21 Ağustos 2009 Cuma

Şok fotoğraf. Kelebek bunu kapak yapar!

Cüneyt Akeroğlu ve Mert Alaş ilişkisini ilk kez burada öğrenmiştiniz. Ayrıntıları da buradan almaya devam edeceksiniz. Ve işte büyük aşkın ilk belgesi. Mert Alaş ve Cüneyt Akeroğlu'nun birlikte ilk fotoğrafı.

Madi Clara iftiharla sunar:
Soldaki pembeli Mert Alaş, sağdaki daha az kadın gibi duran Cüneyt Akeroğlu. Sevdiyseniz eğer diğer fotoğrafı da bekleyin. Daha büyük şok olacaksınız.

27 yorum:

 1. oyyyy merti citir citir yerim ne tatli seymis yummmy

  YanıtlaSil
 2. Arkada duran LouisVuitton çanta hangi kadının?

  Çantadan lubrikantlar, ringler gözüküyor ayool..

  ÇOK YAŞA MADİANNE!

  YanıtlaSil
 3. İki kadın bir kamera ...Cünyetcim elalemin 10 milyarını ibizada harcayacağına geri dönüp çalışmaya başlasanda parayı geri ödesen dimi ?

  Ayrıca o nazar boncuğu nedir Kadınlar matinesinde iki notaya göbek atan kadınlardan hiç farkın kalmamış.

  Faşhin polisi olsaydı seni kesin yakalardı.

  YanıtlaSil
 4. bu arada Marcus Piggot izmirdeydi gecen haftasonu.

  YanıtlaSil
 5. koca gözlüklerden hiçbişi göremedim ki...
  yeni foto bekliyoruz. cıbıl piliizzz

  YanıtlaSil
 6. o uzaylı zekiye kaşları ile akeroğlu daha az falan değil harbiden kadın! nerdeyse hamile deniz akkaya...

  YanıtlaSil
 7. marcus ne yapıyordu izmir'de? mert'in de fotolarda fena çıkmadığına bakmayın gerçek hayatta dobişko kadının tekidir..

  YanıtlaSil
 8. şapkalarıda bir örnek maaşallah

  YanıtlaSil
 9. utanmadan facebook'ta birilerinin profillerini kullanip, çaldin dimi fotografi?

  YanıtlaSil
 10. Bu fotograf masum kalır Madi'ciğim daha neleri var bunların..Videolar bile var.Kırıtık cüneyt dans ederkene Mert e sahte sahte yalan yalan "I love you" I love you" diyor. O sahte surattan nasıl anlamazsın a be Mertim?

  YanıtlaSil
 11. Ablacım ablacım ,

  Birinde nazar boncuğu diğerinde eayetel kürsi mi var. Nedir bu lubunyaların takı merakı?

  Birisi şapka takar diğeri nazar boncuğu ayh ...

  Bu arada neden nazar boncuğu takıyor lubunyamız ? İşine nazar gelmesin diye mi? Ne işi olabilir ki onun kocasını aldatmaktan başka...

  Ablacım sence Madonna bu salakları sallıyormudur ? Ayhh güleceğim geldi.Kadın dünyanın sahibi bunlarla arkadaş olmaz olmamış onun için ne farkeder.

  YanıtlaSil
 12. Madicigim, Mert'e bu satasmalar kiskancliktan mi? Kiskanmakta haklisin tabi, kadin koskaca Vouge'da yine sayfa sayfa (bakiniz September issue)

  YanıtlaSil
 13. bu cÜneyet kadını borç batağındaymış .. fena

  YanıtlaSil
 14. hangi iki salak hava alanında bavul beklerken fotoğraf çeker ki?

  YanıtlaSil
 15. cüneyti yedim. nadi similya. maalesef. o nedenle de vermeye teşne.

  YanıtlaSil
 16. Adsız 15:52 yi biri tercüme etsin abla ya. :)

  YanıtlaSil
 17. Ayyyyy o Cüneyt'i yemeyin de yanında yatın, hoş çocuk allah için, similyası da kürdan oluversin, yemeklerden sonra kullanırsınız :)))

  YanıtlaSil
 18. 15:52'yi ben şöyle anladım. Cüneyt'e verdim, vermez olaydım, pipisi bamya gibiydi, ayağıma kapansa, höykürse ağlasa bir daha vermem.

  YanıtlaSil
 19. İbiza was a heaven before.Şu resımdeki gibi tipler yüzünde LOve Bar'a döndü.Gaultieri anfora denen club'un dark room'unda görebilirsiniz çok mütevazi adammı müptezelmi anlamadım.Bu resımdekılerde agustosta oraya giden sıkıcı ,ruhsuz kıtleden,bunlar avrupanın heryerınde kısın clubbıng yaparlar agustosta ordada aynı ınsanlarla eglenırler ama hıc rahatsız olmazlar cunku sahılde D&G mayosu gorunce ruhsuz içleri kıpırdar "fashıon victim'ların mabetıne doner o beach.Aksam ustu muzıkle dans etmeye baslarlar hepsıde cok eglenıyoruz ayaklarında .Güzel muzık çalan yerlere gitmezler ,queen'lik yapacakları bir bar bulurlar yıne sahıldekı tıpler aynı yerde toplasır .bir sürü para harcarlar ama mutsuz dönerler memleketlerıne ,soranlara da cok eglendik derler resımdekı tıplerı hıc gormedım ama Love 'da cok vardır bunlardan.Turkish 3.sınıf gay sosyetesi

  YanıtlaSil
 20. Peki bunlardan hangisi bottom ?

  YanıtlaSil
 21. Zaten vermen kabahat, kadın be bu resmen :)

  YanıtlaSil
 22. sence hangisi???

  YanıtlaSil
 23. madicim londradan gelen haberlerle ogrendik ki mertos & gottos (mert and marcus gitti yerine gelene bak mertos ve gottos. ah mert ahh) senin blog'unu cok iyi takip ediyor ve buraya haber olduklari icin kizarmis popolari atmis ve facebooktaki arkadaslarini teker teker taramaya, temizlemeye baslamislar!

  YanıtlaSil
 24. o beyazlının gözlükleri ne öyle, bide mert lv'nin yıllanmış fotoğrafçısı olcak, senelerdir, claudia schiffer, n. campbell bilmem kim göre göre gözü estetik&varoşluk&outlook! anlayışını şaşırmış heralde, çıkar bi lv s. sprouse graffiti sport gözlük ver arkandaki 20 size hologram lv el çantandan bide nokLa n98 le çekilen kalitesiz fotoğrafları hiç yakıştıramadım püh.

  YanıtlaSil
 25. 10.12'ye soruyorum: hologram mı monogram mı? :))

  YanıtlaSil
 26. ay çok şekersiiz ya..kim bu lubinikaller ya

  YanıtlaSil
 27. ibiza da gorulmus bizim romeo ve julyet .Naomi cambel ile kocasi ve bizim muthis ikili 5 gun 5 gece cikmamislar koca yat tan.kimbilir neler dondu o botta.Sonra Kate Moss da katilmis dortluye .Bi gece yatin tum isiklari kapatilmis ve calisanlara izin verilmis s baha kadar ve bot mumlarla donatilmis . ah madi abla ah bir bilsek neler oldugunu o gece .Ben diyorumki biz Mert hanimi kaptirdik bu Cuneyt madisine....Bu iliski umdugumdan cok sesli cikti valla....

  YanıtlaSil