22 Mayıs 2009 Cuma

Cihangir 19 Mayıs kutlamaları19 Mayıs kutlamalarının özelliği nedir? Genç askeriye öğrencileri tayt giyerler, kule yaparlar, kızlar pon pon takar.

Yani kıyafet değiştirip, spor yapmak üstüne kuruldur mantığı.

Aynı gece Cihangir semalarında da alternatif ama günün anlam ve önemine uygun bir kutlama gerçekleşmiş.

Şöyle ki: Camiaya yeni düşen genç ve kezban bir gay'imiz de o gece bayram kutlamları için sokaktadır. Vah zavallı yavrucak nereden bilsin o gece başına gelecekleri?

Bu kezban gay'imiz ağır alkolik ablalarına özenip o gece içkinin dozunu fazla kaçırır ama çok mutlu bir şekilde Tek Yön'den çıkar. Yolda kafası kezbandan 1500 trilyon daha yüksek olan alternatif camianın gözde gay'lerinden biriyle karşılaşırlar.

Tanışıp onun evine giderler. Bir süre sonra bu azılı gay, kapıyı kilitleyip kezban yavrucağın üstüne atlar. Genç gay'imiz çok korkar ve bir şekilde anahtarı bulup evden kaçmanın yollarını aramaktadır. Çırılçıplak ve erekte gay'de onun yanındadır. Tam evden çıkmaya hazırlanırken bir bakar alternatif gay2de çırılçıplak peşinden sokğa çıkmak üzere...

Saftirik kezban gay, üstüne bir şey giy falan der.

Azılı gay bu sözü dinler ve içeri gidip üstüne bir gecelik geçirip tekrar sokağa çıkar. Ama hala erektedir ve ereksiyonu bu sefer de gecelikten belli olmaktadır.

Kezban gay gençliğin verdiği enerjiyle koşarak Taksim'in kalabalığına karışır.

Gençlere hayat dersi ise burada bitmez:

Ertesi gün kezban gay'in facebook'unda azılı gay'den gelen şöyle bir mesaj vardır: MSN adresin ne?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder