2 Temmuz 2009 Perşembe

Hello Madonna. This is my new boy friend


Mert Alaş ve Marcus Piggot aşkı da bitti. Üstelik zavallı Marcus, Mert'i bir bir başka hırslı fotoğrafçıya kaptırarak sonlandırdılar ilişkiyi.

Adamlar ne kadar güzel gidiyorlardı birlikte, her şey Kate Moss'un W çekimleri için tüm ekibin İstanbul'a gelmesiyle başladı. Mert Alaş'ın yıllar sonra Türkiye'ye yaptığı ilk ziyaretti bu. Marcus'a şehri göstermeyi çok istiyordu.

Valla o Marcus'a şehri gösterirken güzide ülkemizin yükselmekte olan fotoğrafçılarından Cüneyt Akeroğlu da marifetlerini ve tüm tanışma yeteneğini Mert'e göstermiş.

Ve şu anda Mert ve C.A olarak İbiza'da beraberler. Akeroğlu'nun tüm işi gücü bırakıp enerjisini Mert Alaş'a ayırdığı konuşuluyor.

Ve geçtiğimiz aylarda da Mert Alaş, C.A' yı yakın arkadaşı Madonna'yla tanıştırmış: 'Hello Madonna. This is my new boyfriend' diye.

Yanda Mert&Marcus'un mutlu günlerinde Madonna'yla yaptıkları çekimden bir fotoğraf görüyorsunuz. Ama merak etmeyin ikili iş ilişkilerine son vermemişler. Herhalde Mert Alaş bundan sonraki kariyerine Mert&Cüneyt olarak devam edecek kadar aptal değildir.

14 yorum:

 1. Madonna ile tanışmışda ne olmuş??

  YanıtlaSil
 2. hit and goal!
  http://www.fotografcirehberi.com/images/bildiri/kucuk/1_cuneyt3.jpg

  YanıtlaSil
 3. marcus için hayırlısı olmuş.. o nazik, hoş ve rafine adamın yanında mert ortaokul öğrencisi tosuncuk gibi kalıyordu doğrusu..

  YanıtlaSil
 4. Mert alaş götüme markus sikime benziyor desem ?

  cüneyt iyimiş.

  YanıtlaSil
 5. http://www.hurriyetusa.com/haberler_foto6/mert_alas_150109_1.jpg
  Mert ve cüneytin ilişkileri 4 aya kalmaz biter biri ingiltere biri türkiyede yaşıyor mert tıpış tıpış markusa geri döner.

  YanıtlaSil
 6. www.kentdedikodulari.blogspot.com madı lütfen buna da gir.

  YanıtlaSil
 7. www.kentdedikodulari.blogspot.com
  Madıcım gır bak

  YanıtlaSil
 8. bu mert'le marcus, kate moss'u çekmek için istanbul'a geldiklerinde, bir akşam sortie'ye gitmişler. artık nereden buldularsa (ben diyeyim gaziosmanpaşa, siz deyin ümraniye) yanlarında bir grup esmer laçoyla bir eğlenmişler ki sormayın. tabii çocuklar hayatlarında sortie mi görmüşler. ne buldularsa içmişler, zevkten dört köşeymişler. m&m onları sortie'de memnun etmiş, herhalde laçolar da yiyip içmenin karşılığını vermiştir.

  YanıtlaSil
 9. bu Cüneyt bir zamanlar Photoshop cu Odabaşını yamağı değil mi..? Oysa fena yangındır kendisi geçen yılda Love Clubun DTPM gecesi için londradan gelen danscılardan birisine kancayı atmıştı 2gece oğlanı rahat bırakmadı bildiğim kadarıylada sonunda muradınada ermişti... Oğlan doyurmuş giderayak ,-) ay siz çoook madisiniz bak banada madilik yaptırdınız :-)

  YanıtlaSil
 10. Bildiğiniz gibi Galerist'te özel bir sergi açılışı olmuştu M&M'in sergisi için... Bu C.Hanım'ı da tabi ki salına salına gelmişti. Daha sonra Esma Sultan'da ki Boynerlerin partisine sergide ki kıyafetini değiştirerek gelmişti: ''Beyaz Ucuz Bir Ceket, Beyaz Mahmutpaşa Ayakkabası ile'' malum yakın ve kadim ve tanıdık ''kadın'' dostları ile... Orda ki endamından ve kıvrımlarından da anlaşılıyordu alttan altta mercimeği fırına verdiği! Ahhh Madi'cim sen tercüman oluyorsun madiliklere! Sende olmasan yaptığı bu ucuzlukları nasıl nerde ne zaman anlatırdık, dillendirirdik!? Bizimle mezara gitmemesi için yaz yaz yaz ki bizde bildiklerimizi gördüklerimizi duyduklarımızı yazalım! Hanım C. kancayı taktı mı işi bitirirrrrrrr!

  YanıtlaSil
 11. similyası kaç size imiş bu cüneytin gören ve duyan?

  YanıtlaSil
 12. ay halen ayrılmadı mı bu iki kadın ?

  YanıtlaSil
 13. ne ayrilmasi , arkadasim londrada gormus cifti, gozlerinide ,ellerinide 3 saniye birbirlerinden ayirmiyolarmis. Asil haber se Madi'cim evlilik canlari duyulucakmis yakinda ! kate moss da Mert gelinimizin sahidiymis.Dugun dernek
  oh ohhhhhh!

  YanıtlaSil
 14. yeni bir brad ve anjolina sanki :)

  YanıtlaSil