29 Ağustos 2009 Cumartesi

Asil insanla basit insan

İstanbul'da son zamanlarda sıkça yapılan bir fantezi var. Süper yakışıklı çocuklar ayarlanıyor ve gecenin ilerleyen saatlerinde bu çocuklar birbirleriyle yatırılıp izleniyor. Ellerde içki kadehleri, sekse dahil olmadan sadece izleyip, komutlar verilerek acayip çılgın geceler geçiriliyor.

Açıkçası çok sıkılıyorum burjuva fantezilerinden. Benim aklım almıyor orada vermeden durmayı. Mutlaka girerim yani araya.

O kadar da aristokrat değilim, sadece sevişmeyi izleyeyim. Halk insanıyım, i'm sorry. So sorry. Please forgive me (Ahaha Madonna demişken. Bu gece bir grup gay Madonna konserine gitti Sofya'ya. Zavallılar.)

Ya siz? Asil misiniz? Basit mi?

17 yorum:

 1. Ben asilim. İmza: Belma.

  YanıtlaSil
 2. Sıcak paranın dolaştığı bir ekonomi için siz de seks yapın. Siz seks yaparsanız prezervatifi satan eczane de kazanır, lubricant'ı satan sex shop da kazanır, o prezervatif ve lubricant'ı kullandığınız rentboy da kazanır. Sonuçta memleket kazanır. Krizin son etkileri de lavmanla vücuttan atılır gider. Sıcacık parayla dönen bir ekonomi için durmayın siz de seks yapın. Çekinmeyin, alın, verin, siz de ekonomiye can verin.

  Hepinizi klitorislerinizden yalarım :p

  YanıtlaSil
 3. peki, birbiriyle sevişmeyi kabul eden rentboyları nereden bulabiliriz. hani çoğunluğu sadece 'aktif' oluyorlar ya.

  YanıtlaSil
 4. muhtesem yorum kutlarim alin verin yon verin:) gullerim var kirmizi gul

  YanıtlaSil
 5. bende merak ettim. bu "süper yakışıklı" oğlanları nereden bulabiliriz Miss Madi?

  YanıtlaSil
 6. pipiniz büyükse gönderin fotoğraflarını, naşlayın webkamerasında kendinizi aktif rentboylara, bak nası dönüveriyorlar :) kaç tanesi kızlığını vermeyi teklif etti bana bu yolla.

  YanıtlaSil
 7. hiç para verip seks yapmadım yapabileceğimi de sanmıyorum. günde bir kaç farklı kişiyle yatan biri ile seks sahtedir bence işin içine para giren her şey taklit olmaya başlar.

  YanıtlaSil
 8. 100 TL çok, en fazla 50 YETALE

  YanıtlaSil
 9. canım benim gidip döndük madonna'ya, parasıyla, ahahahah, parasız yedik yunan-bulgar oğlanları bir tane de ispanyol bonus çıktı:) sen de çatladın gelemedin diye parasızlıktan tabii. üstüne üstlük hafta sonu veremedin de kimseye:) ahahahahah

  YanıtlaSil
 10. ahahaha kıskanmasan yazmazdın burda madonna'yı:)
  pek eğlendik şekerim, senin biraz pasif-agresif bir arkadaşın olay çıkardı gerçi ama uzun gecenin sonunda tatlıya bağladı sorunu sevgilisiyle neyseki:)
  bilirsin kimi kastettiğimi madicim!!!

  YanıtlaSil
 11. nerden biliyorsn haftasonu kimseye vermedigini??
  elektrikciye noldu??

  YanıtlaSil
 12. zavallılar madonna'ya gidip hacı oldular şekerim, sen kıçını kır da otur :) otel odaları yıkıldı o gece, bulgaristan'da girilmedik yer bırakmadık, anlarsın ya ;)

  YanıtlaSil
 13. Sofya mı ıyyy avrupa varoşu,biz paris'te izledik şekerim.

  YanıtlaSil
 14. 3. kat 306 numaralı oda o gece iniltilerden şikayet aldı. 3 geyin birlikte kaldığı odaya oteldeki diğer ibnelerden de saklı gizli iştirak ettikleri söyleniyor.Bunlardan ikisi cihangirde diğeri nişantaşı'nda oturuyor.Dönüş yolunda da ahh anam anam diye inleyip iğnleyip bulgar biralarına vurmuşlar kendilerini kusmuşlar falan.içlerinden biri straight bir çocuğa aşık olup onu dönüşte cihangirdeki evine götürmüş.sanırsak ateş bacayı sarmış:))))

  YanıtlaSil