20 Ağustos 2009 Perşembe

Partiden ilk haberler. Sansürsüz.

Yunuslarla iyileşme sürecini de başarısızlıkla geçiren Oben Budak'ın dün gece Mecidiyeköy'deki evinde (ki kendisi ısrarla Gayrettepe dese de), doğum günü partisi vardı. Her yıl geleneksel olarak Madonna fotoğrafları önünde bir tür sıkıcılığa tapınma ayini gibi geçen OB'nin doğum günü partisi bu yıl da tuıhaf anlara şahit olmuş.

Elbette davetli olmadığım bu partiden bilgileri içeriden ajanlarla size sızdıracağım. Madi Clara ekibi partiye katılan sınırlı sayıda konuktan rüşvet ve tehdit karşılığı çeşitli bilgiler için şimdiden anlaşma yaptı bile.

Gün içinde gelen ilk gelişmelere göre dün gece partiyi polis basmış. Dünyanın en hiç bir şey olmayan partisine polisi nasıl getirebildiklerini düşünürken daha da büyük bir şok yaşayarak Konyalı Kadın'ın da bu eşsiz evente katıldığını öğrendim. Gelen polisler hangi ekiptendi? Onur Baştürk'ü Konya'ya geri götürmek isteyen göçmen bürosu ekipleri mi? Yoksa burada nasıl hiç bir şey olmaz diyen ahlak zabıtası ekipleri mi?

Tam bunları düşünürken tam bu sırada ilk özel bilgiler mail kutuma düştü. Noktasına ve imlasına dokunmadan anında yayınlıyorum (ah, pardon aranızda imlaya daha çok önem verenler vardı değil mi?) :


madikız, ben OB haberlerini seviyorum, ikisini de seviyorum çünkü. İkiside işinde başarılı ki konu yapıyorsun sonuçta.dün gece OB'Lerin aşkkolik olanının dgunu partisine konyalı OB'De geldi mesela.ikisinin beraber fotoğrafını sana gönderip yorum yapman için neler yapmazdım.neyse konu bu diil.birincisi aynı partideki metin gürsoy Konyalı OB'nin çantacılığğından istifa mı etmiş?çünkü neredeyse hiç konuşmadılar.ikincisi ortalarda dolaşıp doğum günüyle beraber 15.aşk kariyerini kutladığını söyleyen OBİstanbul'un hot sevgilisinin mayolu pozlarını bulabilir misin? mayosuz da olur.

14 yorum:

 1. polis bastı çünkü ev ve cadde eğlenceden yıkılıyordu.afedersin de madicim,sizin evleriniz gibi narkotiğin ya da haciz memurlarının basacağı yok ya.eğlenceden anlamayan polis baskını işte.bu arada sevdğin figürlerden kemal doğulu ve melis alphan'da oradaydı, en azından bir muhabr göndersedin.ya söyleseydin OBlere ya da mlis alphan'a bugun sana izlenim yazılarını gönderselerdi :)

  YanıtlaSil
 2. madi clara sana tek kelimeyle t a p ı y o r u m

  YanıtlaSil
 3. Oben,kendini Mecidiyeköy'de oturmaya layık görmüyor...Keşke parası olsa da Etilerde otursa!Zavallı..Şimdi ona buna yalakalık yapıyor...vay anası..köşe yazarlığı böle bir şey.

  YanıtlaSil
 4. fashion polismiş onlar! hem bunların rüküşlüğüne hem de melisin sıkıcı yazılarına aynı anda baskın yaparak son vermek istemişler!

  YanıtlaSil
 5. Kasaptan ciğer dilenen kediler gurursuzdur ama kasabın müşterilerine şirinlik yapıp ciğeri kapan kediler hem gururludur hem de politiktir. Velhasıl uzanamadığı ciğere mundar deyip yine de o ciğer için yemediği haltı bırakmayan kedileri pek de takdir etmem.

  YanıtlaSil
 6. madiciğim,yiğit'in bikinili pozuna bayıldık,bayıldık:))))
  söyle ona, elindeki elif şafak'ın aşk romanı hiç şık durmamış,nermin bezmen'in bizim gizli bahçemizden kıpkırmızı daha çok yakışır o güzel ellerine:)))))))

  YanıtlaSil
 7. yiğitin bikinili pozunu ben nie göremedim

  YanıtlaSil
 8. ay melis feci rüküş ama yazilari hoş ya. tersi mi yoksa?

  YanıtlaSil
 9. metin konyalının mı cantacısı daha neler ayol!

  YanıtlaSil
 10. tam tersi; melis gayet ev hanımı, yani türkiye standartlarında iyi bile, ama yazıları berbat! ha kendisi de vogue'a giremez çaycı olarak bile ama idare edin ayol!

  YanıtlaSil
 11. ayol OB'lern ikisi de iyi arkadaş zati. OBist yazmıştı köşesinde madonna konserine de beraber gitmişler. hatta konyalı OB kabala merkezlerinde bedava yemek peşindeyken(orada madonnayı görmüşi,bizde yedik) OBist lüks vir otelde sushi peşindeymiş hatta. kalite farkı işte anacım.

  YanıtlaSil
 12. üüff en önemlisine kimse değinmemiş.. oben yeni sevgili mi yapmış!! hem de hot :)
  Hemen arayıp öğrenmem lazımmm!!

  YanıtlaSil
 13. oben'in sevgili yapması normal bişi di mi?karı hiç boş gezmiyoki.bi de önceki rus çocuk da hottı bence.ama çocukların kanını mı emiyor ne,geçenlerde rusçuğu cihangirde gördüm pek süzülmüştü.yeni sevgiliyi de incelemek lazım,ayrıldıkların da çökerse obist kesinlikle cadı olmalı.hem bir insan başka türlü neden uzun ilişkiler yaşasın ve tek tip beslensin ki :))

  YanıtlaSil
 14. yok mu oben'in bu yeni hot sevgilisi kimdir, nedir bilen?

  YanıtlaSil