29 Mayıs 2009 Cuma

Sen hiç gördün mü, üç bacaklı bir şöhret?Sarp Leventoğlu'nu kim keşfettiyse tebrik ederim. Türk sinemasında ki jön eksiğini kapar mı bilmiyorum ama benim damızlık fantazimi fazlasıyla kapadığını söyleyebilirim.

Bu çocukta herşeyden fazla fazla var. Fazla iri kolları, fazla uzun boyu, fazla kalın ensesi ve fazladan bir bacağı... Evet, Sarp bey üç bacaklıymış.

Aynı şey Kıvanç Tatlıtuğ için de söyleniyor bir de. Ama haksızlık yapmayalım, onunki için bacak tabiri kullanılmadı.

Kariyerine ilk başladığı günlerdeki yakın tanıyanların verdiği bilgiye göre Kıvanç Tatlıtuğ'da da fazladan bir adet bebek kolu varmış.

Arapların Kıvanç Tatlıtuğ'a neden düşkün olduğu şimdi ortaya çıktı.

8 yorum:

 1. bu sarp çok seksi cok.. hele bunu duyduktan sonra iyice histerik bi şekilde sevisicem onunla birazdan... ama tbii onun bundan haberi bile olmicak!!
  kıvanc a gelirsek, onla evlenmeden bişi yasamayı dusunmuoum.. seksi degil daha fazlası.. bu dunyanın dısından...
  kara k.'ye gelirsek... adını duyunca ucuz bir orospu kokusu yayılıo etrafa... artık fiyatı da dusmustuk... 100 euro etmez!
  yine de, ucuz zevklerim de olmustur ;))

  YanıtlaSil
 2. üçbacaklı doğa harikalarından bahsetmişken davulcu damadı da anmak gerek... başta süper diva, yıllarca "şekerim herkesin hayatta bir kere görmesi, denemesi gerekir" diye reklamını yapmıştı. yaşlandı, bize ne diyorsan eğer: 1) viagra var! 2) Görsellik hala önemli :)

  YanıtlaSil
 3. Üçüncü bacak burun ile orantılıdır. Yani Kıvanç'ın ki minnacık, boşuna sevinmeyin. Diva bile klip çekerken onu seçmemiş

  YanıtlaSil
 4. HİÇÇÇ KUSURA BAKMASIN KİMSEEE YAKİİNEN TANIR VE İYİ BİLİRİM KIVANÇ I HATTA YAKIN DOSTUM BİR POP KRALİÇESİNİ MEMNUN ETMEYİ BİLE BAŞARAMADI...

  YanıtlaSil
 5. ad :) kaşarot

  ünlü assolistlerimizden biri bu durumdan bir haber sanırım...pek sever but u...sanırım geçirdigi beyin ameliyatından sonra sex fonksiyonlarına karşı beyinde ciddi bir hasar oluştu :)) az aramadı daha büyügü var mı die...var işte sayın assolistimiz sarp varrr...

  YanıtlaSil
 6. Gerçekten de bende çokk iyi biliyorum çokk yakın bir arkadaşım Kıvanç'la yattı...Ve aramızda Kıvanç'ın kod adı: BAMYA:((((
  Sarp için bişey diyemem henüz çevremde deneyen yok ama ben denemeyi düşünmekteyim..Haber veririm size:))

  YanıtlaSil
 7. Sarp kaç bacaklı olduğu Saint Benoit zamanlarında lisedeyken Özlem Tekin sayesinde ortaya çıkmıştı.

  Sarp'ı ilk keşfeden, dönemin selebritisi Özlem bir ev partisinde Sarp'ı odaya atmış...

  O gün partide olanların söylediğine göre inleme değil "Dur Sarp, yavaş ol, çok büyük, çok büyüüükkk" sesleri duyuluyormuş.

  YanıtlaSil