9 Temmuz 2009 Perşembe

Engin Temel ve dansöz


Rahmetli Engin Temel, memleket dahilinde herhalde yatmadık motor ve gizli gay bırakmadığı için galiba telefon defteri biraz kalabalık olduğundan cinayet bir türlü çözülemiyor.

Münevver cinayetinde her gün yeni bir ayrıntı öğrenirken Engin Temel cinayetinde aylarıdr iştah kabartacak tek bir detay yok.

Ya da siz öyle sanın.

Çünkü bu ayrıntılar poliste yok belki ama gay dünyasında cinayetle ilgili sürekli yeni bir ismin dedikodusu yapılmakta. Tabii ki oturup hiç kimse cinayeti çözmeye çalışmıyor sadece Engin Temel'in hızlı seks hayatından anektodlar geliyor kulağımıza.

En son konuşulan bir iddiaya göre de Engin Temel dansözlere pek meraklı çok ünlü bir türkücünün son gözdesi dansözüyle berabermiş bir süre. Sevgili değillermiş ama yatmışlar bu kıvrak dansözle.

Tabii ünlü türkücünün bunu öğrenip öğrenmediği hakkında bir fikrimiz yok elbette. Zaten bunun neyi değiştireceği de pek önemli değil.

Sadece defterde bir de dansöz varmış minnoşlar!

4 yorum:

 1. bu aslında bir yorum değil sadece başka türlü nasıl ulaşabileceğimi bilemediğim için bu kanalı kullanıyorum... mesele şu: ibnelik tedavisinde önemli bir yeni gelişme var o da Hindistan'ın en tanınmış yoga ustasının, Swami Baba Ramdev'in yoga yoluyla ibneliği tedavi edebileceğini iddia etmesi... Baba Ramdev'in yoga kampları uluslararası şöhrete sahiptir, yoga zaten trendy bi şi, bi de ucunda tedavi olmak var, size ve arkadaşlarınıza tavsiye ederim, bi deneseniz, belki memnun kalırsınız!

  YanıtlaSil
 2. tavsiyen üzerine denedim berrin ve cok memnun kaldım. Hakikaten Swami Baba dedigin kadar iiymis..
  Birlikte Tibet'in eteklerinde astral seviyelerde gezindik; Bedenlerimiz birbirimize yoganın binbir seviyesinde temas ederken, babayla birlikte iniltilerimiz arasında kısık kısık senin adını sayıkladık. Baban bazen sehvetin doruklarında senle gecirdigi muhtesem dakikaları adeta yeniden yaşadı... gözleri kapalı.. dudaklarında senin adın.. baban kendini okşadı..

  çok güzeldi ya... sen ben ve Baban; muhtesemdi!

  YanıtlaSil
 3. BERRİN ne tedavisi kızım..biz böyle iyiyiz saol..hem vajina ne iğrenç bişeee lan o ne öyle orgazm olunca beyaz köpükler fışkırıyoo birde hamçökelek gibin kokmuyomu ıyyy..kızım berrin siz bölesiniz işte..o hocaya sen git ama sakın fışşş yapma haaa :)

  YanıtlaSil
 4. Şimdi eski yorumları okuyodum da juvenile de ponçik e de çok güldüm, tebrikler. Berriğğğn, saçmalama kızım, canın sıkıldığından böyle zırvalıyosan kendini eğlendirmenin başka yolları var senin çok aşina olduğuna emin olduğum :)

  YanıtlaSil