13 Temmuz 2009 Pazartesi

Bir soru?

Bu mail coment olarak geldi ama kendisini coment olarak değil de tek başına değerlendirmek gerekiyor . Çünkü ilk kez uzayda yaşayan hetero bir Türk kadını bizimle bağlantıya geçmeye çalışıyor

****
ya burayı oray eğin sayesinde buldum ben oray eğinin akşamda ki köşesini takip ederim yoksa gay may olup olmaması beni ilgilendirmez

neyse asıl konuya gelelim yavv siz ciddimisiniz bu yazdıklarınız ciddimi hepiniz gerçekten gay misiniz burda biçok insanın adını veriyosunuz nerdeyse tüm şov dünyasını dönme ilan ettiniz gerçekten bu kadar dönmemi var bu ülkede ki eğer öyleyse bu dönmelerin çoğu neden ünlü kişiler

ve en sonda şunu söylemek istiyorum burada gel beni sik, domaldım falan gibi hitap ederken ne hissediyosunuz gay olduğunuzu saklama ihtiyacı duymazmısınız
özetle gerçekten sizler nasıl insanlarsınız ya şaka mısınız gerçek mi ayırt edemiyorum yoksa bu yazdıklarınızın hepsi espiri mi kendinizi mi eğlendiriyorsunuz

benim bu güne kadar gay tanıdığım olmadı belkide sizin bu yazdıklarınız size çok normal geliyor olabilir ama ben şoka girdim merakta etmişimdir bu gay'ler nasıl insanlardır diye siz herzaman böyle mi konuşursunuz tek derdiniz sex midir

çok uzun oldu ama gerçekten cevap verin sizler normal toplumun içinde yaşayan insanlar mısınız

***

13 yorum:

 1. senden daha dürüst oldukları acı bir gerçek

  YanıtlaSil
 2. belli ki bu mail'i yazan kişi oldukça konservatif bir çevrede büyümüş, imlâ kurallarına aşina olmayan, büyük ihtimalle yaşı da oldukça küçük bir genç kız. insanların çevrelerinde kendini ifşa etmiş gay'ler olmaması bulundukları çevreye göre oldukça normal bir şey olabiliyor, madi clara. sikiş sokuş muhabbetlerinin bu kadar olağan ve fütursuz bir biçimde yapılması da bazı insanlar için garip olabilir. televizyonda görülüp beğenilen, hatta rol model kabul edilen kimi ünlüler hakkında verdiğin bilgiler de insanları çok şaşırtabilir. hatta inanmayacaksın ama, insanlar sugar cafe'ye gelip "meyve" sipariş edebilirler; çünkü elma, armut, kavun, şeftali gibi besinlerin genel adı meyvedir.

  yazdıkların eğlenceli, insana dedikodu yaparken malzeme verecek türden şeyler. ek$i kitap döneminden beri takip ettiğim birisin ayrıca, yazım şeklini oldukça beğenirim. ama insanların yaşam kalitelerinin (seçim şansları olmadan) düşüklüğüne bağlı olarak söyledikleri, giydikleri, inandıkları ve yaptıklarıyla bu kadar acıyarak dalga geçmen, bazen çok çiğ görünüyor, bilgine.

  YanıtlaSil
 3. Gerçektende uzaydan bizimle iletişim kurmaya çalışan bir türk kadını :)

  YanıtlaSil
 4. Silgi senin bir gay olarak böyle bir email yazdığına inanamıyorum.Yani bu zır cahil'in her dediği her söylediği normal öyle mi? İnsanlar konservatif bir çevrede olabilirler ama bu kadar cahil kalmamalılar.

  Nedir ki bu mail şimdi neye inanılmıyor herşey ortada yazılı iken ??? 90-100 gay'in buluştuğu bir dedikodu madilik sitesinden madilik akacak kimse buranın toplum kurallarına uygun bir blog olmasına beklemesin.

