22 Haziran 2009 Pazartesi

Süperstar'ın tavsiye ettiği tek erkek


Hayatının herkesin bildiği ya da tüm kainatın sonsuzluğu gibi meçhul bölümünden milyonlarca erkek geçen Süperstar tüm bu kariyer boyunca tek bir erkeği sıkı sıkıya tavsiye eder: Davulcu Asım Ekren.

Kendisi aynı zamanda Merhum cumhurbaşkanı rahmetli Turgut Özal'ın da kızının eski kocasıdır. Davulcu damat. (İradem ne kadar gelişmiş. Bu kadar cümleye kadar hala tokmak kelimesini hala kullanmadığımı farkettiniz mi?)

Valla Asım bey'in davulunun tokmağı o kadar meşhurmuş ki kendisinin bateriyi tek sopayla çaldığı söylenir. İkinci sopa olarak neyi kullandığını siz tahmin edin.

Ve geçenlerde Tatlı pasif Betsy'le birlikte Sortie'ye Asım Ekren'e saygı ve bağlılıklarımızı bildirmek için gittik. Asım ekren memleketenin diğer tüm ünlü yaşlı fuckerlarıyla birlikte İstanbul Gelişim Orkestra'sı nda çalıyor. Diğer bir amacımız da belki minicik bir ihtimal Damadın Kayıp Sopasını görme ihtimali elbette.

Konserin sonunda da Asım Ekren'le gidip tanıştık. Ve Tatlı Pasif Betsy 'Sizin çok büyük hayranınız' dedi. Çok şaşkınlık verici bir andı. Asım Ekren de anlamadı adamın neyine hayran olabileceğimizi.

Tabii ki aranızda adam sırf artık yaşlandığı için snobe den, Cumhurbaşkanı'nın kızıyla yatmış olmak, Süper star tarafından tavsiye edilmek bile yetmeyen hadsiz ibneler olduğunu çok iyi bildiğimden onlara da bambaşka bir bakış açısı sunuyorum:

Asım Ekren'i beğenmiyorsanız, oğlu var. Mert Ekren.

5 yorum:

 1. Mert Ekren'i alayım napıyım kırışık ve yere yakın bir kıçı ...Ali ''GAY'' Bars ile evliyken mi davulcuya kaçmış Ajda? Nedir durum madi ?Lütfen açıklık getirelim konuya Ajda'nın lezbot sevgilileri olmuş mu ?

  YanıtlaSil
 2. son soruya cevap: evet olmuştur.

  YanıtlaSil
 3. http://mertekren.nforum.biz/ kimsenin girmediği bir siteye sahip mert,biz girsek (kendisine ) fena olmaz mı? =)

  YanıtlaSil
 4. Uğur diye bi oğlu daha vardr bu Asım amcanın.. sempatik, hoş sohbet bi çocuktur; lise yıllarından taınrım kendisini.. ama heteroflexible mı, zırıl kadın mı pek çözemedim.. (kadın olma ihtimali feci ağır basıyor ama) sen tanırsın onu kesin clara şekerim.. :)

  YanıtlaSil
 5. http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=40856&p=2&rid=2368 nasıl hos mu madi?

  YanıtlaSil