7 Ağustos 2009 Cuma

Biraz da tutumluluk öğrenelim

Türkiye'de gay'lerin sıkça kullanıldığı alanlardan biri de yarışmalardaki jüri koltukları. Bir de Yemekteyiz yarışması var ki orada ki dolma saran, börek açan gay'lerle domestik olanlarınız ilgilensin.

Biz mümkünse pasta yiyelim.

Bu jürici gay'ler arasında en ünlüsü var ki hayatımıza bu yarışmalarla girdi. Ve kısa zamanda fenomen olmayı başardı. Kravatını beline bağlayarak ekrana çıktığı günleri unutmaıyoruz.

Jürici gay'imiz asla özel hayatıyla ilgili konuşmuyor. İlk günden bu yana bu konuyla ilgili tek bir kelime bile etmedi.

(10 yıldan uzun süredir birlikte olduğu sevgilisinden bahsetmek istememesini ilişkisini magazin malzemesi yapmak istemiyor diye de yorumlayabiliriz).

Elbette bu jürici gay tüm bu yarışma süreci içinde, epeyce parayı da zulaladı. Ve emeklilik günleri için almayı düşündüğü taş ev için de para biriktirmeye devam ediyor. Ve bu yüzden son derece de eli sıkı davranıyor.

E, ev geçindiriyor kolay değil tabii.

Tutumlu jürici gay'imiz bir gay abartısına kapılıp, emrinde bir sürü insan çalıştırmak yerine tek bir asistanla çalışıyor. Asistan hem şoförlüğü, hem korumasını, hem de getir götür işlerini aynı anda yapıyor.

Bu kadar zamandır beraber çalıştıkları için artık iyice de yakınlaşmışlar tabii. Mesela bu hesaplı kitaplı dönem içinde Türkiye içinde başka bir şehre gittiklerinde, bazı zamanlarda asistanı ve kendisine ayrı ayrı iki oda tutmak yerine tek bir oda tutuyor.

Görüyorsunuz değil mi? Tutumlu kadın olmak hiç de kolay değil!

12 yorum:

 1. hanım ablamızın dili de pek akrep kuruğuydu şekerim; ayrıca yarışmacıların hiçbirine sahip çıkmamış; hepsinin psikolojisinin annesine selam sölemiştir... gitti o güzelim o smsler..

  YanıtlaSil
 2. hahahaa ben korumaları ile kolilesen bikac isim daha biliyorum...

  YanıtlaSil
 3. Adsız hemen söylesene :)

  YanıtlaSil
 4. sarı kafa değil diğer gay di mi bu ?hani pantolonun düğmesi açık çıkmıştı bir kez ....mavi gözlü lubun _?

  YanıtlaSil
 5. Adamın etinden, sütünden, yumurtasından yararlanıyormuş yani :p (çok versatile bir metafor oldu yannız)

  YanıtlaSil
 6. pop star jürisi mi, dans eder misin jürisinde ki mi? hangisi?

  YanıtlaSil
 7. ayol o 10 senelik iliski nakkaaaa...coktaaaan bitti o...gecmis ola....

  YanıtlaSil
 8. ikisi de aynı lubun değil miydi onlar?

  YanıtlaSil
 9. cool olsun diye yarismaya bir kere iskoc etekle cikan degil mi bu... tabii sean connery nere, bizimki nere... dizinin altinda kalmis etegiyle daha cok sumsuk kolejli kizlara benziyodu.. gorunce kusmaya tuvalete kactiydim..

  YanıtlaSil
 10. reytingin amına koyan mı yoksa o değil mi?

  YanıtlaSil
 11. aslan yarim kız senin adın hediye ahahahahah :-)

  YanıtlaSil
 12. ay bu sevimsiz ve şişman olan mı yoksa sevimsiz ve madidedn sarışın olan mı? Yoksa ebru Gündeş'le evlenecek olan mı ahahahaha.

  YanıtlaSil