20 Nisan 2009 Pazartesi

Harun Tekin sevişirken ne dinliyor?


Mor ve Ötesi’nin solisti Harun Tekin, genç kızlar arasında epey popüler bir isim. O zaman genç kızlarımıza tatlı su anarşisti Harun’u etkilemek için bir taktik verelim.

Arkadaşım Lady D ile Harun bir gece kulüpte tanışmışlar. Artık gecenin sonu olduğu için iş fazla uzamamış ve Harun’un Cihangir’deki evine doğru yola çıkmışlar.

Arkadaşımın anlattığına göre ev, o gün temizlikçi kadın gelmesine rağmen aşırı dağınıkmış. Ve Harun müzik setine gidip kendi son albümlerini açmış.

Çok seyre değer bir gece olduğuna eminim, kollarımda tatlı su anarşisti dudaklarımda Mor ve Ötesi: Benim ‘küçük’ sevgilim, sen bana neler yaptın?

3 yorum:

 1. kaynağın dibinden öğrendiğime göre bütün kadınlarda küçük sevgilim'i dinliyormuş.
  bütün dünya bekler durur olmayacağını tahmin ediyorduk. ama pigmesi selvisi çıtırı orta yaşa dayananı fark etmeden her kadına küçük sevgilim diyor. aşk şarkılarına kıran mı girdi. yoksa bu harun'un küçük sevgilisi bizzat kendisi mi insanın aklına bin türlü şey geliyor.
  son olarak blog şahane. daha da dibine vur clara, elini korkak alıştırma. daha da zehirli, katranlı zebanili dedikodular bekliyorum.
  all beauty must die ama di mi:D

  YanıtlaSil
 2. Harun Tekin sevisirken Koray Candemir dinliyor. Dün gece balansta sevgilisiyle (ask ı memnu sedef) sürekli oynasan Tekin, karizmasını sarstı ve kendinden oldukca soguttu.

  YanıtlaSil
 3. Beni baya şaşırtan bi yazı oldu ama aynı zamanda ümitlendirdi çünkü nerdeyse dişimi tırnağıma taktığım bi haldeyim harunun adresini bulabilmek için arkadaşınız gittiyse elbet biliyordurda adresini öğrenirseniz paylaşırmısınız rica ediyorum :)

  YanıtlaSil