29 Temmuz 2009 Çarşamba

Sadıka'nın eski nişanlısı haber yolladı

Geçen gün cevapladığım sahte soruda bahsi geçen eski nişanlı bey haber yollatmış: 'Beni ilk gördüğü yerde dövecekmiş'.

Bir kere ben iyi bir aileden geldiğim için bu tür döverim, söverim, parçalarım gibi düşüüüüüükkk şeylere çok uzağım. Haddini ve boyunu aşma durumunu da hadi geçiyorum. Ama mesela keşke bana gördüğü yerde saldırsa da hep beraber gazetelere çıksak. Bu sefer mesela isimlerde verilerek bu olay mahkemelere taşınsa. Duymayan varsa da duysa. Ne harika olur.

Çünkü ben açık bir gay olmanın rahatlığını yaşıyorum. Götümden yana da korkum yok. Çeşitli pozisyonlarda ve büyük bir zevkle çok verdiğimi daha önce de söylemiştim. Bu tartışmada bu konuyla ilgili problemi olan taraf ben değilim.

Ama benim Sadıka'nın eski nişanlısı hakkında merak ettiğim bir kaç şey var. Mesela bu gay'ler hiç mi birbirlerine 'Kadın, abla' diye hitap etmiyorlar? Hiç mi jigololarla yatmıyorlar? Kulüplerden çocukları evlere götürmüyorlar.

Ben de yapıyorum bunu. O' da yapıyor. Uğurkan da yapıyor. Hepimiz yapıyoruz. Hayır yalnız değilsin bu konuda. Kötü bir şey söylemiş değilim.

Ama reddederken yalnız malesef. Düzenbaz olduğu için de yalnız. Gencecik ve güzeller güzeli kızımızın gözlerinin içine baka baka yalan söylerken de yalnızsın. Hepimizi aptal yerine koymaya çalışırken de yalnızsın.

Sen yalan söylerken utanmayacaksın da ben bununla dalga geçerken mi utanmalıyım?

Yürrrrrü şekerim. Hadi başka kapıya!

35 yorum:

 1. yonja'dan avlamaya çalıştığı çocukları futbol oynamak için mi çağırıomuş :d

  YanıtlaSil
 2. Cat fight! ahahahahahahahaha
  Tırnaklarını şimdiden uzatnaya başla sen madiciim. Bu tür cat fight'larda en etkili silahtır tırnaklar.

  YanıtlaSil
 3. istersen açık gay olma. suratına bakınca gay olduğun belli. istesen de gay olduğunu saklayamıyorsun. ama herhangi bir hetero erkekten farklı olmayan bir gay ,gay olduğunu açıklamak zorunda değil. kimse cinsel kimliğini açıklamak zorunda değil. ve bunu yapması için zorlanamaz. bu sadece senin gibi ortalığa düşmüş gaylerin bir çabası. çünkü kendinize yoldaşlar arıyorsunuz. zavallsınız bence.

  ankaralı bir hetero bayan

  YanıtlaSil
 4. Bir bayana hiç yakışmıyor döveceğim gibi laflar

  YanıtlaSil
 5. bu ilkokul mezunu bu yazını anlarmı cooooooook merak ediyorum. cahilliği gozbebğinden belli bu adamın cunku.

  YanıtlaSil
 6. benden önce yazan hetero bayan, ben de sizinle aynı sıfatları taşıyorum fakat bunu bir imza gibi hiç kullanmadım. çünkü cinsel tercihi herkesin kendinedir. bu kadar sert olmanızın nedeni çocukluğunuzda olabilir bir doktora görünün. homofobi gerçekten büyük bir hastalık.

  YanıtlaSil
 7. Zavallı diyene bak ,hem hetero hem dedikodu meraklısı hemde gay sitesinde dolanıyor .Kimin zavallı olduğu açık seçik ortada.

  Şekerim madem bizim madi zavallı sen neden bu siteye girip kim ibneymiş kim lezbiyenmiş diye okuyorsun?

  Madi açıklamasa ne poh yiycehsiniz siz merak ediom.

  YanıtlaSil
 8. kız bu seni niye dövüyormuş ? senin yüzünden mi ayrılmış sıdıka ? ahahaha sıdıkacan bakmışki kendisinden çok daha kırıtan bir kadın var naşlamış ünlü sarkıcımızı ...yiyorsa dövsün .Gördüğüm yerde saldırırım üstüne neden olduğunuda anlamaz.