  Bir blog üzerinden yazılanları karara bağlayıp ''tek derdiniz sexmidir'' soran bir cahile ne denebilir ki? Uzaylı denir!

  Aynı kişi hetero erkek sitelerine girse ''tek dertleri seks '' diye düşünür mü acaba?Yoksa seks dürtüleri öne geçip gizli bir zevk mi alır yazılanlardan.

  Ayrıca eğer birşey özellikle menüde belirtilmiyorsa Sugar cafeye gidip menüde olmayan birşeyi istemek oldukça büyük rezillik.

  YanıtlaSil
 5. ehi, biri benden bahsetmiş, hetero karılar mı basıyor ortamı ne? ben burayı her tür okuyor diye düşünürdüm, hiç mi daha önce böyle bir mail olmadı :)) fazla underground kalamayacak kadar matrak bi site bu zira..

  kız bence korkunç sevimli ya, pek naif, "cesarete" hasta olmuş, aman da, ehi..

  bir de abicim bu uzaylı değil, bu normal, otostopçunun galaksi rehberinde vardı öyle bişi, galaksisini saran kalın radyasyon bulutundan dolayı evrenden haberdar olamayan, kendi içinde korkunç teknolojiler geliştirip paralel bilmemneye geçiyoz diye bulutu yarıp evrene göz atan bi uygarlığı anlatıyordu. evrenin kalanını görür görmez "hassiktir, bunun gitmesi lazım" diye kalan herkese savaş açıyorlardı, aklıma o geldi şimdi, eheh, uzaylıymış...

  YanıtlaSil
 6. mail e gerçekten koptum:)), ben bu blogu çok eğlenerek okuyorum, gaylere de bayılıyorum..ltf devam:))

  YanıtlaSil
 7. sevgili arkadaşlar insanlar yıllarca zeki müreni ayakta alkışladı tepemize sanat güneşi yaptı,aynı insanlar sokaklarda gaylere, travestilere "ibne" diye bağırdı ve asıl vahim olanı her fırsatta da bu ibne diyerek aşağıladıkları insanlarla yattı.maili yollayan "kezban" kızımızı hakir görmeyin... Cehalet ülkesinde yaşıyoruz... Üstelik gaylerin çoğu homofobik iken, aktif rolde olanlar kendini gay değil de zikici algılarken "kezbanlarımızı" mazur görünüz... Yeşilçam günlerinde kaldı türk insanı... O dönemlerde "şorolo" yakıştırması ile betimlenen tipleri gay sanıyor...Kezban kızıma da bir önerim var...Bebeğim kadınların içini gıdıklatan o maço erkekler var ya aşık olduğun posterini astığın, falcılardan öyle koca dilediğin... Onların ne kadar erkek olduklarını biz biliriz... Bu arada madicim toplumsal çirkinleşme, çürüme ve zevksizleşme üzerine yaptığın yorumların için teşekkür ederim...biraz özen biraz da özsaygı aslında beklediğin senin...aşağılamak değilse de bu da başka türlü yazılmaz be madicim helal olsun sana...

  YanıtlaSil
 8. bu kıza denilebilir ki:
  ow beybi, mahallenden çık, kafanı gömdüğün kumdan çıkar ve etrafına bak! her birine yaranmak için 80 takla attığın o yakışıklılar, aslında gördüğün gibi durmuyorlar... biraz daha derine baktığında, seni onlara iten ışığı göreceksin ve etrafındaki andavallara baktığında, o adamlardaki fakı göreceksin!

  şiir gibi oldu heee...
  vay öküz kız.
  öküz kız.
  öküz.

  gel beni bul anlatıcam ben sana o harikulade türkçe'nle ifade edemediklerini.

  jj

  YanıtlaSil
 9. muhtemelen cinsel kimlik bunalımında ergen bir genç!

