12 Ağustos 2009 Çarşamba

Boyu kadar eli de uzun basketçi

Taktı mı takıyorum. Saplandı mı çıkamıyorum. Basketbolcularla ilgili dedikodulara devam.

Aralarında en çok tanıdığımız beyefendiyle ilgili bu da. Spor dünyasındaki başarıları kadar magazinsel hayattaki maceraları da epey uzun zaman konuşulmuştu. Eski sevgilisinin, ondan ayrılığının ardından yaptığı şarkılardan bir kariyer kuruldu, bir evlilik gerçekleşti, çocuklar yapıldı.

Bu yakışıklı basketbolcumuzun da ünlü olmadan ve magazinsel aşklar yaşamadan önce bir takım gay kırıştırmaları olmuş. Bir gün bir gay beyin evine gitmiş, gece gayet mutluk içinde geçirilmiş.

Sabah olmuş. Ünklü basketbolcumuz evden ayrılmış, evde kalan gayimiz de günlük hayatına devam etmiş. Fakat daha sonra bir bakmış ki yeni aldığı ve daha bir kaç kere giydiği yeni ayakkabılar evde yok.

Bu ne şanssızlıktır. Kaçımızın ayak numarası bir basketçiyle aynı olabilir? Meğerse basketçimizin ayakları ortalama bir numaraymış: 44 mesela.

E, artık çoook zengin olduğuna göre bir zahmet şu eski defterleri de kapatsa fena olmaz mı?

11 yorum:

 1. Kim bu yahuu biraz daha ipucu nolur:)

  YanıtlaSil
 2. ibne blogu okumak çok zevkli. yakında bütün evde kalmış kız arkadaşlarımı blogundan haberdar edeceğim. öptüm gıdıdan.

  YanıtlaSil
 3. bittim gözün aydııın, bittim helal olsuun, uğrunda harcağıdğımm yıllar haram olsuun!

  ver çocuğun ayakkabısını! :)

  YanıtlaSil
 4. ahha pembesi gitmiş tozu kalmıştır o papuçların kalırmı onca yıla

  YanıtlaSil
 5. bu sahsiyet cokta pintidir. deplasmanlara babası kardesi herkesi cagırır.. ucak otel vs tabiki klube odetilir..
  ha birde fena halde abazadır. her deplasmanda en cirkin hatunlarla birlikte olur..

  YanıtlaSil
 6. kesin yunanistanda oynarken de birilerini elinden gecirmistir...

  YanıtlaSil
 7. derlerdi, o eski şarkıcı manitasıyla birlikteyken de idmanda hep yatakta kıza neler yaptırdığını anlatırmış. kız da evlenecek benimle diye hanım hanım oturuyordu o zamanlar. ama ayağını sürüdü belli ki, açtığı yolda bir istanbul yürüdü neredeyse:)
  bir de karı- koca kraliyet ailesi asaletinde dolaşmıyolar mı artık, deli oluyorum. birinin vurmadığı, birinin vurdurmadığı kalmadı zamanında püü

  YanıtlaSil
 8. Yaw madiciğim sen bizi ister iste ister isteme sitende:) Bir kadın olarak her gün ama her gün güne başlarken sitene uğruyorum.. Allah Oray Eğin'den razı olsun, sayesinde öğrendik böyle şahane bir siteyi.. Sevmesen de ne yapayım öpüldün:)

  YanıtlaSil
 9. Sadece bir Demet tanıyorum, o da Kutluay :)))

  YanıtlaSil
 10. yunanistanda adalara gitmiş mi bi baksana ;))

  YanıtlaSil
 11. Vay anasını sayın seyirciler! Bu adam ve bu kadının kim olduğunu toplum hala bilmiyor. Aristokrat ayaklarında pozlar, kutsal aile falan...Ne diyeyim!!!

  YanıtlaSil