3 Ağustos 2009 Pazartesi

Bütün kızlar bu gece toplanıyor


istanbul gece hayatının önemşi figürlerinden sosyetik Mimar Mahmut Anlar'ın bu gece doğum günü partisi var. Üstelik kaç yaşına girdiğini asla bil(e)mediğimiz Anlar bu seneki parti kutlamaları için, gayet ironik bir yer seçmiş: Eski Küçükçiftlik Lunaparkı.

(Yoksa Anlar da artık yaş kutusunda bir alt box'a mı geçti).

Mahmut Anlar'ın evinden altın Rolex saatini yürüttüğümden beri madiyiz. O yüzden partiye davetli değilim. Ama an itibarıyla partiye katılacak konuklar arasında İzzet Çapa, Esin Maraşlıoğlu, Nihat Odabaşı, Murat Patavi, Hakan Öztürk ve Ender Sanal gibi isimlerin olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım.

Ama kuşlara tüm gökyüzü serbest. Parti dedikoduları içerideki küçük ajanlar sayesinde çok yakında kötüler kötüsü, karanlıklar kraliçesi, eski porno yıldızı, şen dul Madi Clara'da.

12 yorum:

 1. ay kusur kalsın bu ablamızın dogumgunu

  YanıtlaSil
 2. izzet capa ile but madiler ne davetlisi ayol. külliyen yalan. kadın kadını cekemezzz cekemezzz

  YanıtlaSil
 3. Murat Patavi neden star oldu? Celebritylerle takiliyo diye mi?

  YanıtlaSil
 4. madi nasıl oldu da senin kadar kötü kalpli bir de üstelik pis osuruklu murat patavi hakkında bi şeyler yazmadın?! ay ay kadın aklıma geldikçe midem kalkıyor.

  YanıtlaSil
 5. ay osuruğun temizi de mi var? ne manyaksiniz abla yani!

  YanıtlaSil
 6. Murat Patavi akaretler'de cafe actigindan beri baya celeb.

  YanıtlaSil
 7. Bu saydıklarının kızlığı mı kalmı? Mincalarındaki kıllar Noel Baba hepsinin! Yaş ortalaması 350. Gerçi hayatları boyunca parayla bulabildiler, o da ayrı mevzu! Bilenler bilmeyenlere anlatır. Bu İstanbul2un çirkin ibne populasyonu ne olacak? Heil Madi!

  YanıtlaSil
 8. ayyy bu senlede mi yattı üfff yatmadık adam bıraktı mı ajda pekkan manyagı

  YanıtlaSil
 9. ender sanal'la bu beraber osurup sonra dakoklayıp ay ne güzel osurduk diye kendilerini beğeniyorlardır kesin. umarım ender gondola biner ve emniyet kemeri kopar, uçar gider.

  YanıtlaSil
 10. uçamaz! bu listedekiler o kilolarla ancak vinçle yerinden kalkar. ha başka türlü belki uçarlar diyicem ama ondan da anlamaz bu mahalle gayleri ki!

  YanıtlaSil
 11. ob davetliymiş yalnız madicim, bugünkü yazısında anlatmış doğumgününü.. seni çağırmayıp onu çağırması... bilemiyorum artık!

  YanıtlaSil
 12. rolex saati nasıl çaldın onu anlayamadım bunlar adama bitini vermez sen nasıl becerdin helal olsun falla....

  YanıtlaSil