  YanıtlaSil
 9. Hetero bayan'ım siz bizim Madimizi çok iyi tanıyorsunuz herhalde...suratına bakınca açıkca belli diyorsunuz madinin sakalından mı bahsediyorsunuz siz ?zira kendisi sakallıda ..o düşündüğünüz kişi değil bu sitenin yazarı heterocum.(illada penis sever olduğu belirtilmiş !)

  YanıtlaSil
 10. ankaralı hatun ne die hetero diye belirtmiş?
  leblebi sanmayalım diyemi?
  karı yanmış yanmış,madiliğini lubunlardan çıkartmış. okuma be ablacım bu ne buçluk

  YanıtlaSil
 11. konuyla alakasız olacak ama, madicigim , galatasaray'ın yeni mor tasarımlı formasını ve o forma defilesini tv'de görürsen iyice izle...
  ama dikkatli izle ;)

  YanıtlaSil
 12. Ankaralı hetero hanıma: Doğru kimse cinsel tercihini açıklamak zorunda değil. İmzanızı atarken ısrarla "hetero" yazan siz bile... Lakin kimliğini reddetmek, inkar etmek başka bir şey... Yalan söylemek, sahte olmak, güvenilir olmamak... Farkı anlayabiliyor musunuz?

  YanıtlaSil
 13. odatvden bi haber

  Türkiye'nin ilk gay dedikodu blog'u Madi Clara'nın düzenlendiği ankette sitenin okurlarına 'Darbe mi Şeriat mı' sorusu soruldu. Ankete katılanların ezici bir çoğunluğu 'darbe' yanıtını verdi.

  Şu an itibarıyla oy kullananların yüzde 93'ü Darbe'yi desteklerken, yüzde 7'si de Şeriat seçeneğini tıkladı.

  madiclara.blogspot.com adresinden yayın yapan blog'un her anket bitiminde olduğu gibi bu anket bitince de sonuçları değerlendirmesi bekleniyor.

  Tabii bu arada bu sitenin anketi Taraf gazetesinin dikkatini çekip Ergenekon savcılarına ihbar edilmezse.

  http://www.odatv.com/Medya/escinseller_darbeci_cikti-17043.html

  YanıtlaSil
 14. ankaralı hetero bayan
  insanların yazdıkları yaptıkları hatta bakışları bile insanın ne olduğunu gösteriyor
  ve yazıya başlamadan önce sana bir sır vereyim eğer günün birinde evlenip çocuk sahibi olacaksan yada hali hazırda bir evladın varsa o kesin ortalığa düşmüş hatta madonna çılgını bir gay olacak haberin olsun.
  yiğite herkes gıcık oluyor hatta ben bile ama sana kimse bu hakkı vermiyor ankaralı hetreo bayan yoldaş nedir sen onu bi açıkla ? sonra ayna bak seni hetero yazamaya iten sebebi
  yada senin paçozluğuna yiğidin sana ne yaptığını
  yiğiti sevmesemde bazı konularda yüzde bin beşyüz destekliyorum o öteki mahlalenin sağlam bir karakteridir evet biraz saldırgandır evet biraz açıksözlü ama bu sizin mahalle için delikanlılık sayılacak bir şey değil mi ? yine sizin mahalleden bir laf söyleyip anlayacağını umarak yazıyı burda kesiyorum
  yiyemeceğin ....ın altına girme
  saygılar ankaralı hetero bayan

  YanıtlaSil
 15. Ankaralı hetero hanıma bir açıdan katılıyorum. Kimse cinsel eğilimini açıklamak zorunda değil. Madi ablanın hedefinin milletin gözünün içine baka baka hetero pozu yapanlar olduğunu da anlamak zor değil. hele hele bu kişilerin ne olduğunu veya olmadığını sokaktaki kedi ve köpekler de biliyorsa oynananın acıklı bir komedi olduğu çok ortada ama yine de rızası olmadan kimsenin cinsel eğilimi ya da kimliği açıklanmamalı. varsın insanlar kendilerini kandırmaya devam etsin.

