20 Mayıs 2009 Çarşamba

Chat sitelerini sallayan nick

Her gay ne kadar dolapta olsa da eninde sonunda düştüğü bir nokta var ki o da internet siteleri.

Gay sitelerinde chat yapmanın bir takım yazılmayan kuralları da var. Mesela nick name'niz çok önemli. Konuyu, ne aradığınızı ve hatta mümkünse kaç santim aradığınızı kısacık bir nick'te anlatmanız gerekiyor.

Bu konuda Türk gay'lerinden beklenmeyecek ölçüde başarılı örneklere rastladığımı söylemeliyim. Çoğu pasif gay'in nick'i bu anlamda gerçek bir yaratıcılık şaheseri.

Mesela ünlü bir yazarımız (M&M diye kısaltabilirz kendisini. M&M şekerleri kadar pürüzsüz keldir çünkü), tüm yazım yeteneğini kullnarak kendisine bir nick bulmuş ki bu nick name sayesinde tüm Okmeydanı, Gaziosmanpaşa ve Bağcılar bölgesini kaptmış durumda. Bu yazarımız nick bulma konusundaki başarısını keşke kitaplarında da kullansa. Çünkü artık kitapları hiç okunmuyor ve kendisiyle kendisinden başka kimse ilgilenmiyor.

Neyse erkekler için hazırladığı ve tüllerle süslediği divanı konusunda istikrarı gayet iyi.

Ne mi bu çok popüler nick?

Domalan kancık. :)

10 yorum:

 1. ay ay ay! bu yoksa şair-i azam mm mi? ay yüksek topukları kırılasıca madiclara. bunu da açık ettin ya:)

  YanıtlaSil
 2. Bu nickle de bir kitap çıkarsa aslında. Belki o satar da bir iki koli keser zavallı o parayla.

  YanıtlaSil
 3. domalan kancik...
  ay cok iyi geliyor kulaga bu vallaha. sezen aksu sarkisi olur bundan, bari bestesini yapsin..

  YanıtlaSil
 4. ister misin bunları ciddiye alıp televizyonlara çıksın benim domalan kancık diye?

  YanıtlaSil
 5. hangi siteler onlar

  YanıtlaSil
 6. fatih adlı okur muhteşem bi karaktermiş!

  YanıtlaSil
 7. Madiciğim her ne kadar sizden birisi olmasam da sitenin müptelası oldum. Böyle devam et...

  YanıtlaSil
 8. fatih öyledir evet fekat kendisi de bizzat domalmak istiyor o bakımdan

  YanıtlaSil
 9. SÖzkonusu yazar, Türkiye'de kalemini çok güzel kullanan,muhteşem bir gözlem yeteneğine sahip, eşcinselliğini bangır bangır bağırarak ilan eden ve sadece bu özelliği ile bile yanında olmanız ve destek çıkmanız gereken ayrıca sandığınızın da aksine çok önemli bir hayran kitlesine sahip yazardır... Ayıp diyorum sadece...

  YanıtlaSil
 10. bakıyorum da, nefret kustuğunuz kimi şahşiyetlerde oluşundan şikayetçi olduğunuz tüm negatif özellikler sizde onlarda olduğunu iddia ettiğinizden kat be kat fazla var: Aman ha, doz aşımı falan olmasın!! Ayrıca, Bunlar hiç de madilik falan değil!! zaten gey camiasında adları bilinen kişilerin falına bakarcasına sallamalar: biri olmasa diğeri tutar!! İnsanlar, hayran olduğunuz, nesine hayransanız artık!!, Cemil İpekçi gibi aile finanslamalarıyla, çeşiştli gizli bağlantıların desteklemesiyle biryerlere gelmiyor!! Sanırım tahammül edemediğiniz, sıradan insan diye küçümsediklerinizin sizin kadar imkanlara sahip olmadan sizden daha fazla mesafe kat edebilmiş olması!!
  öyle kendiniz abattığınız kadar bir halt olmadığınız ortada:) eğer, büyüklendiğinizin çeyreği kadarsanız: Mesela, uzun zaman konuşulan bir "gey" cinayeti için niye lafı çok dolaştırıp doğrudan birşey yazamadığınızı, yazdıklarınızla da tam tersi bir yeri göstermeye çalıştığınıza bir anlam veremedim:)Her zel butyarrağı yemeye müsait götünüz bunu mu yiyemedi!! Bilinen isimlerin bilinen haltlarını değil, heterolara bir kırılma yaşatacak gerçek adların "büyük harf" erkeklerin, tahmin edilemeyen dolaplarını açın da o zaman " Vay be, Madi Clara reytingin amına koydu!" diyelim. yoksa, kıskançlıklarınızı ve yiyemedikleriniz yiyenlere duyduğunuz nefretten başka şey kalmayacak elinizde:)

  YanıtlaSil