23 Temmuz 2009 Perşembe

Kayıp penis kime saplandı?

Aranızda 90-91 doğumlular varsa (Varsa bana ulaşsın lütfen), Türkiye'nin gerçek bir Tim Burton karakteri Diva'sının (ya da Divine'ın) bir zamanlar erkek olduğunu bilmiyor olabilir.

Çünkü nasıl bir kafadaysa kendisi dünyanın geri kalanı erkek olabilir ama o asla ve asla değildir. Çünkü o kadın olarak doğmuştur ve malesef doğurganlık özelliği yoktur.

Ama o bile kayıp pipiyi unutsa da Madi Clara hiçbirini unutmaz. Ve geçmişin penis izlerini ısrarla takip etmeye devam eder. Çünkü Madi Clara büyük penis obsesifidir ve Divine'ınkinin de yani zamanında maşallahı varmış.

Ben diyeyim Arda Turan siz deyin Ümit Karan.

Ve tabii yerli Divine'ımızın yatağından, geçen bir takım kadınlar da olmuş. Ve içlerinden öyle biri var ki....

Yer: Büyük Ankara Oteli.

Odalarında kalan müşteriler aşırı gürültüden çok şikayetçiler. Çünkü birisi bir kadını kafasını duvara vura vura beceriyor.

Birisi: Divine.

Peki kadın kim?

Türk sinemasının dört yapraklı yoncasından birisi.

Acaba hangisi?

18 yorum:

 1. ay avrupai sarışını tabii ki! zamanında bülü'nün altında sahneye çıkardı. demek altında başka şeyler de yaparmış.

  YanıtlaSil
 2. fato da yoncada mıydı ? ya sarışındır ya da fato.

  süper dedikodu.

  YanıtlaSil
 3. Gözlerimle görsem bile inanmam :)

  YanıtlaSil
 4. umarım bu habere MIT soruşturma açmaz

  YanıtlaSil
 5. kayip buyuk pipinin yerini bugun buyuk tasli yuzukler almis.. ne aci... koca pipili olup da kadin gibi kivirtan erkek olmaktansa, bamya olsun, has erkek olsun daha iyi... ben erkegi kokusundan tanirim..

  YanıtlaSil
 6. parizyen hanımefendi bu! aliki vuyuklaki'ye benzerdi. aha ah ne günlerdi o günler! not: 90 doğumlular madicanclarayı değil beni arayın. benim daha çok param var.

  YanıtlaSil
 7. ben facede ekledim şekerim seni, ignore etmişin beni...

  YanıtlaSil
 8. yok artık diyecegim de, olmaz olmaz diye birsey yok sanırım şu dünyada divamız ve f.a. :O :O:O şok şok şok

  YanıtlaSil
 9. bu gerçekten bomba olmuş madicim, yenilerini bekliyoruz.

  YanıtlaSil
 10. bülo ,Onur baştürkü mü kolilemiş O da 4 yapraklı goncadır:) saçları nerde ağırdı sanıyorsunuz Yeşilçamda veya Yeşil Çayırlarda bilemeyecem artık..

  YanıtlaSil
 11. ben 91 doğumluyum um_0707@hotmail.com ekleyin canlarımm ;)

  YanıtlaSil
 12. diva ztn kestirmeden önce tam anlamıyla hakkını vermiş o üçüncü bacağının , zamanında bafilediği kızların bini bir paraymış yahu hatta hamile bıraktığı bile varmış. tabi kendisine sorsan olur mu öyle şey hiç kadın kadını ciker mi der :)
  ama keşke kestirip bi köşede sakladığı maden arama aygıtını zamanında evsiz eşcinseller derneğine bağışlasaydı.canlı yayında 5 oktavdan okuduğu dualardan daha çok sevap kazanırdı yaaani.

  YanıtlaSil
 13. f.a. yı hala çözemedim biraz daha ipucu verseniz

  YanıtlaSil
 14. Bilmeyenlere aciklayayim.. Ameliyatta penisi ters iceri sokuyolar... boylece penis basindaki sinirler kaybolmamis oluyor. Ameliyattan sonra da 1-2 ay dildoyla egzersiz yapiyon, yeni pipeline yerine otursun diye... Eger buyuk bir alet ise tabii ki yeni acilan kanalin da buyuk olmasi gerekir o zaman... Belki Divamizin arada gelen sikintisinin nedeni pipeline'i dosuyecek ebatta birini bulamamis olmasindan kaynaklaniyo olabilir...
  bitaz bilimsel oldu ama.. neyse anlayin iste..

  YanıtlaSil
 15. ipucu fahrettin aslan gazinolar kıralımıs aaca kimi becerdi?

  YanıtlaSil
 16. arda turanın pipisi olsa olsa ilk okul cocuklarına kalem ucu kutusu olur. farklı farklı üç kaşar kendisi hakkında 15 16 anca yorumu yaptılar. ümit karanı bilemiyecem

  YanıtlaSil
 17. biraz daha ipucu lutfennnnnnnnnnnn

  YanıtlaSil