  YanıtlaSil
 16. ankaralı hetero bayan, lütfen kimseyi bayma

  YanıtlaSil
 17. ankaralı kütük bayan siz mağaranızda yaşamaya devam etmelisiniz.
  madicim bu sıdıkanın sevgilisini ben çıkaramadım. magazin mi izlemiyorum anlamadım. gelsin beni de dövsün ay.
  istanbullu bir gay bayan
  mmo

  YanıtlaSil
 18. Bu dolabın kapısının dışında olduğu halde sadece kafası içerde olduğundan kendini dolabın içinde olan zatı muhtereme bir çiftte benim lafım var açık bir gay olarak göt veriyorsan zevkten veriyoruz salak olduğumuz için değil :)

  YanıtlaSil
 19. ankaralı hetero kadına boru ve soru ?

  BİR GİZLİ GAYLE İLŞKİ İÇERİSİNDESİN VE NE YAZIK GAY BOY FRENDİN OKADAR DOLABIN İÇİNDEKİ SENİNLE SEVİŞİRKEN SANA SARILIRKEN BENİ HAYAL EDİYOR OLSA NE YAPARDIN?
  cevabı 4 gözle bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 20. Ardanın başı görünüyodu morluklar içinde :))

  YanıtlaSil
 21. Ankara gibi hayatı renksiz kadın,hayatın boyunca orgazm olamadıgını ve sürekli porno artistleri taklit ettiğini biliyorum.Biraz çıkart "at gözlüklerini",en ateşlisinden bir lezbiyen sevgili bul,bak nasıl seni çatır çatır mutlu edecek!O senin bedenini daha iyi biliyor:)
  Biz gayler,biseksüeller çılgınca sevişiyoruz,süper orgazm oluyoruz,çok başarılı ve yetenekliyiz,hayatın tadını çıkartıyoruz...

  YanıtlaSil
 22. miss.str8 Ankara,
  kimse kimseyi birşeye zorlamıyor, bizler sadece izliyor ve gülüyoruz

  YanıtlaSil
 23. Ay dünün kıç kıvırtan lubunyaları bugünün erkek döven maçoları olmuş. Nasıl oluyor bu? En son kimi dövmüş allahını seven söylesin.


  Sayın şarkıcı ,

  Son on senedir sizi sadece magazin dergilerinden takip ediyoruz zira herhangi bir liste başarınız yok.Müzik dergileride sizden bahsetmiyor ND'den bahsediyor .Neyse efendim biz bugüne kadar sizi seviyorduk .Alımlı ve kendi halinde bir gay olduğunuz için ...ama bizim madimize yaptığınız yamuk bize yapılmış sayılır..Bizim madimize kalkan eller kırılır.

  Seeeen bir kadınsın.Kadın olduğun için bir erkek dövemezsin.

  Öperim yanaklarından

  İmza :70 milyon eksi 1

  YanıtlaSil
 24. yaaaaaaaaaaaaa kim bu nişanlı yaaaaa. kimse nişanlanmadı ki yakında. başharfleri verin bari çatlıycam.
  herkes biliyo saklıyo ya da biliyomuş gibi yapıyo muhabbete katılmak amacıyla.
  herkes handeyenertv mi izliyo yaaaa. ehehehe.
  bi tane daha he.
  mmo

  YanıtlaSil
 25. Ankaralı bağyan, hetero erkekten farkı olmayan gay ne demek ya ? Gay gay'dir evladım. Çok saçma bir cümle olmuş

  YanıtlaSil
 26. kız madi bu sıdıkanın nişanlası kadın 80 lere ankarada hamam guseli olark bilirdi hatta istanbul da buyuk mahyaz askı ile hamam da tanıstıgı soylenir bu abla son yıllarda bır saklama ihtiyacında eskıden kadın gıbı gezerdı ankarada

  YanıtlaSil
 27. bu blogu yazan arkadaşı evet ben de pek sevmem ama out olma konusunda yerden göğe kadar haklı ve yazdığı şey yüzünden tehdit edilmiş olması acayip sinirimi bozdu. yiyen açıklasın yemeyen de hem ortalıkta şovunu yapıp hem de aile erkeği ayaklarına yatmasın kapasın çenesini otursun. ayrıca kim kimi dövüyo. yavaş olsun o rate gece kulübü şekeri. ya da erkekse çıksın göt benim sik benim istediğime veririm sizene desin.

  ankaralıya gelince:

  1.banane sen hetero musun değil misin? heteroysan benim bile aylar sonra haberdar olduğum bu sitede senin işin ne?

  2.aradığın şeyin ne olduğunu tahmin etmek zor değil ve bu sitede de o aradığın şeyden bol bol var. amavelakin akıllı bıdık hanımkızım bu sitede bulacağın o şeylerin senin işine yaramayacağına akıl erdirememişsin.

