24 Temmuz 2009 Cuma

Acaba bu sefer doğru erkek mi?


İyiliğin, şekerliğin medyadaki kalesi Ayşe Özyılmazel'in ablası ve Oya Germen'in büyük kızı Zeynep Özyılmazel önümüzdeki hafta evleniyormuş. Geçen gece de Al Jamal'de kına gecesi yapılmış. Bugün Ayşe'den okuduk.

Sevgili Zeynep'e mutluklar diliyoruz. Ama bu mutluluk temennisinden önce de küçük bir uyarı da bulunalım. Çünkü anladığım kadarıyla kendisi erkek seçimlerinde bazen ufak hatalara düşebiliyor.

Şöyle ki Zeynep Özyılmazel'in eski sevgililerinden biri ünlü halkla ilişkilerci Metin Gürsoy'du. İkili bir kaç ay (mecburen) dost-sevgili, en yakın kız arkadaşım ekolünden takıldılar. Metin Gürsoy Güzel Zeynep'in güzel gözlerini boyamak için Büyükada'da suit odalar mı tutmadı? O odanın yataklarını gül yapraklarıyla mı donatmadı? Romantik bir aşk için herşeyi yaptı.

Ama olmadı ve sonuçta ayrıldılar (Neden acaba?)

O yüzden sevgili Zeynep'e buradan soruyorum: Bu sefer emin misin? Denedin mi? Her şey yolunda, bir tuhaflık yok değil mi?

10 yorum:

 1. onceki oglan top muymus? kusu mu kalkmamis? daha acik yaz madi... putlar yikilsin, tabular kalksin orayin deyimiyle...

  YanıtlaSil
 2. O da mi gay'mis? Herkes gay, herkes bisexual memlekette...

  YanıtlaSil
 3. Metin Gürsoy'a bir lafım olacak ''You are so gay you dont even like boys''

  YanıtlaSil
 4. Anlıyorum ve devam etmek istiyorum

  YanıtlaSil
 5. Herkese dayayıp döşüyosun bu zilliler arkadaşın belli. soft takılmışsın bunlara. yakışmıyo sana bu tarz hareketler clara.

  YanıtlaSil
 6. Metin Gürsoy'un inanılmaz bir itici havası var. Tipinden herhalde ...adam korkunç korkunç bakıyor ya düdükleyecek gibi ya da zorla düdüklettirecek gibi =)

  YanıtlaSil
 7. a miymis p miymis peki madi?

  YanıtlaSil
 8. ay HINCAL'ı artık out et onu ettin bunu ettin büyükleri etmedin

  YanıtlaSil
 9. "kralkobra" : yorumu herkes gay herkes bisexüel memlekette bu yorumuna çok güldüm

  Niyemi ayol memlekette ve dünyada hetero sexsüel yoktur biline sadece bakir gayler vardır :)

  YanıtlaSil
 10. bu ayşe ö. üff bööö nası meşhur oldu bu karı yahu, hıncalın eli kime çarpsa meşhur oluyo anam bacım,ne kadar ukala bu kız her bokta her otta var birde 4.sınıf ilkokul kompoziyonu gibi yazıları, sabah gastesi desen o ayrı bir çalım annesi desen çok geniş bir karı başım döndü..bizim 13-17 kızlarımız eğitimli olsa bu kız bir bok okunmaz..

  YanıtlaSil