11 Ağustos 2009 Salı

Doz aşımı nedir?

Bu dedikodu bir coment olarak geldi ama o haliyle değil biraz üstüne oynanmış haliyle kullanmaya karar verdim. Ve son yıllarda en ama en çok kıskandığım olayın bu olduğunu da büyük bir tevazuyla açıklamak isterim.

Dünyaca ünlülerin yakın arkadaşı olan ve onları doğal ve tarihi güzellikleriyle her göreni kendinden geçiren ülkemizde ağırlamayı pek seven bir ünlümüz zamanında yurtdışında partilemeyi çok severdi.

O zamanlar Türkiye eğlence hayatı bu kadar renkli değil ve Ceylan Çaplı henüz efsanevi 14, 20 ve 2019 eğlencelerini ülkemize getirmemiş. Yani kısaca ecstasy'nin henüz Türkiye'ye girmediği yıllar.

Bu ünlü konuksever ismimiz ise henüz o yıllarda çok daha genç şimdiki gibi semi inziva hayatı yaşamıyor. Ve Londra'da çılgın bir partiye katılıyor.

Bu bir seks partisi. Ve içeride artık kaç insan varsa herkes gerçekten süpppper eğleniyor. Fakat Bahtsız Türk'ün başına dünyanın en tuhaf olayı geliyor.

Çılgın grup seks partisi sırasında beyefendi fenalaşıyor. Ve kendisini hiç iyi hissetmediği için hastanaye kaldırılıyor. Teşhis şu yönde konuluyor: Protein zehirlenmesi.

Biyolojiye hakim olmayanlarınız için daha da özetleyeyim: Erkeklerin pipişkolarından çıkan sperm maddesinin içinde bol miktarda protein var.

Bilmem anlatabildim mi?

Londra ne kopuyormuş yahu o yıllarda!

13 yorum:

 1. olur öyle hatalar türk polisi gelir yakalar .

  YanıtlaSil
 2. Pes vallahi, hastane kayıtlarını mı inceledin :))
  Burada protein mi yok, burda neden zehirlenmemiş acaba !

  YanıtlaSil
 3. Bu yazıyı okuyan zeka fukarası gaylerin yeme-içmeyi bırakıp çük yemeye başlamasından ardından da olmayan beyinlerinde kalıcı hasarların kalmasından korkuyorum.

  YanıtlaSil
 4. Analar ne kara canlar doguruyor ya rab

  YanıtlaSil
 5. yok artık... adam belki spor yapıyordur da protein takviyesini abartmıştır. Yoksa o minik pipişkolardan attırılan spermatozoitlerin zehirlenme yaratacak kadar etki göstermesi imkansız madicim. Atma!

  YanıtlaSil
 6. sebil diye herkesinkini yutmus yani..:)

  YanıtlaSil
 7. iyi de bu asirlik dedi'nin burada isi ne, sen yeni seyler bul.. mesela bi dolu ''gay''imsi yeni popcu var ortamda, tan, murat boz vs. arastir biraz madi, kaldir yerinden o koca dotunu...

  YanıtlaSil
 8. Gay şarkı sözü yazarımız günay'dan ne haber ?

  YanıtlaSil
 9. bence madi'nin dotu oyle kocaman degil.. ufacik.... daracik..:)

  YanıtlaSil
 10. Asırlık dedi dediğin kişi o popçuları cebinden çıkarar. Ayrıca bozo'nun neyini merak ediyorsun daha. Soyundu, gösterdi ..

  YanıtlaSil
 11. güldüm valla kız bu haberine :))) o kadar araştırmışın bari azcık protein zehirlenmesini de araştırsaydın :)) alakaya maydonoz gel bize bazı bazı...

  YanıtlaSil
 12. bari senelerdir rod steward icin cikarilan bu sehir efsanesinini kullanarak sallama...

  YanıtlaSil