3 Haziran 2009 Çarşamba

Rol mü gerçek mi?

Türk jönlerinin hayattaki en büyük sıkıntılarından biri gay rolü oynayıp oynayamayacakları. Evet, çoğunluğu hatta büyük çoğunluğu gay rolü oynamayacaklarını defalarca belirttiler.

Evet, biz de bayılıyorduk bir gayi canlandırmalarını izlemeye. Zaten ülkemizde her iki projeden biri bir eşcinsel yapıtı değil mi?

Buı homofobik aktörlerden biri var ki kendisini en son Bir İstanbul Masalı'nda bıraktık. Mutlu aile yapısı, mutlu karısı ve mutlu çocuğuyla hemen her iki ayda bir boşanıyor haberi gelir.

Asla gay rolünü kendine yakıştırmayan bu aktörün geçmişi ise yeni ağda yapılmış pırıl pırıl gay kıçı kadar temiz değilmiş malesef.

Tarih: 1992'yi 93'e bağlayan yılbaşı gecesi. Yer: Eski 14

Kulüpteki gay'ler çılgınca eğlenirken fitil gibi sarhoş bir şekilde içeriye bu aktörümüz girmiş. O zamanlar daha yüzüne bakılırdı ve en hit olduğu yıllardı. Ünlü aktör 14'e girdiği andan itibaren tüm gece boyunca içerideki herkese dans ederken değdirmiş. Tuvalate gitmeye çalışırken de sürttürmüş.

Ve inanır mısınız? Mal da baya sağlammış.

9 yorum:

 1. şimdi izleyici sayına baktım da git gide artıyor. yolun açık olsun madi clara ;)

  YanıtlaSil
 2. yoksa bu şöför müüü?! ay şoka girerim valla! bunun oğlu benim tee çocukluk arkadaşım, adam da pek maço görüküyodu!

  YanıtlaSil
 3. demek mal saalam mıs uuuuuuu -da bu naftalınlı hıkaye ne manasız durmus burada hangı balamozun anılarından merak ettım:P

  YanıtlaSil
 4. gay rolü oynar mısınız klişesinden çok sıkıldım artık. çapsız magazincilerin başlık çıkartmak için bulduğu bu saçma soru ve insanların verdiği saçma cevaplar içimi bayıyor. bize ne ki! ufukta evlilik mi var veya.. biraz daha yaratıcılık lütfen!

  YanıtlaSil
 5. Sanati buyuk olsun istedigi kadar; Adanali dururken hic bir sekilde Bir Istanbul Masali'yla isim olmaz.

  YanıtlaSil
 6. Bu ne yaaa hahahahhaha:Dkoptum

  YanıtlaSil
 7. Yok artık daha neler Madi!

  YanıtlaSil
 8. Bu olayın tek tanığı benim. Nerden duyduysan yanlış aksetmiş. Bu şekilde olmadı. Bahsedilen kişi o gece arkadaşıma- 15-20 dakika kadar "köfte" yaptı. Kesinlikle sürtme olmadı. Köfteyi bırakıp tuvalete falan da gitmedi. Arkadaşım kadın ruhuna sahip olduğundan bu olay yüzünden travma yaşadı. Şimdi bu rezalti toplam üç kişi: "köfteci, mağdure ve tanık" bildiğine göre bu kadar sene sonra nasıl duyuldu. Çok acayip.

  YanıtlaSil
 9. ah'ı gitmiş, vah'ı kalmış
  kim neyler o'nu?

  YanıtlaSil