  YanıtlaSil
 10. Çok abartıyorsunuz, bende normal karşılıyorum kızın söylediklerini. Artı her yazıda similya konuşursak tabiki sorar sadece sexmi düşünürsünüz diye. Üstelik gullüm sitesinde!
  Bize komik,ona değil hatta şaşırtıcı gelebilir.

  YanıtlaSil
 11. bende normal karşılıyorum kadının tepkisini. insan belli şeyleri aşabilecek bir çevrede doğamıyor mealesef, hayatındada böyle bir fırsat çıkmadıysa yada değerlendiremediyse kendi yaşam tarzını haklılaştırmak için böyle düşünecektir.

  YanıtlaSil
 12. öff amma abartmışsınız bee.. bi de düşük zeka seviyenizle dalga geçmeye kasmalar falan.. bunun belli şeyleri aşmayla, fırsatları değerlendirmeyle falan ne alakası var. sizin küçük ve kapalı bi dünyanız var. gizli saklı,kapalı kapılar ardında, kat kat örtüler altında, bin türlü makyajla yaşıyorsunuz, pseudo kimlikler altında ifşa edebiliyosunuz anca kendinizi. aranızda dürüst olup sesini duyuran ve kendini belli edenleri de kendi elinizle dibe çekiyosunuz zaten. bu durumda milletin sizlere yabancı olması kadar normal ne olabilir yani. bi de tutturmuşsunuz bi dürüstlük hikayesi, yok biz sizden daha dürüstüüüüüz de hepinizden daha gerçeğiiiiiz de.. körler sağırlar olarak birbirinizi ağırlıyosunuz bu şekilde işte.. dürüstlük kim siz kim allaşkına. kendi ağzınızla diyosunuz "o maço görünen erkekler aslında göründükleri gibi değil" diye. herkes kendini ötbas etmek için binbir dümen çevirsin, asıl kimliklerini internet sitelerinde nickler altında sergilesin, hergün çeşitli mekanlarda etrafında 1000 tane karıyla takılan herifin, evli ve çocuklu adamın, çapkın playboyun bile aslında gay olduğunu ve hatta ne tür fetiş zevklere sahip olduğunu biz buralardan öğrenip şaşırınca da kezban olalım. ollllldu canım. yarın öbürgün evlensem, kocam bile gay çıkabilir çünkü kendinizi örtmekte üstünüze yok,bu uğurda bir sürü insanı da harcayabilirsiniz. benim bu siteden öğrendiklerim kimin gay olduğu kimin olmadığı,kimin ne tür fetişleri olduğu değil, gaylerin kendilerini saklamada bir numara olduğudur sadece. ayrıca buranın yazarı hakkında da şüphelerim var. eşcinsellikle alakası bile yokken baktı ki ne yapsa olmuyor, sivrilmek, farklı olmak ve dolayısıyla yükselmak adına böyle bir imaj kullanıyor gibi geliyor bana. bu benim sezdiğim bişi sadece, doğru olduğunu iddia etmiyorum ama bana böyle geliyor. bir imaj ve pr çalışması var gibi. ama sana şunu söyliim yakışıklı yay burcu erkeği, eğer sezdiklerim doğruysa çoook yanlış yollardasın. taşralı olmak asıl budur işte, vur değince öldürmek.

  YanıtlaSil
 13. bu siteyi hep böyle ezikler mi takip ediyo ya sanki dünya homoseksüellerden ve seksten ibaretmiş, neredeyse tüm yakışıklı ve ünlü erkekler gaymiş ve onlarla yatmışsınız gibi..kız açıkça düşündüklerini yazmış ve sormuş ne var yani? cahillik değil bu, sizinki cahillik ve yüzeysellik maalesef. hayat bunlardan ibaret değil, abartmayın bu kadar ya. Ayrıca insanların size hoşgörü göstermesini bekliyorsanız, sizde onlara hoşgörü gösterin, herkesle dalga geçtiğini sanarak olmaz bu işler.

  YanıtlaSil