ex i olduğunu söylemişti.Ayrıca çook büyük aşk yaşadıklarını ama maalesef ayrıldıklarını da.Çok koşmu Boz bu yiğidonun peşinde..Düşünün artık..
  Ahh yiğidom telim kaybolmasaydı da kaybetmeseydim numaranı bilmedğim numaraya da dönmeme alışkanlığım senden etti beni, yazık oldu..

  YanıtlaSil
 20. İlahi, türkücü zara'yla kurduğun bağlantı gülmekten öldürdü beni ha :)

  YanıtlaSil
 21. murat boz güldürmesin beni:D gay oldugunu bilmeyen yok zira eski menejerinin evine tasındıgını ve ilişkilerinin oldugunu hepimiz biliyoruz:)

  YanıtlaSil
 22. eski menejeri kim kız ? stardium müzikteki ahu değilmiyidi ?

  YanıtlaSil