  3.agresif, yetenek fakiri, ses yoksunu, dedikodu mağduru eski nişanlının avukatı mısın, mesele seni niye bu kadar gerdi?

  4.madem cinsel tercih açıklanmak zorunda olan bi şey değil hangi akla hizmet hetero diye tanıtmak durumunda hissediyosun kendini? heteroluk saltanat "bir ankaralı hetero bayan" tuğra mı?

  5.madem delikanlı sensin cinsel tercihine kadar açıkladın ismini ve açık adresini de yaz harbiliğinin ödülü olarak bütün ibneler aramızda para toplayıp ped falan yollayalım sana. kar kardır. ped masrafından kurtul ne dersin?

  6.hepiniz ne demek? kim zavallı? sakın yalancılığa, korkaklığa, ikiyüzlülüğe, anlatmadığım sürece istediğim boku yerim (evet yersin herkes yer) sonra da yememiş gibi yaparım (hayır canım yapamazsın) hatta yememiş gibi yapmanın bayrağını açar o gazete senin, bu dergi benim sallarım (sallayamazsın o bayrağın direği bi yerine kaçar) mantığına peçetecilik yapan zihniyet zavallı olmasın.

  7.o zaman senin "hetero" erkek arkadaşın da istediği haltı yesin sonra sana anlatmasın. (anlatmak zorunda değil ki?)

  8."hetero" erkek arkadaşının telefonunu versene, bi test edelim.

  9.madem kafan çalışıyo ve seninle uzaktan yakından alakası olmayan bir bloga attıracak kadar da işsizsin, çalışan kafanı sana bakacak bi koca bulmakta kullansana. kocan sana bakar, sen de sabahtan akşama kadar madiclara'da yorum düzersin. kebap olur. yalnız o aradığın kocayı burda biraz zor bulursun kızım başka yerlere takıl.

  10. de get

  izmirden bir gay bey

  YanıtlaSil
 28. bayana hediyem olsun

  www.internetshouldbeillegal.com

  YanıtlaSil
 29. ankaralı manyak;
  senin gibi dar kafalı, homofobik bir hetero olacağıma ortalık malı gayliği tercih ederim şekerim, ayrıca senin büyük merakla yeni haber çıkmış mı diye madiye her gün uğradığını tahmin ediyorum, ayrıca yorumuma ne cevap kaymışlar diye de... sana tavsiyem; 1- kimseye zavallı deme. 2- hala doğurmamışsan asla doğurma ( bi bakmışsın yavrun o zavallılardan olmuş, ya da aaaa... kocan gizli bir zavallıymış ). 3- bir gay bara git, bu sözlerini yüksek sesle tekrarla..
  xo xo

  YanıtlaSil
 30. Kim bu bizim madimizi dövmek isteyen bir ipucu ben epey kopmuşum olaydan pls...

  YanıtlaSil
 31. Bakın bilmeyenler; en güzel travesti anketindeki şarkıcının vazgeçilmez eşiydi bu senelerce! Sonra ikisi de kadın oldular ama önceki hayatlarını çaktırmıyorlar.

  YanıtlaSil
 32. ablaaa make me your ablaaaa mı dediler senelerce birbirlerine o zaman :)

  YanıtlaSil
 33. ay bu ceeee miiiii? dövse ne olur be. beni dövsün o. madicimi döveni ben tırnaklarımla döverim. hoşt.
  istanbullu gay bayan mmo
  (hepimiz bayan dii miyiz kız)

  YanıtlaSil
 34. "koca bul, kocan sana bakar lafını" şiddetle kınıyorum. koca parası yemek kadar keyifli bir şeyi ne diye bu kadar basit ve adice göstermeye çalışıyorsunuz. çatır çatır yiyeceğim yemeyen de salaktır. delimiyim ben be kalkıp sabah akşam it gibi çalışıp elin it heriflerine köle olacağım. o paraya kocama köle olurum karşılığını son damlasına kadar da alırım. burada kadınlara hakaret edicem diye koca bul da akşama kadar zıbar da yok bilmem ne de. neyse gay arkadaşlarım kadın milletine saldırırken buradan vurmaya kalkışmayın artık.
  imza; siyeh

  YanıtlaSil
 35. forma lansmanında görünen arda nın 15 santimlik uzvunun minicik kafasının formaya küçücük etkisi. maalesef büyük isim küçük pipi vakası.

  YanıtlaSil